Define Uygulamaları

Definede Alfa ve Omega işareti - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Define Uygulamaları>Definede Alfa ve Omega işareti
Nani 21:48 30.07.19
Alfa ve Omega işareti ve anlamları: Alfa başlangıç omega son nokdadır, Alfa varsa çözüme buradan başlar 2. ve 3. işareti aramalısın, Omega varsa son noktadır para omeganın çevresinde olabilir. Ayrıca Omega mağarayı veriyor olabilir, mağarayı bulursan içinde sedir kayaların altında yük arayın bu mağara çıplak ve sarp kaya mağarasıdır sade bir tepededir.

Omega işaretinin çaprazında köşeye doğru dikili bir taş varsa Para dikili taşın altında 100 okkadır. Burada birde put varsa birde mağara vardır, Dikkat bu mağarada çok yerde para var. Mağaranın içinde sağ tarafında çıkılacak bir mahzen yolu var. para mahzenin içinde 3 yığın halindedir.

Diğer Anlamlar: Yunan alfabesinin son harfi olduğu için son nokta işaretidir, birbirini takip eden işaretler arasında sonuncu sıradaki yani malın yerini veren işarettir, tam olarak som altın işaretidir, en az 1 küp kadar altını olduğu söylenir, omega ve nal işaretleri birbirini çok benzer, nalda para işaretidir fakat nal mantığı farklıdır, omega O işareti ile aynı mantık çalışır, O işareti omeganın küçüğüdür. aynı şekilde parasıda küçük olur.

Diğer Anlamlar: Omega işaretinde daireden sonra uçlar yanlara belirgin şekilde çıkık olması lazım, aksi taktirde buna omega değil nal işareti deriz, nalın nal olduğunu anlamanın en kolay yolu çivilere bakmaktır, her nalda en az 4 yada 6 çivi mutlaka vardır, kaya aşınarak çivi izleri kaybolmuş olsada mutlaka 1-2 si kalmıştır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
havas49 01:17 17.08.19
yorumlarınızı büyük zevkle okuyorum teşekürler hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
havas49 01:34 27.08.19
çok net ve güzel paylaşım allah razı olsun hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hasan tahsin 16:51 01.03.20
evet omega genellikle bitinya bölgesinde görülebilir.ankaranın beypazarı ilçesinde birtakım kişiler bu işareti aramışlar diye bir söylenti vardı geçmiş zaman.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ercanharunbulut 01:08 14.04.20
definede alfa ve omega işreti olmaz asalak kardeşim.. bunlar roma döneminden kalan yapıtlarda veya bizans ve yunanlılarda da bu harfler mevcut hatta ruslar slovaklar falan .. harfler define değil mekanın kimin yeri yada kimin adına ne olarak yapıldığını yazarlar harflerde süslenir. alfa ve omegaymıy.. sizin omega eksikliğiniz var..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi