Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Melekler ve isimleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Melekler ve isimleri
SiLence 16:34 03.02.17
METATHRON (Metatron)Büyük meleklerden bir üst makamada durur. Allah'in tahtinin bazen önünüde , bazende ardinda durur. Tanri'nin enerjisinin koruyucusudur,Tanrisal yasami, aydinlanmaya yardim eder, Dilek ve arzulari kabul etrme gibi görevleride vardir.bağlantisi: 7 nci Tepe-sakra

Renk: Beyaz- Altin - VioletRAZİYEL

Allah'in sirri", "Allah ona yaratilis kanunlarini muhafaza etme, saklama hak edenlere açiklama görevi vermisdir.ZAPHKiYEL (Zafkiyel)

evrensel akil manasi: "Tanri'ya yönelen, ona ibadet eden", Her an her saniye tanri'ya yönelmisdir, 12 bilgin meleklerle birlikte insanlarin Kader kitabini yazdirir ve 12 Hakimle Allah'in yasalarini temsil eder. O Evrenden bize inen enerjileride yönlendirir ve kordine eder. melek Aralim'le Ruhlarin inkarnasyonunu ve yildizlarin yolunun belirlerler.ZADKiYEL

iyilik anlami: "Tanrisal tesseli edici","Adaletli", yaralari iyilestirir, Allah'in Rahman ve Rahim sifatlarini temsi eder. Yolunu sasirmislara melek Çasmalim'le Allah'ha yol görsetir. ("parlayan isik").

CAMAYEL

(Güç anlamit: "Allah'in yanan atesi", korunmayi temsil eder, biri Allah'in yasalarini çiynerse ona hak ettiyini veren,doğru yolun koruyucusu, ikili iliskileri düzenleyen, iliskileri koruyan, Göbek sakrasina hitap eden, O Mikail gibi bir kiliç tasir. o ölmüs olani keser, Allah'in Yasalarini koruyandirRenk: Portakal ve altin rengi.MIKAiLGüzellik manasi: Allah elçisi, ''peygamberlere mesaj getiren'', Muhammed, İsa, Musa demektir.Tüm yasayanlar içinde en büyük aydinlanma savascisi dir Mikail. seytan aldatmalarini mağlup eden, bizleri Nura götürendir. Ölmüs Ruhlari isiğa ulasdiran, insanlarin avukatidir. Ates elementini temsi eder. Tur Musaya 10 Emiri Allah namina musaya bildirendir, üçüncü gözümüzdür O .

Renk: Viyolet, kirmizi, Portakal ve sari renkler.

GEBRAiL

Allah'in ona tüm tip bilgilerini vermisdir. O tğm hastaliklarin sifasini bilir. biliginlere ve arastirmacilara bilgileri derecesinde yardim edendir.kanatlari evrenin bir ucundan öbür ucuna kadar uzar. çok heybetli görünümü vardir.Bio enerji yüklemesi, uzaktan tedavi yöntemleridede ruhu sağliğina kavusturmaya çalisanlara yardimici olur. elbet tabi daha bir çok özellikleri vardir.sakra: Kalb bölgesi.

Rengi: Yesil ve gümüs

iSRAFiL

kARANLIKLARI AYDINLATAN, Fiziksel bedeni koruyan, Element toprak, yaraticilik, kirayativlik.sakra: Cinselliik

Renk: Portakal ve Kirmizi tonlar.AZRAiLAllah'in yasalarindan sorumludur, Kuvvet demektir. ölümü ve dirilisi belirler. Element Su.Bogaz-sakra koruyucusu.

Renk: Açik mavi, Gümüs mavi.(Sevgimle kalın)

(Kaynak:Büyülerinsirri.com'Alıntıdır)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 01:16 06.02.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 15:21 22.07.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
arif68 22:09 23.10.18
Batubey 23:06 23.10.18
Çok güzel bir paylaşım emeğine sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
reisavcu27 21:53 20.11.18