Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinlerden Korunmak İçin - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinlerden Korunmak İçin
SiLence 21:32 31.01.17
Cinlerin Etkisinden Kurtulmak ve Cinleriden Korunmak içinCinlerin etkisinden kurtulmak için aşağıda yazmış olduklarımızı uygulamanızı tavsiye ederiz inşallah yapmış olduğunuz bu uygulamadan fayda göremediğiniz zaman en kısa zaman da bir manevi doktor mutlak bulun derim.Bulduğunuz bu doktor size şayet ilk etab da muska ve benzeri şeyler veriyorsa orayı terk edin ondan bir fayda göremezsiniz bizden söylemesi…. Evet kendi kendinize yapmanız gerekenler ise şunlar……..1- Kırkbir kere “Mü'’minün Suresinin 97 VE 98 NCİ” ayetleri ….

Kırkbir defa “Felak ve Nas" sureleri ….

Günde Yüz Defada…….

“LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYÜL AZİM” denir.Buna bir hafta devam edilir.Genellikle abdestli bulunmak ve Allah’ı zikretmek de fayda sağlar inşallah.2- Kırkbir Ayetel Kürsi

Üç İhlas-ı şerif

Onbir Felak

Onbir NasYedi defada Fatiha suresi okunur.Bu okumaları özellikle hasta olduğunu hissedene birisi tarafından okunup nefes edilmesi yani üflenmesi lazım.Aynı zamanda bir suyada okunarak nefes edilir hasta olduğundan şüphe edilen şahsa içirilir.İçmiş olduğu bu suyun da tadı sorulur.Bir kenara not alınır.Su sağ elle içilir ve Besmele çekilerek içilir.3- Aşağıda yazmış olduğum duayıda hergün hasta olduğundan şüphelenen şahıs dilinden hiç düşürmemeli“BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.BİSMİLLAHİL MAHZÜNEL MEKNÜN VE BİCELALİ VECHİKEL KERİM.VE BİL KEFFİL BÜRHANEL AZİM.VE LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM.VE SALLALLAHU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLEM”

Bu yazdıklarımı mutlaka uygulayın inşallah.Faydasını göreceksinizdir.Tabii bunları yapmanız sizi rahatlatacaktır ama kesin çözüm değildir…Cinden Kurtulmak ve Korunmak için On İşlem1- E’üzü Besmele ile Fatiha suresi

2- E’üzü Besmele ile Felak ve Nas sureleri

3- E’üzü Besmele ile Bakara suresi

4- E’üzü Besmele ile Ayet-el Kürsi

5- E’üzü Besmele ile Bakara suresinin son ayeti

6- E’üzü Besmele ile Ha-Mim Mü’min suresinin başından (Masir) e kadar ve Ayet-el Kürsi

7- “LA İLAHE İLLALLAHÜ VAHDEHÜ LA ŞERİKE LEH LEHÜL MÜLKÜ VELEHÜL HAMDÜ VE HÜVE ALA KÜLLİ ŞEY’İN KADİR. “Günde 21 Ddefa Okunmalıdır

8- Çok Allah demeli

9- Hep abdestli olmalı farzları ve sünnetleri hiç terk etmemeli

10- Günah işlemekten kadınlara bakmaktan çok konuşmaktan çok yemekten ve kalabalıktansakınmalıdır.”

--------------------

Aşağıda konu ile ilgili delilleri “ belirtiler i” sıralıyacagız.

Sıralamış bulunduğumuz maddeleri çok titizlikle okumanızı öneririz. Ve aynı zamanda da kendi kendinize teşhis koymanız hususunda da yardımcı oluruz inşallah.•) Korkulu rüyalar görüyormusunuz?•) Yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıyormusunuz?•) Derin bir suda boğulduğunu rüya aleminde gördüğünüz oluyor mu?•) Rüya aleminde bilmediğin bir yerde yırtıcı hayvanların saldırısına uğradığınızı görüyormusunuz.?•) Issız yerlerde dolaşırken tuhaf sesler duyduğunuz anlar oluyor mu?•) Herhangi gayibi bir ses sizi adınızla çağırıyor mu? O sesin kimin sesi olduğunu çıkaramadığınız anlar oluyor mu?•) Vücudunuzun herhangi bir yerinde karıncalanma hissi var mı?•) Yalnız kalmayı ve banyoda uzun süre kalmayı seviyormusunuz?•) Yıkanırken yani banyo yaparken biri ile konuşma ihtiyacı duyuyormusunuz?•) Yüzünüzü sabunlu suyla yıkarken birisinin sizi seyrettiği hissine kapılarak yüzünüzdeki sabundan hemen kurtulmak istiyormusunuz?•) Bazen banyodan hızlı dışarı çıkmak istediğiniz anlar oluyor mu?•) Özellikle gecenin geç saatlerinde yürürken birilerinin peşinizden geldiği duygusuna kapılıyormusunuz.?•) Gözlerinizi kapattığınız zaman karanlkta bir göz belirip sana bakıyor ve giderek yaklaşıyor mu.?•) Çevrende pis bir koku duyuyormusun.?•) Uyurken rüya aleminde saldıran birisi oluyor mu? Ve yorganınızın hareket ettiğini hissediyormusunuz.?•) Yalnız kalmayı seviyormusunuz ve özellikle odanızda tek başınıza uyumaktan hoşlanıyormusunuz? Bu esnada yanınıza biri yatmaya geldiği zaman korkuyla uyanıp kaçmaya tesebbüs ettiğiz anlar oluyor mu?•) Rüya aleminde kedi, Köpek,yılan ve pis kılıklı insanlar görüyormusunuz?•) Karanlık korkunuz oluyor mu?•) Eşler arasında soğukluk, tiksinti ve iğrenme oluyor mu?Yukarıda sıralamış bulunduğumuz soruları kendinize sorun. Çoğunlukta evet yanıtını veriyorsanız siz bizim hastamızsınız demektir.Cinlerin Bedende Olduklarına Dair Alametler Nelerdir ?

