Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cin çağırmak caiz midir? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cin çağırmak caiz midir?
SiLence 21:58 31.01.17
Ruh çağırma seansında masaya gelen aslında cindir. Ve çağrıldığı için çok kızar. Çağırana musallat olur. Doğrudan zarar veremezse bile korkutur. Işıkları yakıp yakıp söndürebilirBazı topluluklarda merak uyandıran ruh çağırma veya cin çağırma seansları büyük bir riski de beraberinde getiriyor. Bu ayinlerin dinen caiz olmadığını söyleyen Celalettin İpekbayrak, "Böyle durumlarda cin kızar, insana daha çok musallat olur" dedi. Böyle oturumlarda geldiği tespit edilen 'dalgacı' cinin insanlarla alay ettiğini hatırlatan İpekbayrak, yıllardır bu konularda yüzlerce öykü ve roman yazıldığına, filmler yapıldığına işaret etti. İpekbayrak, dizimizin bugünkü bölümünde işte bu konulardaki soruları cevapladı:CİN ÇAĞIRMAK CAİZ MİDİR?

Cin çağırmak dinen caiz değildir. Yüce Allah, her yarattığını kendi dünyasında var etmiş ve orada bir yaşam kılmıştır. O isteseydi bir arada olmamızı hepimizi aynı boyutta aynı frekansta yaratırdı. Onları çağırmak doğru değildir.CİNLER BU TÜR AYİNLERİN YAPILMASINA NEDEN KIZAR?

Rahatsız edildikleri için kızarlar. Yani onlar aslında o ortamda varlardır. İnsanların çevresindedirler. Ama okunan dualar ya da isimlerinin söylenmesi onları rahatsız eder. Gelecek cinin de iyi ya da kötü olduğunu bilemeyiz. Eğer gelen kötü niyetli bir cin ise o zaman çağıranlar için büyük sorunlar olur.CİN, KENDİSİNİ ÇAĞIRAN KİŞİYE ZARAR VEREBİLİR Mİ?

Evet. Rahatsız olan cin, çağıranlara zarar verir. Gruptaki en zayıf halkayı seçer ve ona yüklenir. Özellikle geceleri kendini çok hissettirir. Zihne hakim olmaya çalışır, garip sesler ve konuşmalar ile insanı korkutur. Eğer kişinin korkudan enerjisi iyice düşürse cin ona eşyaları sallanıyor, gürültü oluyormuş gibi hissettirir.AYİN SIRASINDA IŞIKLARIN YANIP SÖNMESİNİ GELEN CİN Mİ SAĞLIYOR?

Bir cin tek başına bizim evrenimizdeki maddeye bir şey yapamaz. Veya eşyayı yerinden hareket ettiremez. Ancak cinler birine kızarlarsa bir maddeye binlercesi birden yüklenir ve en zayıf yerinden o maddeyi bozabilir. Örneğin; televizyonun kablosu ya da zayıf bir teline binlercesi yoğunlaşırsa görüntüyü bozabilirler. Aynı şey elektrik kablo ya da kablodan geçen enerji içinde geçerlidir.CİN ÇAĞIRACAKSANIZ ÇOK DİKKATLİ OLUN,

Cin çağırma seansına merak edenler mutlaka bir bilen kişiden yardım almalı ve çok dikkat etmeli. Göndermek için gerekli duaları bilen enerjisi yüksek kişiler olmalı yanınızda. Bu işi üstatlar yapmalı.RUH ÇAĞIRMA SIRASINDA MASAYA GELEN NEDİR?

Kesinlikle cindir. Biz, o atmosferin de etkisiyle, ruh ile konuştuğumuzu sanırız. Ama o aslında cindir. Cinlerin çoğu şakacı ve yalancıdır. Bizleri sanki bir ruhmuş gibi kandırırlar. Ruhların güçlü olanları kişilerin rüyasına gelir. Dünyada yarım kalan işlerini rüyalarda anlatırlar.Alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 14:19 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 12:38 21.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 12:39 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler kardeşim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Derdekea 22:16 11.08.18
Holihawk 22:12 03.02.19
shahkhu 08:22 30.09.19
terzi58 23:33 22.10.19
hagayret 09:37 23.10.19
Derdimiz tasamız cin oldu vay arkadas

çağırmakla başa bela almak aynı şey?Bir allah dostunu görmek isterim bana kalırsa

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fth7 11:24 24.12.19
Cin çağırmanın caiz olmadığı gibi bir genelleme yapılabilmesi mümkün değildir. Böyle bir kesin hüküm asla yoktur. Böyle saçma bir iddianın hiç bir şekilde ispat edilebilecek bir delili kesin olarak yoktur. Kesin olan bir şey varsa o da bu. Çünkü böyle bir yaklaşım baştan saçma.

Şöyle ki:
"Cin çağırma" diye ele alınarak caizlik konusuna girilemez. Bunun amacı, gayesi vesayire anlamında incelenerek ele alınacak bir konu. Şifa amaçlı ise, büyü bozmak için ise kim caiz değil diyebilir? Büyü yapmak içinse kim caiz diyebilir? işte bu konu ancak bu başlıklarla bu şekilde incelenebilir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi