Derin Konular

Michael Jackson 30 yaşını bile görmedi ! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Michael Jackson 30 yaşını bile görmedi !
HaLe 22:53 19.06.19
Daha önce denk gelseydiniz belki on saniye içinde güler geçerdiniz. Lakin bu haber doğru. Gerçek Michael Jackson 30 yaşını bile görmedi. Genç yaşında hastalandı ve öldü. Yerine de David Icke'ın içindeki türden biri geçti. Michael Jackson'ın bedeninin özelliklerinde üretilmiş bir dış beden kullandı.

Bu aşamaya kadar "Deli saçması bunlar" deyip kapatmadıysanız, şimdi, Siyah Giyen Adamlar filmindeki Michael Jackson sahnesini açıp bir daha izleyin. Vefat etmiş bilinen bazı ünlüler için "Hayır, ölmedi biliyorsun değil mi, sadece kendi gezegenine gitti" denilen bu film serisinin ikicisinde Michale Jackson da rol almış. Jackson o sahnede normal insan olarak bilinse de aslında uzaylı olan, dünyamızdaki uzaylıları kontrol altında tutmak için kurulmuş bir gizli merkez ile irtibatı olan bir kişiyi canlandırıyor.

Gerçek hayatta ise Jackson'ın ölümünden sonra yerine geçen uzaylı, onlarca sene numarasını oynadı. Bir gün geldi "Michael Jackson öldü" denildi ama o sırada yaşanan şey bir ölüm değildi. Yerine geçen uzaylı, o dış bedeni bıraktı, içinden çıktı, kendi hayatına baktı ama gezegenine gitmedi. Yeraltı üssüne gitti.

Bakmışken, Siyah Giyen Adamlar filmindeki otopsi sahnesine de bakın. Her şeyi ile normal görünen bir adam aslında bir galaksinin lideridir. Dünyamıza gelip gizlenmiştir. Başka bir uzaylı bu liderin peşindedir. Nihayetinde lideri bulur, öldürür. Otopsi yapılacakken kadın doktor, cesedin karın kısmını açar ve şaşırır. İç organları yoktur. İlerleyen sahnelerde o bedenin yapay olduğu, kafa kısmında küçük bir uzaylı olduğu izleyiciye gösterilir. Gerçek gibi kaliteli ve canlı dokularla üretilmiş bir beden ve içinde gizlenmiş bir canlı uzaylı... İşte bu gibi filmlerin hiçbiri aslında bilimkurgu değildir.

Ve Griler, Siyonistlerin, Ankebut Ağı'nın, Mason teşkilatının içine hep sızdılar. Onların hedefleri de dünyayı ele geçirmek ve tek bir merkezden yönetmek iken ve böyle hazır bir Ankebut Ağı varken hep içine hatta tepe noktalarına sızdılar. Hollywood üzerinden konseyler dünyayı ifsad edecek ahlaksızlık ve inanç darbeleri vurdukarını zan ederken aslında Griler oyun içinde oyun kuruyorlardı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
El Kindi 09:53 20.06.19
HaLe
Havas forumuna hoşgeldiniz bir siz eksiktiniz,tamam olduk.Yokluğunuzu çok arıyorduk.Hoş geldiniz uzaycılar. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kaçak gazın sebebi belli oldu burada tüketilmiş.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Heartway 10:40 20.06.19
He vallahi billahi tamamladılar))) pompacı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bütün suç senin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Love of MaN 11:04 20.06.19
Ben site yonetiminin verdigi gorevi yapiyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yoksa ayik kafayla olucak isler degil bunlar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi