Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Taife-i Cin'in Dişileri (Periler) İle Evlenme Bahsinde. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Taife-i Cin'in Dişileri (Periler) İle Evlenme Bahsinde.
Tuana 22:16 06.02.17
Loş ve temiz bir mahalde aynanın karşısına geç ve şu dua'yı 21 defa oku. Nihayetinde perilerden biri zuhur edecek. Korkma konuş onunla. Seninle bazı anlaşmalar yapma iktidarında olacak. Kabul et. Bir hatırlatma: evli olanlar katiyen yapmasınlar bu formülü zira sonu feci bir felaket olur. Neyse ben tılsımlı sözleri aktarayım sizlere.(İnnehu min Süleymane ve innehu Bismillahirrahmanirrahim. Ella ta'lü aleyye ve'tüni müslimin. Ve enna künna nakudu minha makaide lissem'i. Femen yestemi'il ane yecid lehu şihaben rasada. La havle vela kuete illa billahil Aliyyi'l-Azim.)Tabii bu formülün bazı an şartlarıda var onu da formülü icra etmek isteyenler olursa sorsun bana. Özele yazmayın bura da anlatırım ben hangi tütsülerin kullanacağı bahsinde felan.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 14:12 22.03.17
Boyka 22:40 06.04.19
Baran okan 03:46 13.05.19
Tuana 10:25 13.05.19
Şartları kaybetmişim notlarım arasında bulamadım.
Bulursam direk eklerim artık.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
huysuz 19:52 29.06.19
çok teşekkürler deniyeceğim kısa zamanda

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
merlot 17:47 18.07.19
Tuana Nickli Üyeden Alıntı:
Loş ve temiz bir mahalde aynanın karşısına geç ve şu dua'yı 21 defa oku. Nihayetinde perilerden biri zuhur edecek. Korkma konuş onunla. Seninle bazı anlaşmalar yapma iktidarında olacak. Kabul et. Bir hatırlatma: evli olanlar katiyen yapmasınlar bu formülü zira sonu feci bir felaket olur. Neyse ben tılsımlı sözleri aktarayım sizlere.(İnnehu min Süleymane ve innehu Bismillahirrahmanirrahim. Ella ta'lü aleyye ve'tüni müslimin. Ve enna künna nakudu minha makaide lissem'i. Femen yestemi'il ane yecid lehu şihaben rasada. La havle vela kuete illa billahil Aliyyi'l-Azim.)
Tabii bu formülün bazı an şartlarıda var onu da formülü icra etmek isteyenler olursa sorsun bana. Özele yazmayın bura da anlatırım ben hangi tütsülerin kullanacağı bahsinde felan.
Mesela nedir bu şartlar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hava07 14:37 27.07.19
arkadaşlar tüm gerçek cin davetlerinin çalışır halde esrarı mendel isimli kitapta olduğu söyleniyor inceleyeniniz varmı varsa bilgi verebilirmisiniz teşekkürler .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aeastroom 21:47 23.08.19
Teşekkürler fakat karşıyım bu tür işlere yapan helak olur yinede bilgi olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi