Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cin Taifesi İle İrtibat Kurmak - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cin Taifesi İle İrtibat Kurmak
Tuana 22:47 06.02.17
MENDEL

Sarıdan yapılmış bir tas al.İçerisine su doldur.ve üzerine kırmızı bir örtü ört:Elinede bir elme dalı al.Aşağıda yazılı daveti (21) kere oku.

Her defasında elindeki elma dalı ile bir kere yere vur.Ayrıca elinlede bir kere tasa vur.Yirmi bir kere tamamlanınca tasın üzerindeki kırmızı örtüyü kaldır.Hadim gelmiş olur.Dilediğini sor.Cevabını alırsın.Şeyşeruhin,Baruhin,Taruhin,maruhin,yaruhin.ecibu eyyühel ervahül ulviyyeti ven nariyyeti vel maiyyeti vel havaiyyeti vet turabiyyet. ves sahabiyyeti vel ğamiyyeti ves sufliyyeti ecibu minel kenayisi vel amarati vel ardil münkatiati vel hanadiki vel mekabiri bihakki fatihatül arşi elmelik Taykal ve bi-hakki seyyid Meytatarun elhakimü aleyküm Elvahan Elvahan Elvahan Elacele Elacele Elacele Essaate Essaate Essaate.Okuma zamanından evvelce hazırlanmış olduğun terkibi,aşağıda yazılı buhurlardan yapılmış karışımı devamlı surette yakmak lazımdır.Kafur,aslibent,Miai saile,udağacı. Bu ecza ve buhurlardan müsavi miktarda alıp hepsinin ağırlığı kadar gayet ince döğülmüş ağaç kömürü tozile karıştırıp hamur haline getirdikten sonra leblebi kadar haplar yaparak kurutulur.Ve davet zamanında tütsü yapılır.

(Gizli ilimler kitabından alınmıştır.)

Tehlikeli bir formüldür!

--------------------

Cinlerle irtibata geçmek.2.formül

Yedi gün riyazetle oruç tutulur.Yedinci gün halvete girilir.Oruç ve riyazet devam ettiği halde her gün geceleri biner kere aşağıda yazılı esmalar okunur.On dördüncü gün bir hadim gelir ve şartlarda anlaşma yapılarak devamlı bağlantı kurulur.

Okunacak Esmalar.

Biheltayfin.Eşmatunin.Behleşin.behlehleyuşin.Kenud in.Henudin.Ya Meymunin.Okuma zamanında ardıç sakızı veya trementi bohur edilir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
181673 15:42 25.02.17
Alexandra 18:11 10.03.17
Cevapla Up