Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinlerin Görünüşü ve Şekillendigi Biçimler - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinlerin Görünüşü ve Şekillendigi Biçimler
Havasokulu 22:15 06.02.17


Cin dumansız ateşten yaratılmış bizimle beraber aynı yer ve mekânda fakat başka bir boyutta yaşayan canlılardır. Dumansız alevden yaratılmışlardır. Cinler insanlar yaratılmadan evvel yaratılmışlardı. Onlar dünya üzerinde yaşıyorlar gece ve gündüz dolaşabiliyorlardı. Hz Adem(A.S) yaratıldıktan sonra Allah C.Celalehü gündüzü insanlara geceyide cinlere tahsis etti. Böylece gündüz insanlar işlerini çalışmalarını gezmelerini vs yapar gece uyurlarkan cinlerde gündüz uyurlar gecede diğer işlerini yaparlar, gezerler velhasıl uyanıktırlar. İkindi ezanıyla beraber uyanıp sabah ezanına kadar dolaşırlar. Bu aynı Türkiyede sabah olurken Amerikada akşam olmasına benzer biz daha yeni uyanıp işlerimiz için dağılırken onlarda işlerini bitirip eve dönmüş ve bir zaman sonrada uyku için hazırlığa başlamış olurlar .Böyle bir benzetme yapılabilir.

Cinler doğarlar, büyürler, ihtiyarlar küçülürler ve kaybolup giderler(ölürler). Gençleri cüsse bakımından büyük olur. İhtiyarladıkça küçülürler. Bazıları çok kuvvetli olabilir hatta 7 adet cin padişahı vardır, bunlar onların en kuvvetli olanlarıdır. Bunların bir tanesi 500-1000 cinin sahip olduğu güce sahip olabilir. Cinler cüzlere (parçalara) ayrılabilirler. Yani aynı anda birkaç yerde birden olabilirler. Bu şuna benzer bir sigara dumanı düşünün bu sigara dumanını havaya üflediğinizde onun bir parçasını elinizle bölüp ayırabilirsiniz hatta ayırdığınız bu parçayı bir torbaya koyup başka bir yere götürebilirsiniz. Çok abuk bir benzetme oldu ama sanırım olayı anlatmaya yetmiştir. Cinler Çok hızlı hareket ederler. Şöyle ki normal güce sahip bir cin dünya etrafında 8 sn. kadar bir zamanda dolaşabilir hatta güçlü olanları 3sn de bile dolaşabilir. Daha hızlı olanlarıbile mevcut olabilir?. Bu şu anlama gelebiliyor,, bir cin çok kısa bir süre içinde gidip bir şey hakkında bilgi edinip gelebilir. Eğer bir cin bir noktaya odaklanırsa bir cisme etkiyip onu delip geçebilir(fiziksel olarak). Fiziksel olarak bulunduğumuz boyuta geçebilir ve bizim gözümüze değişik şekillerde görünebilirler. Yaklaşık 99 şekle bürünebilirler. Ancak bu haliyle insanlara görünmeleri yasaktır.

Bir şekilden kendi hallerine yahut başka hallere geçebilirler. Size göründüklerinde onlara nasıl muamele etmelisiniz?. Bu konuda daha ileride bilgi verilecektir. Şekilleri: insan şekline benzer görünümde yaklaşık 1 metre boylarında görünebilirler ama bu açıklama çok sınırlayıcı oldu aslında onların bizim hayatımızda hiç görmediğimiz türden şekilde olanları vardır, onlarında hayvan türünden olanları mesela at, kedi, köpek, eşek, keçi vs. eseta bu şekilde olanları vardır aynı dünyadaki hayvanlar gibidirler. O amaçla kullanılabilirler(kendi aralarında) mesela süvari olan cinler bu tür cin olan atlara binerler. Cinler şekle girerler, hatta şekle girerken bazen öyle şekilsiz şekillere girerlerki kafası koç kafasına, ayakları at ayağına arka tarafı tavşana sırtı keçiye benzeyebilir. Veya daha değişik hayvanların toplamından oluşabilir. Bazılarının kendilerine has şekilleri vardır. Mesela mezerlık perisi simsiyah olup görünüşü yaralı bir kartalı andırır, yürürkende yaralı bir kartalın yürüyüşü gibidir, tırnaklarıarı arkaya dönüktür vs. vs.

Alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 14:13 22.03.17
Şah 15:44 24.05.17
007 12:27 26.05.17
Bu güzel Paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Adalet 13:18 06.09.17
Açıklayıcı olmuş. Teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Och 22:46 01.05.18
BEHRAM 22:55 01.05.18
Aliavci89 19:12 18.08.18
Farklı Allah Razı olsun güzel bilgiler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
erosturk 22:34 18.08.18
ya bırakın bu cin işlerini

o kadar uğraştık cin çağırdık gece 3 te trump geldi buyur dedi arzun nedir doları düşür ****dedim ulan sabah kalktım cebimdeki 50 tl istanbul kart gitmiş

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Arzu5858 22:44 18.08.18
Bence dalga geçmemek gerek diye düşünüyorum.
Herşeyden öte @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] zamanını vermiş,emek vermiş ve yazmış..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2