Cin bedenin tamamına girebilir. Bedende ağrı, sancı, titreme, bayılma, cığlık atma, ellerini gözlerine kapatma vb.... Cin bedenin herhangi bir uzvuna girer. Özellikle beyni tercih ederler. Tıbbın çare bulamadığı durumlarda cin durumu üzerinde durulur.Damardan gelen fazla kana cinler sebep olabilir. Bunu yapan kişi cini kadına gönderir. Sufli cin kadinin içine girerek damarı vurduğu zaman kadının fercinden fazla kan gelir. Bu da kadının ölümüne bile sebep olur. Doğumdan sonra, bütün çabalara rağmen görülen ani ölümleri akla getirmektedir. Cinler girmek icin zayif ve abdestsiz bedenleri tercih ettikleri için, geleneklerimizde lohusa kadinlara ayrı bir ilgi gösterilir. Bazen de bu kan burundan gelir ve durmak bilmez. Yine tıbbı durumu göz önünde bulundurmak gerekir.Cin uzun zamandır bedendedir fakat daima bedende durmaz, vurur ve gider. Mesela insanın ayaklarına girip yürüyemez hale getirirler. Doktora giderler, senin hiçbir seyin yok deyip gönderirler. Bir komşumuzun oğlunda böyle bir olaya şahit olduk. 6 yaşındaki çocuk aniden felç gibi oldu ve yürüyemedi. Cinden kurtulunca yürümeye başladı. Bazen sapasağlam bir insanın aklı birden gider ve mecnun olur. Ne konuştuğunu, nerede olduğunu bilemez. Bu da cinin bedeni sahiplenmesi ile olur.

Cinlerin evlerde insanlarla beraber yaşayanlarına "Ammar" denir. Bazıları da hamamlarda, kabirlerde, pis yerlerde deve ahırlarında yaşarlar. Peygamber Efendimiz (S.A.V.) bu yerlerde namaz kılınmasını yasaklamıştır.insanın Kendini Cinlerden KorumasıCin Çarpması ( Bedenin içine Girmesi )

Cinlerin insan bedenine girebildiği bilinen bir gerçektir. Bunların bedene giriş yolları ve bedende olduklarının alâmetleri vardır ki, onları da şöyle sıralayabiliriz:1 - Cin bedenin tamamına girer. Bedende ağrı, sancı ve titreme olur.

2 - Cin bedenin herhangi bir uzvuna girer.

3 - Uzun zamandır cesettedir, fakat daima cesette durmaz. Gelir, vurur ve gider.Hastada bu alâmetlerin hiç biri olmasada, cinin bedende bulunduğu anlaşılabilir. Şöyleki, hastanın kulağına ezan okumaya başlayınca açık alâmetler gözükmeye başlar. Hastanın bayılması, çığlık atması, titremesi, ellerini gözlerine kapatması gibi...Cinlerin insanın Bedenine Nasıl Girer ve Nerede Durur?

İbni Abbas (Radiyallahu Anh) şöyle buyuruyor: "Cinler ateşin duman tarafından yaratılmıştır." Duman ise insan vücuduna rahatlıkla girebilir. (Sigara dumanının girmesi gibi.) Ekseriyetle beyinde karar kılarlar. Çünkü oradan diğer uzuvlara kolay etki edebilirler. Hastanın dilinden konuşan bazı cinlerde, beyinde olduklarını haber verirler. Cinler beyne girip orada yerleştikleri gibi, vücudun herhangi bir yerine de girip yerleşebilir, ağrı ve sancıya sebep olabilirler. Fakat bu ağrı ve sancılar cinni olabileceği gibi, tıbbi de olabilir.Cin Çarpan insanda Uykuda Olan Rahatsızlıklar

1- Uzun süre sağa sola döner, uyumaz. Ancak iyice dinlendikten sonra uyuyabilir.

2 - Sebepsiz yere üzülür, gece boyunca sıkılır.

3 - Bazı insanları gördüğünde, onlardan çok sıkılır. Sanki bir yerden yardım beklerde, o yardımı da göremez.

4 - Çok korkunç rüyalar görür.

5 - Rüyasında kedi, köpek, kurt, tilki, aslan, inek ve fare gibi hayvanlar görür.

6 - Dişlerini sıkar.

7 - Uykuda çok ağlar, çok güler veya çığlık atar.

8 - Uyurken ah vah eder.

9 - Uykuda şuursuz olur.

10 - Yüksek bir yerden düşüyormuş gibi olur.

11 - Rüyasında kendini kabirde, pis yerlerde, korkunç yollarda görür.

12 - Garip insanlar görür. Örneğin, siyah çok kısa veya çok uzun boylu gibi...

13 - Çizgiye benzer çok garip şeyler görürCin Çarpan insanda Uyanıkken Olan Rahatsızlıklar

1 - Sebepsiz baş ağrıları.

2 - ibadet etmekle ve Allah'ı zikirde zorlanma.

3 - Beyin yorgunluğu.

4 - Kasılma ve sinirlenme.

5 - Tembellik.

6 - Herhangi bir uzuvda, doktorların sebep bulamadığı bir ağrı veya sancı.Alıntıdır...Dy!nG

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 14:25 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 09:16 19.04.17
007 10:00 19.04.17
Goksu 03:53 05.03.19
El Yiğit 16:16 05.05.19
AhirZaman 05:26 11.05.19
Allah razı olsun faydalı ve güzel paylaşım. Herşeyden önce tam teslimiyet şart! Rabbine kuşku duymadan sığın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi