Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cin Sihirlerinintürleri 1 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cin Sihirlerinintürleri 1
Altera 06:32 23.12.16
1. Gurup: Kocaya yaparlar. Kocaya öyle hükmeder ki, bu erkek karısına buguz edip nefret etmeye baslar. Halbuki o erkek sihir yapılmadan önce karısını çok severdi.

Çaresi:

Karısını sevmeyen erkek için, tali-ın hamel burcunda iken, bir kagıt üzerine su dörtlü vefki yaz. Vefkin etrafınada su Ayeti Kerime leri yaz:

Bismillâhirrahmânirrahîm. Felemmâ raeynehü ekbernehü ve katta’ne eydiyehünne ve kulne hâse lillâhi mâ hâzâ beseran inne hâzâ illâ melekün kerîm. Felemmâ elkav kâle mûsâ mâ ci’tüm bihis sihru innallâhe seyübtılühü innallâhe lâ yuslihü amelel müfsidîn.

Yazdıktan sonra vefki yas ud ile buhurla. Kadın bu vefki gögsü üzerinde tasırsa, kocası karısını çok sever.

Mülk suresi bir tabaga yazılır ve yazı su ile silindikten sonra, kadın bu su ile gusül ederse buda sihri etkisiz hale getirir. Sihir iptal olur ve aralarındaki anlasmazlık ortadan kalkar. Bu çok tesirli bir yöntemdir. Kocası karısını Allah Teala'nın izniyle eskisinden daha çok sever ve bir an olsun yanından ayrılmak istemez.

Attached: Adsız.jpg (15.6 KB (Kilobyte)) vefk1.jpg (66.3 KB (Kilobyte)) 
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 18:27 23.12.16
Allah razı olsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşim.Oldukça faydalı bir konu.

Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.
Sayın üyelerimiz,forumda Ebuhamza hocamızın bakım hizmetinden yararlanabilmeniz için en az 50 mesaj yazmış olmanız lazım.Sizi forumda daha sık ve aktif görmek isteriz.Lütfen chatteki sohbetlere katılınız,açılmış konulara mesajlar-yorumlar-sorular yazınız.Forumda daha fazla vakit geçiriniz.Konuları okuyup istifade ediniz.Forumda chatin altındaki Google reklamına her gün 5-6 defa tıklayınız.
Hep birlikte foruma emek verip canlı tutalım.Formumuzu yaşatalım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 18:40 23.12.16
Ejder 17:10 01.01.17
Cin 02:30 02.01.17
Tuana 16:55 07.06.17
RvP 10:56 06.09.17
2.Grup konunuzu dün okumuştum. Faydalı konular olmuş. Teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi