Derin Konular

Büyük israil (Kürdistan) Projesi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Büyük israil (Kürdistan) Projesi
fanatik 16:31 15.01.19
Romanlar yazılabilecek bir konuda özet geçip fikirlerinize danışmak istiyorum. Hepimiz kürdistan projesini ve onun altında yatan büyük israil projesini biliyoruz. Irak' da Amerika sadece petrol kazanmadı, adına özerk kürdistan dedikleri bir bölge kurdular. Senelerce pkk terör örgütüne kale yaptılar. Büyük israil projesindeki Türkiye ve İran hariç her ülkede devrim yapıp yönetimi ele aldılar. Şimdi Suriye' de Türkiye sınırına yine terör koridoru kurup, Türkiye' nin tüm sınır bölgesini terör ile çevrelemiş olmak istiyorlar. Bunun altındaki nihai amaç zaten belli. Gördüğüm kadarıyla devletimiz bu çarka çomak sokmak için Suriye' ye girip hem sınırlarını terör örgütlerinden uzak tutmak, hem de yanıbaşımızda bir terör devleti kurmalarına izin vermemek için yapıyor. Buna karşılık Amerika açık açık seni ekonomik yönden mahvederiz gibi tehditler savuruyor. Hdp bir yandan çıkıp Suriye operasyonuna karşı çıkıyor. Bu ikisinin karşı çıkma sebepleri anlaşılır. Peki siz yurtdaşlarıma soruyorum Chp neden karşı çıkıyor? İkinci bir sorum da biz devletimiz bölünmesin diye orada savaşacağımız için ekonomik sıkıntılar çektiğimizde eleştiri okları hemen devletimize yöneltenler sizce vatansever midir? Para karşılığı Türkiye topraklarını satmak, yahudilerin müslümanlığı bitirme projesine yardım etmek mi istiyorsunuz? Yoksa sıkıntı çekerim ama vatanımı satmam, aç kalırım ama yahudilerin köpeği olmam, ben Türk' üm ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım mı demek istiyorsunuz? Siz kimsiniz? Türk müsünüz? Ne düşünüyorsunuz?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
BLueSea 09:27 22.01.19
Bunlar derin konular kardes kimin ne oldugunu bilemezsin.Suan buyuk israil projesinin es baskani olmak icin ugrasanlar var. Ve bunuda bizim milletimizin dine olan zaafi sayesinde basariyorlar. Suan muslumalik adi altinma siyonizme hizmet edilliyor. Ulkemiz tamamen gucsuz savunmasiz bir hale getirilerek savasa sokulmak isteniyor.Bizim savasa girmemizin hicbir manasi yok. Altan alttan ulkenin herseyi satildi. Yabancilara devredildi. Cunku biliyorlar savasarak bu ulkeyi isgal edemezler. Ne yapiyorlar din uzerinden yuruyorlar ve rabbim kahretsin ki basarilida oluyorlar. Ulkede uretim denen bise kalmadi israilden tohum almak nedemek? Yerli tohumun kalmamasi ne demek ? Sogani bile ithal etmek ne demek ? Uretmeyen ve surekli tuketen toplumlar yok olmaya mahkumdur.Suan insanlar ac ictigimiz sudan bile milyonlarca lira vergiler aliniyor. Nereye gidiyor bu vergiler ? Ekonomi bitik ulke bitik ve halka insanlari aptal yerine koymaya calisiyorlar. Bu ulkeye hizmet etmek onlarin gorevi. Yol yaptik kopru yaptik havaalani yaptik diyorlar bunlarvl zaten onlarin gorevi ki bir para aliniyor o kopruler icin vatandastan. Pazara cik ates pahasi hersey 2. 3 kat zamlandi neden ? Sozde askari ucrete zam yapti . yaziklar olsun dogmamis cocugun bile hakki var bunlarin uzerinde zerre hakkimizi helal etmiyoruz . selametle...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BLueSea 09:38 22.01.19
Ayrica bu ekonomik sıkıntı sence neden kaynaklaniyor Insanlar buvl ulkenin basindakilere mal etmeyecekte kime mal etcek bu durumu chpye mi ? Ulkeyi chp mi yonetiyor ? Amerikanin elinini etegini suan openler kim ? Zamaninda fetoyle kolkola gezip bitsin bu sila hasrati don artik hoca efendi diyip sonrada bunlar terorist diyenler kim ? 2011 yilinda habur sinirindan davullu zurnali hain alçak teroristleri iceri aldirtan karsilatiran ve gikini cikarmayan . sivan perver le kol kola girip megri megri diye boguren kim ? 2015 2016 sur nusaybin cizre operasyonlarinda teroristlein silahlarini depolamalarini hendek kazdiklarini gordukleri halde ses cikarmayip sonrada binlerce askerimizin polisimizin sehit olmasina sebep olanlar kim ? Chp mi bunlari chp mi yapti ? Kim elestri yaparsa ya terorist yada fetocu ilan edilip iceri atilip susturulmaya calisiliyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fanatik 11:55 22.01.19
Yapılan herşey planın parçası bizim hoşumuza gidip gitmediğine bakılmaz. Ama plan işler. Elbette yönetenler mükemmel değiller ama dediğim gibi plan işler. Fetö zamanında fetöcülere çok taviz verildi bunun nedeni yapışacak fetö operasyonunda öncelikle tüm kilit isimler ve yandaşlarının etiketlenmesi lazımdı ki öylede oldu.
Devlet darbe girişimine kadar müsade etti ve yapılacak operasyonun fitilini ateşledi.
Pkk içinde aynısı oldu kilit isimler çözüm süreci boyunca etiketlendi ve pkk'nın her oyununa seyirci kalındı, sonra operasyon başladı. Cizre'de öldürülen yabacı uyruklu teröristleri biliyorsunuz sırp, hollandalı, ingiliz v.d. gibi ne kadar ajan varsa ortadan kaldırıldı.
Olaylar bizim izlediğimiz ve bizim düşündüğümüz gibi olamayabiliyor.
Biz vatandaş olarak geçim derdiyle ilgileniyoruz, bizi ilgilendiren elektrik, su, doğalgaz, vergi, kira gibi giderlerdir. Devletten haklı olarak bunların dengeli bir biçiöde hayatımıza yansıtılmasını bekliyoruz.
Ama öyle bir yerleşmişlerki içimize nereyi tıkasak başka bir taraftan patlıyor. Hükümet sever değilim sadece ülkenin bekasını isteyen normal bir vatandaşım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BLueSea 12:12 22.01.19
Bizim derdimiz sadece gecim derdi olmamali vatanin bekasi herseyin üstünde. Tabiki gecim de onemli ama suan vatanin bekasi tehlike altinda ulke gizli gizli yer yer isgal edilmis durumda ve usttede belirtigim gibi tamamen gucsuz yoksul savunmasiz bi hale getiriletek savasa sokmak isteniyor.Bizim insanimizin tek sıkıntısı ne biliyormusun her alni secdeye degeni müslüman belliyor ve gözü hicbirseyi görmüyor. Milli mucadele donemindede aynisi oldu dindar gorunumluler ama aslinda vatan hainleri icten icten ingilizlerle is birligi yaptilar Ataturkte bunlari astigi icin dinsiz ilan edildi.Hosvdinsiz bir adam olsaydi diyanetide kurarmiydi oda ayri bir mevzu. Ataturk gibi bir komutan olmasaydi simdi halimiz nice olurdu kimbilir. Suan Türk milleti derin bir uykuda Allah sonumuzu hayir etsin...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kadim 20:52 03.04.19