Derin Konular

Grilerden değil Yecüc milletinden - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Grilerden değil Yecüc milletinden
Mube 12:06 19.06.19
Bu canlının bilinen adı David Icke...
Grilerden değil Yecüc milletinden
Dünya genelinde "kaçık" biri olarak tanınıyor ve alay ediliyor. Trump'ın gerçek bir insan olmadığını, içinde başka bir canlı türünün olduğunu iddia ediyor. Yıllarca ben de bu adamı kaçık zan etmiştim ama vaziyet çok başkaymış.

Trump hakkında söyledikleri doğru, bu bir yana ama kendisi de gerçek David Icke değilmiş. Gerçek David Icke çoktan öldürülmüş ve onun birebir kopyası olarak üretilmiş bir dış bedeni, bir uzaylı giymiş. Hal böyle ise bu kişi Trump'ın yerine geçen kişiyi neden ifşa etsin?

Arada tür farkı ve anlaşmazlık varmış...

David Icke diye meydanda olan bu görmüş olduğunuz dış bedenin içinde de bir uzaylı var ama o Grilerden değil... Ye'cüc milletinden...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
BeyazMor 12:07 19.06.19
yecücler dünyanın sonunda geleçek çünkü kuranda böyle geçiyor. peki kendi tekmiymiş ondan başka yokmuyumuş onlar bunu acıklamsına ne diyorlar sonra neden insan bedenine girsinlerki istedikleri insanların beyinlerini kullanabilirler ne uğraşıyorlarki bedenle

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Torlak 12:09 19.06.19
Dünyada öyle şeyler dönüyor ki, aklınız almaya çalışsa bugünün tarihini unutursunuz.. Ya kanıt denilen şey sahtenin ta kendisiyse.. Ya kanıtın olmadığı şey Gerçeğin ta kendisiyse.. Bir de bu açıdan bakın bence.. Dünya yerinde durmuyor unutmayın!..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HaLe 20:19 19.06.19
David Icke benim en sevdiğim ve en güvendiğim kişilerden biridir ve kendisiyle defalarca astral planda (veya fiziken) Agartha'da karşılaştım. Son zamanlarda yok reptilian yok negatif diyerek nereye varılmaya çalışlıyor acaba. En önemli ifşaatların temelini atmış kişiden bahsediyoruz. Cesur insanların yanında olun.
Vay efendim neden kendisine birşey yapmıyorlar. Ne yani? Öldürülmesini mi bekliyorlar anlamıyorum. Korunuyorlar çünkü. Bu insanlara zarar verildiğinde başlarına gelecekleri biliyorlar.
İfşaat yapan kişilere sahip çıkın. Onları kollayın destekleyin. Arkalarını boş bırakmayın. Siz de saldırmaya başlarsanız esas o zaman bu kişileri kaybedersiniz.
Max Spiers örneğinde olduğu gibi...
Lütfen söylentilere ve bu tür karalama girişimlerine alet olmayınız.

Negatif varlıklar ve sistemleri ifşa oldukça ifşaatçıları bloke etmek için diğer insanları kullanıyorlar. Kendileri direk bu kişilere müdahale edemiyorlar çünkü Max Spiers' olayından sonra tüm görevliler korumaya alındı.
Bize bile salıdırıp yok negatif yok reptilian yok efendim şu bu diyerek bizi karalamaya çalışmıyorlar mı?
ifşa oldukça saldırganlaşacaklar. Bütünlük ve birliğinizi koruyunuz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi