Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinlerin Din ile Alakalı Oyunları - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinlerin Din ile Alakalı Oyunları
SiLence 21:46 31.01.17
İnsanları yoldan çıkarmak için bütün yolları denedikten sonra basaramadıkları zaman ise insanlara dini yoldan saldırıya gecerler. Zaten başaramamanın sebebi bu insanlar dine bagımlı dini yaşamaya çalısan kişiler olmasındandır, ama seçtikleri ise dini bilgisi az olan kişilerdir. Dini bütün olanlara zaten hiçbir şekilde zarar veremez ve onları kontrellerine alamazlar. Birde onların istedigi gibi yasayan şirkten şirke gezen insanlara dokunmazlar onlar zaten istedikleri gibidir yani deyiştirmek istedikleri gibidir.

Ama dini bilgisi az olupta dine bagımlı olmaya çalısan kişilere dinle alakalı konularla yaklaşıb onları yönetmeye başlarlar onlara ve arkasındakilere en büyük darbeyi vurmuş olurlar. Şöyleki; liderlik vasıflarına uygun birini seçerler onu sıkıntı ve sitrese sokarlar onun beynine vesveseler vererek dine aşırı ilgi duymasını saglarlar. Dünyanın çalışmanın boş ve anlamı olmadıgını öbür dünya için çalışması gerektigini beynine yerleştirirler zaten bu durumda bile peygamber efendimizin hadisi şerifi olan ( hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için hemen ölecekmiş gibi ahiret için çalışın ) hadisi şerifine muhalif yapmış olurlar. Kişiyi tamamen tembellige iterler. Beyni temmbelligi benimsemiş kişi sözde sadece ahireti düşünmekte ve kendine göre insanları kurtarma amacındadır.cinlerin beynine verdigi vesveselerle gittigi her yerde kendi uygulamamasına ragmen bazen çok tesirli dinle alakalı sohbetler yapmaya başlar. Oysaki farkında deyildir öncelikle söylediklerini kendi yapmadıgı gibi başkalarından ister. Ve kendini özel biri gibi görmeye başlar. Çalışmak yerine tembelleşmiştir,her an gergin hırçın ve sinirlidir çünkü ekonemiside iyiden iyiye bozulmaktadır.stres korku ve heyacan ona hakim olmuştur. Beyni karma karısıktır. Cinlerse onu artık istedikleri konuma getirmişlerdir.içini dolduran vesvese onu cinlerle görüşmeye hazırlamıştır. Cinler insanların bulundukları ortama göre yaklaşır bu kişide şehevi istek yoksa kumar yoksa hırs yoksa sadece dinle alakalı ortamı kaldıysa dinle alakalı ortamdan yaklaşır demiştik. Vede liderlik vasfı varsa bu ortamından faydalanarak onu seçerler. Artık lider hazırdır,seçilen kişi ise gece gündüz aklına geldigi her an ahireti ölümü düşünmekte ama delilsiz ve belgesiz cahilhane bir şekilde.fetvalar vermekte okadar heyecanlıdırki uykusunu yemeyi içmeyi terk etmiş vucutsa aşırı heyecan korku ve stresten emdigi elektirikle beyin çalışmasını yavaşlatmış bazı gerçekleri görmez hale dönmüş sadece kendini Allah için cihat yapması gereken biri gibi görmeye başlamış elektirik trafasına dönüşmüş hatta kendisini Allah’ın özel seçtigi kulu gibi bile görmeye başlamıştır. İmamı Azam hazretlerine sormuşlar

Bu güne kadar ne ögrendin? O mübarek zat sa cevabenbenim ögrendigim hiçbir şey ögrenmedigimdir demiş

böyle büyük alim örnek insan kendini ilimde az bulurken bizim zat sa artık ilahi kapıların ona acıldıgını her şeyi bildigini ve mantıgına göre yorumlarla önüne gelene fetvalar vermeye başlar ve İmamı Azamın da görüşlerine ters düşmeye başlar. Daha ileri gider hatta o zatlardan daha iyi bildigini ve yetmiyormuş gibi onları asagılayarak dini düsturumuzun direklerini kırmaya başlar. Tek basına kaldıgında bir yerden bir yere giderken etrafından gölgelerin geçtigini takib edildigini zanneder sanki ensesinde bir nefes duymaya başlar o meleklerin ona yaklastıgını Allahtan mesaj alacagını düşünerek heyecanlanır yarı uyur yarı uyanık halde sesler duydugunu zanneder ve idda eder içinde korku ve sevinç hakimdir sonra rüyalarında güzel şeyler görmeye başlar hoşuna gider gurur ve kibir yavaş yavaş hakim olmaya başlar yakınlarından uzaklaşır çünkü onların yaşantıları ona göre dine ters gelmeye başlar .yukardaki belirtilerse kişinin tamamen cinlerin verdigi bir hastalıgın belirtileridir kişi tamamen hastalanmak üzeredir. Daha ileri gider yakınlarını sert bir şekilde eleştirmeye başlar ve artık yakınlarınada düşman olmuştur. Çünkü o her şeyi bilendir kimseyi dinlemez ona göre herkes cahildir sadece o bilir kimseyide dinlemez

ona göre herkes cahildir herkes onun için ya düşman yada terk etmesi gerekendir. Artık rüyalar dahada deyişmiştir. Kendisini dini cemaatlere sohbet ederken görmeye baslar mutluluk ve tedirginlik hakimdir.

