Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Sufli Cinler ve Davetleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Sufli Cinler ve Davetleri
SiLence 22:44 06.02.17
Ali ve temiz ruhlar, insanlar için koruyuculuk vazifesi yaparken, habis ve şerir ruhlar da insanlara zarar vermek için ellerinden gelen herşeyi yaparlar. Zaten ruh-cin çağırma seanslarına koşarak gelenler de ekseriyet itibariyle böyle ruhlar veya cinlerdir. Yoksa yüce ruhların öyle meclislere gelmesi mümkün değildir.


Habis ruhlar davete icabette seri, kuvvetli ve güçlü ruhlar ise ağırdırlar.

ervah-ı Ulvi, katiyyen böyle davetlere icabet edip gelmezler. âli ruhları da bu tür metodlarla davet imkânsızdır. Habis ve alçak ruhlardır ki, her türlü süflî davete koşarak gelirler. Cinlerin ayak takımı da böyle davetlere icabette seridirler.

Ve bunlar, aynı zamanda insanlara hasım ve düşmandırlar.

Bütün şerlerin ve kötü şerârelerin altında bunlar bulunurlar.

Karakter, irade ve ruh bakımından zayıf insanları tesir altına alır ve kullanırlar. Bunların eline düşmüş zavallı insanlara, tıp çeşitli isimler verir; paranoyak, şizofreni der, fakat ekseriyetle de bu tür hastalıklara tıp şifa bulamaz. Zira, her türlü cinnet vak'asının altında kesinlikle şerir cinler ve habis ruhlar vardır.Cinler Davetlerde Nasil görülür:

Mekânımızdaki ya da farklı boyutlardaki varlıklardan gelen dalgalar telepatiyi, bizden kaynaklanan dalgaların mekân ya da zaman ötesi boyutlardan yansıyarak yine bize gelmesi de duru görü dediğimiz şeyi meydana getirmektedir.Beyin, telepati dalgaları yayınladığı gibi, durugörü dediğimiz, belli bir yeri algılamayı sağlayan ve telepati dalgalarından farklı türde, farklı frekanslarda dalgalar da yayınlamaktadır. Durugörünün sistemi ise, beynin radar türü dalgalarının belli bir mahale yönlendirilmesi ve o ortamdan dönen anlam yüklü dalga boylarının tekrar beyinde çeşitli şekil ve düzeylerden değerlendirilmesi sonucu oluşmaktadır.

Iste davetlerde cinlerin mahareti ile olabileceği, suya, aynaya...vs..vs gelen bilgiler, beynin veri tabanında yüklü olan verilerle sentezlenerek hayal bölgesinde değerlendirilip cinlerin yardimi ile çeşitli vizyonlar algılamalar şeklinde oluşmaktadır.

Bu yüzden, bazı vizyonlar o olayın aynısıyken, aynıyla görünürken bazıları da ona en yakın suret ya da olaylar şeklinde olmaktadır. Hayal bölgesine girmeden değerlendirmeler ise, hissi müşahedeler şeklinde kendini göstermektedir. Beynin ve yaydığı dalgaların holografik özellikli olması nedeniyle cinlerden alınan görüntüler, cinler sayesinde yaklaştırılıp uzaklaştırılabilmekte, cisimleri üç boyutlu, tüm pozisyonlarını hareketli olarak görüntüleyebilmektedir. Tıpkı bir TV’ yi seyrediyormuş gibi.Cinleri davet eden kişilerin belli bir saplantisi olduğu inancindayim.... bu tip bir tehlikeye atilmak normal bir kimse icin mümkün değildir.

Cin davetleri yapan kişilerin Suya, kristal küre, cam, ayna,...vs bakmalarının sebebi ise, bu nesneleri odaklanma objeleri olarak kullanarak vizyonları bunların üzerinde görmeleridir. Bazı cinciler de bu nesneleri kullanmakta, ancak bunlar üzerindeki görüntüler cinler tarafından o kişi beyninde oluşturulmaktadir. Bununda nedemek olduğunu anlayin işte.....

Vesselam.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 22:51 28.02.17
Faydalı bir konu olmuş.Sağol @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].

Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.
Lütfen Facebook Sayfamizdan ve Twitter adresimizden Bizi takip Edin.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 23:19 28.02.17
spacetimereality 10:39 11.05.17
Adalet 14:32 06.09.17
Neden Sufli davet yapma ihtiyacı hissediliyor? Şer işler cevabına katılmıyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Eloa 01:31 02.02.18