Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinler neden insanları sever, cinler insana aşık olur mu - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 5 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinler neden insanları sever, cinler insana aşık olur mu
Lokman 21:59 17.06.15

Selamun aleykum. Bilmemiz gereken şeylerin oldugunu biraz burda anlatmak istiyorum.
Bir cin insana aşık olurmu ve olursa neden olur?
Biz beden ve ruhtan yaratildik biz madde olan herseyi belirli bir mesafeye kadar gore biliyoruz ama cinler herseyi gore bilir. Yani suan bu yaziyi gore bilir ve bunu ilk okuyaninda yanina hemen gidip okudugunu gore bilir. Herseyi gore bilir diyoruz ama sunuda bilmeliyiz ki gire bilmesi icin o mekanda bulunmasi gerekmektedir. Sadece allah c.c herseyi ayni anda bilir ve gorur.
konumuza donelim bir insana yaptigi iyilikler ve yaptigi kotululukler sayesinde cin asik ola bilir. Kullandigimiz fotograf resim vs. Gibi seylerden etkilene bilir ve bu durumda bize asik olabilir. Kuran okurken bile yanimizda onlardan mevcuttur.
Cinler 3 şekilde insanlara aşık ola bilir. Veya yasanan seylere bakarsak bela ola bilir diyebiliriz.
1. Baslik bir cin meraki ve arastirmasi yuzunden bir cini kendimize ceke biliriz oda seninle gorusmek icin zamanini kollar o vakit geldiginde senle iletisime gecer. Baslangic guzel gibi gozukur ama ilerleyen zamanlarda o insanin sonu husran olur.
2. Sekil de nazar nefes ve büyüden kaynaklanir buyu yapildiginda yaniniza gelir dert sikınti vere bilir. Yanliz ve yanliz bizler suna dikkat etmeliyiz buyu bozula biliyor ama bilmedigimiz birsey daha var. Buyu bozulunca cinler zarar vermekten vazgecer. Dusunun birseyi iple baglarsak orda kalir surekli ama cozersek gitmek kalmak ona kalmis oluyor. Buyude boyle birsey cozulse bile cin gitmeyip o insana muptela ola bilir bu durumu daha kolay anlaya biliriz cunku o cin sizden be enerjinizden etkilenmistir. Durumu duzeltip kendini takdim etmek icin elinden gelen tum ugrasi sarf eder eger insan anlar ve alisirsa sikintilar daha buyuk ola bilir.
3. Başlık periler. Periler özeldir kesin gozuyle baka bilirsiniz buna periler erkeklere aşık oldugu gibi kadinlarada asik ola bilir. Erkege aşik olan bir peri zarar verme ihtimali vardir kiskanclik dedigimiz şey onlardada var ve daha fazla ama insan tek yasamayi kabul ederde onla arkadaslik kurarsa iyi gecine bilir gayet sorunsuzda yasaya bilirler. Ama şehir ortaminda perili erkek perili insan icin cok aci seyler ola bilir.

Dikkat etmemiz gerekenler var. Besmele yani bismillahirrahmanirrahim. Herseyi çözer belayı sıkıntıyı kederi be bulesmele onlara engel oluyor.

Cinlerden kesinlikle korkmayiniz. Onlar bizden daha çok korkuyorlar.
Sorulariniz olursa cevaplarim arkadaslar. Saygilar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Jq 08:53 18.06.15
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Şu peri kısmını biraz anlatırmısınız yani bende bir peri ile tanışmak istiyorum ve şehirde yaşıyorum. Neler olabilir ki?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lokman 11:41 18.06.15
bana kalırsa tanışma isteğinden vaz geç hem zaten tanışa bilme imkanın zor. sen istersen çok zor kardeşim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Jq 12:15 18.06.15
Tamam şimdilik başka konularla ilgileneceğim. ilerde bu konuya tekrar döneceğim.
Çünkü dişi cinlerin (periler) çok güzel olduğunu duydum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lokman 23:38 18.06.15
Onlari en guzel insanlardan daha guzel gore bilirsin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Jq 15:59 19.06.15
O zaman bi tane bir şekil örnek göster. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lokman 11:35 20.06.15
şekilmi istiyorsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] önce rica etmesini bilcen kardeşim. emirle olacak iş değil. şekil göster diyerekte olmaz kapat gözlerini ne görmek istersen onu görürsün eğer bilinç altın çok kuvvatliyse

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Jq 13:35 20.06.15
Estağfurullah ben emr etmedim. Neyse kapatıyorum bu konuyu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zivali28 15:47 20.06.15
selamun aleyküm @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşim insan oglunun ezeli düşmanı olan şeytan hiç insanlara aşık olurmu kardeşim yanlışım varsa kusuruma bakma aydınlatırsan sevinirim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ÖzeDua 22:40 20.06.15
Saçma geldi bana baştan aşağı konu neyi merak ediyorsanız sorun demişsin.Senin verdiğin cevapların hepsinin doğru olduğu ne malum.cinler aleminde kim yaşamışki onlarla ilgili her şeyi tam ve net bilsin.İnsanların bile kafası binbir çeşitken ve yaşam tarzları binbir çeşitken.Cinlerle ilgili neyi bilmek bize ne kazandırır.Koca bir Hiç.İyi geceler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4 5