Ve bir gün rüyasında yeşil cübbeli sarıklı tatlı yüzlü sevimli sakallı bir zat gelir selam vererek konuşmaya başlar bu zat kendisini mevlana nakşi bendi hz.retleri veya başka bir alim olarak ona tanıtır. Güzel bir sohbet ederler derki o alim olan sahte evliya zat ( artık sende olgunlastın bizim gibi bir evliya oldun her zaman bizimle görüşeceksin gerek rüyada gerek bedenli olarak bizimle zaman zaman sohbet edeceksin sen yenisin ve tecrübesizsin bizi dinliyeceksin sana söylediklerimizi insanlara anlatarak onları irsad edeceksin sen artık bizler gibi şeyhi ulamasın ve çok sorumlulukların var sakın hata yapma dediklerimizi tut ve aynen müritlerine aktar ki insanlık kurtulsun cehenneme gitmesinler....vs. ) der ve kaybolur hemen uyanır ama şok olmuştur heyecandan günlerce hastalanabilir artık o şeyh olduguna inanır. Ve hiçbir kuvvet onu bu fikrinden ve inancından deyiştiremez.

Mürsittir ve müritler lazımdır onuda cinler hazırlarlar, çevresindeki dostlarınında rüyalarına girerek ve elektirik dalgaları beyinlerine göndererek sekiz on kişilik bir gurub oluştururlar hepsi ayrı ayrı rüyalarında görerek onu şeyh zannederler rüyalarınını birbirlerine anlatarak inançları rüyaları aynı olunca büsbütün artar artık onlarda hazırdır diniseven ve hizmet etmek istiyen cahil müslümanlardır.

Rüyalarında evliya olarak gördükleri arkadaşlarıyla İlk karsılaştıklarında elini etegini öperek cinlerin rüyalarında evliyaymış gibi görünerek verdikleri talimatlarıyla etkilenerek ve kabullenerek şeyh ilan edilen zattan hepsi ayrı ayrı tövbe alırlar.müritligi kabul ederler. Cemaati çogaltmanın cihat olacagı düşüncesiyle cemaat yüzlere hatta binlere ulaşır ve hizla çogalmaya devam eder evliya veya sinsilele konuştugunu zanneden sahte şeyhligini bile bilmeyen zat artık cinlerden aldıgı yalan yanlış islamı küfre ve bataga dogru batıl inanclarla olmayanı var olarak anlatarak uçuruma dogru sürüklemeye başlmıştır. Ve habis cinler sayesinde islama en büyük darbe vurulurken müritlerde şeyhim dogru söyler ne söylerse dogrudur inancıyla en büyük şeytana hizmeti yapmış olurlar ve kale yıkılmış feth edilmiştir.

Biz islamiyyeti tam anlamıyla yaşama istegiyle kıvranırken ve islamiyete büyük saygı gösteren bir millet olarak birileri islama ters bir şey söylediginde düşman iyi bir sey söyledigi zamansa hemen dost oluveririz oysaki hiç ne maksadı ne düşüncesi ne oldugunu araştırmalıyız mesela bence elhamdülüllah müslümanım ve dine saygım sonsuzdur ama layık idare edilen bir ülkede yaşıyoruz yani devlet idaresi islam deyildir yani vatandaşlık hangisidir olursa olsun kabuldür herkes dini kanunlar ölçüsünde yaşar demektir yani rejim ve idare şekli dinsizligi ve tüm dinleri idare kabul etmemektedir. Ve ülkenin cografi yapısına baktıgımızda dogal olarak camiler dolmamaktadır çünkü müslüman camiye hıristiyan kliseye yahudi havraya alevi cem evine ataistler nereye isterse hiçbir şekilde gitmekte ve hepsi bu ülkenin vatandaşıdır. Vergi ödemektedir ve birde diyanet işleri başkanlıgı vardır imamlar vardır ve bu devletten maas almaktadır türkiye kozma politikse ve herkes vergi ödüyorsa ve ülke dinsizse rejimiyle bir hırıstiyanın bir yahudinin bir alevinin verdigi vergi maaşı ödenen imama helalmıdır ? helal diyen var haram diyen var bende haram diyenlerdenim. Fetva makamı deyilim ama bir hırıstiyan bir yahudi bir ermeni... vs verdigi vergisinin imama gitmesini istermi ? ve helal olurmu ? bu konuyu üç dört imam arkadaşımla tartıgımda nerdeyse kafir damgası yiyecek kadar benimle münakaşa yaptılar o zaman gerçek imammı ? yoksa devlet memurumu bu da tartışılır imam haram yerse bize nasıl yardımcı olur. Oysa çok basit herkes mahallesindeki cami adına beş milyon verse müslümanlar verir belki imamlar hem helal hemde daha güzel hizmet etmezlermi ? vede şeytanı azdırarak gayri müslümlerin imam ve islama saldırıları bitmezmi; maaşlarıda bu günkünden daha iyi olmazmı ? tabiki daha iyi olur. Kilisenin çevresindeki hırıstianlarda kilisenin , cem evinin etrafındakilerde cem evinin masrafını karsılasalar hiç sorun çıkmaz, layık olan devletten agır bir yük alınmış olmazmı. Tabiki devlette rahatlar. Burada imamların bize helal haram tartışmalarıyla cinlrin oyunlarına gelmeye hazırlanmıyorlarmı ? çünkü bilerek veya bilmiyerek haram yiyorlar.

Diyer taraftan aynı şekilde cinleri maskarası olmuş onların emirlerine girmiş daha fatihayı bile dogru okuyamıyan aciz insanlarımız cinlerin namuzsuzluklarına alet olmuş olanların emirlerine girmiş ve harfiyyen onların emirlerine uyarak bir şey almadan vermeyiz diyen pis cinlerin dine ve küfre hatta Allah a şirk koşmadan sana yardım etmeyiz dediginde bana yardım et ne istersen yapacagım diyen ve tuvalete ayet atan ayeti idrarla yıkayan necis şeylerle yazı yazan hatta işini başarmak için en yakınlarıyla cinsel ilişkiye giren hasta olarak gelen aciz kişilerin mahrem yerlerine yazılar yazan kadınlarımızın cinlerin seyretmesi için yalnız başına soyunup mahrem yerlerine ayetler sürüb cinlerden yardım isteyen şerefsiz kafir insanlara bu ülkede hastalarımızı tedavi ettirecegiz diye dörde katlanıb onlara din alimiymiş gibi hocam demiyormuyuz? Bu namussuzlara kafirlere onlarda cinlere tapmış ilahlarını cnden seçmiş adiler deyillermi ? ve cinlerde bunlara dini kısbet altında maskaralıklarını artıarak onları yalan ve şirkleriyle yüceleştirmektedir. Maalesef o Allah sız kitabsız kafir münafık nursuzları yine cinlerin hükümdarlıgı bu saçmalıkları yaptırmaktadır. Burda bir şey açıklama geregi duyuyorum ki; bu tür insanları tesbit için dikkat etmeliyiz bu insanlar hastayı kurtarmak için eyer hastada cin oldugunu ve adetini bilirlerse adetin iki katıda kendi habis cinlerini gönderirler hastada üç varsa altıda o gönderir dokuz adet olurlar. Altı cin üç cini sözde kovalar altı tanesi hastayı bekler az zaman geçince altı cinle kacan üç cin anlasarak birleşir hastada dokuz adet cin olur. Tekrar hastalanmasına hatta artarak daha çok hastalanmasını saglarlar. Bütür insanlara gidenlerin tedavi olması ise imkansızdır. Vede hiçbir cinciye gidenlerin tedavi olduguna raslanmamıştır.

En güzel tedavi Kuranla ve psikiyatri ve tıbla yapılandır. Bu adi şarlatanlarda kendini şeyh ilan ederek cinlerden aldıgı talimatlarla islamda olmayanları var göstererek insanları saptırırlar ve çıg gibi büyümeye ve islami baltalamaya devam etmiş vede ediyorlardır.

Benim canım müslüman kardeşim beni sokmayan yılan bin yıl yasasın her koyun kendi bacagından asılır bunlar yahudi sözleridir. Şeytanca islamı baltalamak için uydurulmuştur. Yarın seni sokar, ve birileri gelir seni bacagından asar bu tür insanları gördügümüzde cihatsa onlarla yapalım malesefki bu tür sahte şeyhlerle dolu memleketimiz. Hızla küfre gidiyoruz, önce dinimizi ögrenelim sonra Hz Peygamberimizin yaşantısına bakalım sonrada seçersek şeyh lazımdır şeyhi olmayanın şeyhi şeytandır sözü dogrudur. İslamı bilirsek peygamberimizi tanırsak dini kılavuz olarak seçecegimiz şeyhe bakarız dine uygunmu islami yasıyormu yasantısına bakarız Hz. Peygamberimiz gibi yasıyorsa etegine yapışır arkasından gideriz. Bunlar çok azdır bunlara dikkat edelim deyilse işte onlar şeytanın uşaklarıdır. Şavaşalım cihad edelim o sahte şeyhlerle gerçegi bulmak islamı yaşamakla olur yaşayalım ve bu necis insanlardan islamı arındıralım. İslam öyle demukratik bir konudurki inanan ve inanmayan tüm insanlıgın korunma kılavuzudur.

Alıntı
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Drogo 14:20 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 12:39 21.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 12:40 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler kardeşim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BEHRAM 08:37 06.02.19
Güzel faydalı konu Allah razı olsun. Bence de en iyi tedavi Rukye
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sakaryalı 10:57 06.02.19
Müslümana sadece küffar değil, cinler de saldırıyor, herşeyi tam yapmak bu yüzden önemli
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ehl Dost 09:49 07.02.19
Paylaşımın Güzel olmuş Eline Sağlık
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi