Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Ölmüş Sevdiklerimiz ve Rehber Ruhlar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Ölmüş Sevdiklerimiz ve Rehber Ruhlar
SiLence 16:38 03.02.17
Ölmüş sevdiklerimizle yalnızca özel bir yeteneğe sahip kişilerin iletişim kurabilecekleri düşüncesi yanlıştır . Siz de , herkes gibi , şu anda bu yeteneğe sahipsiniz .

Belki yitirdiğiniz bir yakınınızla temas kurup ona bir soru sormak yada onunla aranızdaki eski, çözümlenmeden kalmış bir meseleyi şimdi halletmek isteyebilirsiniz.

Ruh dünyasındaki sevdiklerinizle haberleşmek için ilahi iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz.Ölmüş sevdiklerimiz, çoğunlukla , bizi sevgiyle kuşatıp kulaklarımıza yol gösterici sözler fısıldayan koruyucu bir melek gibi davranırlar .

Böyle birine ‘’rehber ruh’’ denir . Siz en az bir rehber ruha sahipsinizdir, ve o doğduğunuz andan son nefesinizi vereceğiniz ana kadar sizinle birlikte bulunur . Genelde , bu varlık –siz doğmadan yıllar önce ölmüş olan bir büyük –büyükbaba/ana gibi bir yakınınızdır . Rehber ruhunuz diğer yaşamlarınızda birlikte olduğunuz bir kişide olabilir .

Rehber ruhlar özgür iradenize yada ruhsal gelişim derslerinize müdahale etmeden size nasıl yardım edeceklerini bilirler . Dolayısıyla , bir rehber ruh asla sizin yerinize bir karar vermez . Onlar farklı seçeneklerinizi görmenize yardımcı olur ve sonra sizi sevgi ve şefkate dayalı kararlar vermeniz yönünde dürterler. Siz hatalar yapsanız bile rehber ruhunuz sizi koşulsuz bir biçimde sever . Aykırı kişilik yada davranış özelliklerinize rağmen , sizin gerçek iyilik özünüzü görür . Sevecen bir özel öğretmen gibi , rehber ruhunuz, yumuşak biçimde , sizi kendinize ve başkalarına saygıyla davranmaya teşvik eder.Kısa bir süre önce yitirdiğiniz sevdikleriniz mesajlar vermek üzere size gelebilirler yada rüyalarınıza girebilirler . Ancak bunlar rehber ruh yada koruyucu melek değildirler, çünki bu işe sürekli olarak tayin edilmemişlerdir. Rehber ruhlar ve koruyucu melekler doğumunuzdan semavi aleme geçişimize kadar bizimle birlikte olurlar . Yeni ölmüş kişiler ise henüz rehber ruh olarak atanmaları için gerekli eğitimden geçmemişlerdir . Rehber ruhluk dünya- ötesi katta epey eğitim ve terbiye gerektiren saygıdeğer bir roldür . Kısa bir süre önce ölmüş olanlar ise çoğunlukla , bunun yaşayan insanın özgür iradesine müdahale olacağını bilmeden o insana öğüt verme yada etkilemeye çalışma eğilimi gösterirler .Kısa bir süre önce ölmüş olan bir sevdiğiniz size, bir rehber ruhun yapacağına kıyasla , daha güçlü , daha belirli öğütler verecektir. O özgür iradenize müdahale yada sizin adınıza karar verme konusunda henüz gerekli bilgeliğe ve anlayışa sahip değildir . İşte bu yüzden ölmüş bir insanın bir rehber ruh rolü üstlenmeye hazır olabilmesi genelde bir hayli zaman – örneğin bir kuşak alır. Genelde ana-babalar yerine büyükanne ve büyükbabaların rehber ruh olmalarının bir nedeni de budur . Büyük anne ve babalar ruhsal alemde uzun zaman eğitim almaları sayesinde bu işi üstlenebilirler .Dolayısıyla , kısa bir süre önce ölmüş bir sevdiğinizin öğüdünü kabul etmeden önce Tanrı’ya size yol göstermesi için dua etmek iyi bir fikirdir .

Bu insan iyi niyetlidir, ve biz de bazen , insanlar öldüklerinde hemen tüm bilgeliğe erişebilecekleri şeklinde yanlış bir inanca kapılabiliriz.

Oysa insan öldüğünde evrenin tüm bilgeliğine nasıl erişebileceğini otomatik olarak bilmez. Bu beceri hem dünya katında hem de yaşam –sonrasın katta eğitim gerektirir. Gerçek şu ki , ego muz yaşam – sonrası kata da bizimle geçer , ve böylece eğitim görmemiş ruhlar , sevecen ve iyi niyetli olsalar da , çoğu kez kendi egolarından öğütler verirler . Bu durumda bizim Tanrı’dan rehberlik istememiz , ayırt etme gücümüzü kullanmamız ve sadece bize doğru gelen öğüdü yerine getirmemiz gerekir(Saygılar)

(Alıntıdır)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 01:14 06.02.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 15:21 22.07.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
szilifli 05:58 09.07.20
Alıntı yapılan Bu yazı bana müslüman olmayan biri tarafından yazılmış gibi geldi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi