Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinlerle Bakım Usulü-Mendel-Cindarlık - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinlerle Bakım Usulü-Mendel-Cindarlık
Devrimci 03:21 12.10.16
Forumdaki bir çok arkadaşımızın merak ettiği bu konuda Cin da'veti formüllerinden önce gerekli uyarıyı yapayım.
Pek çok insan bu ilimde cinlere ve gariblere hükmettiğini sanıp egosunu ve nefsini kabarttı. Öyle ki hadimlere hükmettiğini sanıp sihirbazlığa yöneldi bazen maddi bazen ise daha adi çıkarlar için imanını satanlar her an çevremizde bulunmakta. Gerek cinlerden gerek insanlardan pek çok kafir ve zelil durumda olanlarla iç içe barınmaktayız. Kardeşlerim hükümde malik olanda yalnız Allah c.c. dur.

Onun hükmünün yetmediği ve kuşatmadığı hiçbir şey yoktur. O azap verenlerin en kahredicisi olan Kahhar ve ikram edenlerin en güzeli azamet ve ikram sahibi Zülcelali Vel İkram dır. Ondan başka ilah yoktur ve ne yazık ki cinlere hadimlere şeytan ve feriştahlara hükmettiğini zannederek kendini iblise oyuncak edenler bunun farkında ayettede yazdığı gibi elem ve azap dolu bir günde fark edecekler. Cinler feriştahlar hadimler ve yaşayan diğer varlıklardan yardım almak ilmi paylaşmak sadece bir vesiledir. Ve bu vesile hiç şüphesiz Allah c.c. nun rızasını kazanmak için kullanılmalıdır. Bunun dışında kendilerini hükümran görenler cinleri çağırıp gaybi soranlar ve onların müslüman olmayan tayfalarıyla anlaşmalar yapıp imanını satanlar hesap gününde yaptıkları ticaretin her iki taraf içinde ne derece zararlı olduğunu göreceğini yine Allahu teala ayetlerinde açıkca belirtmektedir. Bu hususta ilme gönül veren kardeşlerim sakın hükümdar olacağınızı sanmayın. Bu ilim kıtmir ilmidir evliyalık kalben vuku bulur bu ilim evliyaların ve erenlerin kapısında bekçi köpeği olanların. Nefsini ezebilenlerin ilmidir. Bu ilim cefa ilmidir sakın sefa süreceğinizi sanmayın. Her sefada şeytanların ve iblisin bir oyunu vardır. Bizi arayıp ben cin çağıracağım ne zaman eşya ilmine hakim olurum ne zaman muhabbet ilmine hakim olurum gibi sorular sorup kendi nefsi ihtiyaçları için ilme yönelmiş kardeşlerimize bu ilimden ırak olmalarını. Hakikati anlayacak olgunluğa erişene dek ilmin kapısını çalmamalarını dilerim.
Velhasılı nefsinizin arzularına kapılıp kibirlenmeyiniz ve süfli Cinlerin dolduruşuna gelmeyiniz.Kendinizde bir güç vehm etmeyiniz.Akıllı ve edebli olun.Kibirden ve ücubdan uzak durun.

Bir takım yolları ve usulleri olmakla beraber cinlerle irtibat kurma, mürşit ve rehber ister ve o işin ehli olmayı gerektirir. Usul, prensip ve rehber olmazsa, hata ve yanlışlıklar yapıp paçayı kaptırma ihtimali de vardır. Bu tür şeylerle meşgul olanların gözleri mana alemine açık değil ve kendileri ayaklarını basacakları yeri bilemiyorlarsa, o zaman habis ruhların saldırısına uğrarlar; onların hakimiyeti altına girerler ve onların oyuncakları olurlar. Neticede cinler, böyle kimseleri bazen gurur ve kibre sevk eder, okşayıp şımartır; yeri, zamanı gelince de korkutup tehdit ederek tesirleri altına alırlar ve kendi hesaplarına konuşturup, iş yaptırırlar.Yazilanlari dikkate aliniz.Yöntem karanlik aleme bir kapi acar.Bu kapidan dünyaniza gelenleri "filtrelemek" mümkün degildir.Dikkatinize sunarim.Sorunu olan arkadaslara elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisirim insallah.Bir cok musallat sorunu yanlis ve hatali davetler sonucu ortaya cikmaktadir.Enerji bedeninizdeki aciklar varlik musallatina adeta davet cikarmaktadir.Allaha emanet olunuz.

Havass ilmi kurallarına uyarak,ısrafı ummar-korunma-sarf konularını iyice öğpendikten sonra altta linkini verdiğim konuyu okuyup ''MENDEL'' da'veti yapabilirsiniz.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Ancak dediklerimi hiç unutmayınız.Yukarıda yazduklarımı iyice okuyup anlayınız.Mümkün oldukça ilk Da'vetlerinizi bir mürşidin gözetiminde yapınız.


Buda ''Gizli İlimler Hazinesi-cilt:2'' de verilen mendel da'veti:

Bugün sizlere halk arasında suya bakma diye tabir edilen. Mendel. (Cinleri suya icabet ettirme) bahsindeki formülü izah edeceğim.
İlk önce sarıdan yapılmış bir tas alıyoruz, içerisine yarıya kadar kuyu suyu dolduruyoruz ve üzerine kırmızı bir örtü örtüyoruz. Sonra Elinize inceden kesilmiş bir elma dalı alıyorsunuz. Mendel adlı daveti her okuduğunuzda elinizi bir defa yere, dalı da tasa bir defa vuruyorsunuz 7. okunuş tamamlandığında. Kırmızı örtüyü kaldırıp suyun içine bakacaksınız. Orada bir takım şekiller ve sesler algılayacaksınız. Korkmayın istediğinizi sorun. Suallerinize yanıt alacaksınız. Not : Bu formülü her ne pahasına olursa olsun yarıda kesmeyin, yoksa cinleri bir daha def etmeniz güç olacak. Yani ava giderken avlanmak da var..

Buyrun Size Mendel Duası.
Şeyşeruhin, Baruhin,Taruhin,maruhin,yaruhin. Ecibu eyyühel ervahül ulviyetti ven nariyyeti vel maiyyeti vel havaiyyeti vet turabiyyeti ves sahabiyyeti vel ğamiyyeti ves sufliyyeti ecibu minel kenayisi vel harabati vel amarati vel ardil münkatiati vel hanadiki vel mekabiri bihakki fatihatül arşi elmelik Taykal ve bi-hakki seyyid Meytatarun elhakimü aleyküm Elvahan Elvahan Elvahan Elacele Elacele Elacele Essaate Essaate Essaate.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Devrimci 04:31 12.10.16
Sahih bir MENDEL da'veti, Daha önce konusunu açmış arkadaşlar.
Alttaki linkten okuyup istifade ediniz arkadaşlar.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
PARADOX 14:09 12.10.16
zaten tüm cinci hocalar bu şekilde yapıyor....bakımı...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 09:31 21.10.16
PARADOX Nickli Üyeden Alıntı:
zaten tüm cinci hocalar bu şekilde yapıyor....bakımı...
Evat,aynen öyle.Mendel ile bakım yapanlar fal tutkunlarına bakım olayını söylemeden fala baktıklarını söyleyip etkilerler.Sakın olaki hiç kimse fala baktırmak için falcı geçinenlere gidip fal baktırmasın.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 09:28 25.11.16
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Üstte linkini verdiğim konuyu iyice okuyup istifade ediniz arkadaşlar.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 16:51 07.06.17
Tinda 18:47 07.06.17
Şah 04:14 08.06.17
Bu İlimi İlk Gördüğümde Uzunca Bir Araştırmadan Sonra Abdestimi Aldım Seccademi Serdim Buruk Ama Umutlu Bir Gönülle Duamın Bir Kısmı Şöyleydi:

"Ya Rabbi Sen Kuranında İlmi İsteyene Veririm Diyosun. Şüphesizki Sen Yalan Söylemez Ve Dedigini Yaparsın. Bu Mübarek Yola Gönül Verdim Ve Ya Rabbi Bu İlmi İstemenin Sebebi İlahi Ente Maksudi Ve Rıdake Matlubi."

Rabbim Hepimizi Bu Mübarek İlimde Ehli Sünnet Ve Şeriat Dışına Çıkmadan Muvaffak Eylesin İnşaELLAH.
(Zaten Ehlı Sünnet Ve Şeriata Uymayan En Fazla Cinci Büyücü Vs.. Olur.)
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 09:48 31.07.17
Adalet 16:03 05.09.17
Hayri Nickli Üyeden Alıntı:
Bu İlimi İlk Gördüğümde Uzunca Bir Araştırmadan Sonra Abdestimi Aldım Seccademi Serdim Buruk Ama Umutlu Bir Gönülle Duamın Bir Kısmı Şöyleydi:

"Ya Rabbi Sen Kuranında İlmi İsteyene Veririm Diyosun. Şüphesizki Sen Yalan Söylemez Ve Dedigini Yaparsın. Bu Mübarek Yola Gönül Verdim Ve Ya Rabbi Bu İlmi İstemenin Sebebi İlahi Ente Maksudi Ve Rıdake Matlubi."Rabbim Hepimizi Bu Mübarek İlimde Ehli Sünnet Ve Şeriat Dışına Çıkmadan Muvaffak Eylesin İnşaELLAH.
(Zaten Ehlı Sünnet Ve Şeriata Uymayan En Fazla Cinci Büyücü Vs.. Olur.)


Herşeyi bu dua ile özetlemissin. Amin.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3