Derin Konular

Ünlüler Şeytani Cinlerle kendi kanlarıyla antlaşma yapıyor - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Ünlüler Şeytani Cinlerle kendi kanlarıyla antlaşma yapıyor
Mube 12:00 20.06.19
Müzik Endüstrisi içerisindeki İlluminati sanatçıları içlerinde Şeytani Cinler ile yaşıyor! İlluminati'ye girişte kendi kanlarıyla antlaşma yapan bu ünlü yıldızlar
antlaşmayı yaptığı cin ile birlikte yaşıyor.(kendi ağızlarından okuyacaksınız birazdan) 60 yıllık MK-ULTRA deneyleri sonucu zihin kontrolleri sayesinde de bu yaşam bellekte kalıcılaşıyor..Ona yatıyor,Onla kalkıyor,Onla yiyip içiyor,onunla sahnede ve kamera karşısında yetenekli hale geliyor!!!

Öncelikle Konuya Cinler'e giriş yapıyoruz. Cinler bize anlatıldığının aksine, ters ayaklı, uzun kulaklı, yarı insan yarı yaratık bir canlı değildir. Manyetik bir bedene sahip, ışın ve enerji gibi varlıklar olduklarından dolayı, herhangi bir vücudun her tarafına nüfus edebilme güçleri vardır. tabi ki bunun için bazı uygulamalar ve şartlar yani satanist ritiüller gerekiyor.Sonrasında kişiyi hakimiyeti altına alma kabiliyetleri çok derindir. (Ne yazık ki ülkemizde metafizik çalışmalar ya da halkın tabi ile cincilik 3-5 çapulcunun "sen benim cinlerimi çaldın. Ben de seninkileri çalacağım" gibi saçma sapan tartışmalarla halkın gözünde memoş- ketoş kavgasının gölgesin altındadır. Çünkü bu olay, bu bilimin aşağılanmasının yanlış ağızlardan dillendirilerek insanlar nazarında değerinin kaybolmasına sebebiyet vermiştir.)

Hepimiz cinlerin varlığından haberdarmıyız?Evet! . Peki kaçımız onlarında bizim gibi normal hayatları olan ve hatta bizim gibi sosyal sınıflara ve dinlere, mezheplere bağlı olduğunu biliyoruz. Evet yanlış duymadınız cinlerinde tıpkı bizde olduğu gibi Müslüman, Yahudi, Hristiyan dahada öte şeytana hizmet edenleri vardır. Onlarında bizimki gibi mahkemeleri kendilerine göre düzeni sağlayan kurumları vardır. Belki basit gerekli koşulları yerine getirdikten sonra her cinle oturup konuşulabilir fakat her insan her şeytana hizmet edenleriyle yani ifritlerle, üst mevkide olanlarla oturup konuşamaz, iş birliği yapamaz. Böylesine büyük bir görüşme için gerekli ritüeller yerine getirilmelidir. Damalı Yüzey işte tamda burada devreye girmektedir. Çünkü İfritlerle görüşmenin tek yolu Damalı Yüzeyi kullanarak boyut değiştirmektir. Yüzyıllarca aramızda bulunan (şeytan/insanlar) bir çok büyük olayda ifritlerden destek almış onlarla iş birliği içine girmiştir. Mason Localarında yerin Damalı Yüzeyle kaplanmış olmasının nedeni budur. Damalı Yüzey kullanımı artık öyle bir noktaya gelmiştir ki Mason Localarıdan çıkıp evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde v.b yerlerde kullanılır hale gelmiştir.

Bazı ünlülerin çift kişilikleri (yani içlerindeki bir diğer canlı)vardır. Bir kaç örnek vermek gerekirse,

Beyonce - Sasha Fierce
Christina Aguilera - Xtina
Courtney Love - Cherry KooKoo
David Bowie - Ziggy Stardust
Eminem - Slim Shady (kendisini kurtardı)
Jennifer Lopez - Lola
Mariah Carey - Mimi
Miley Cyrus - Hannah Montana
T.I - T.I.P

İşte bu bazı ikinci kişilikler de kişiyi hakimiyeti altında bulunduran, içlerinde yaşayan ve kişiyi kontrol eden ve yönlendiren,şahısa güç veren şeytani bir cindir. Nicki Minaj,kendi ikinci kişiliğini nasıl anlattığını size aktarayım,
-"Mimi içimde yaşayan çılgın bir oğlandır ve benim istemediğim şeyleri söylüyor. Bir kaç ay önce doğdu, galiba öfkeden doğdu. Herkesi benzetiyor, insanları dövme tehtidinde bulunuyor, şiddetli yani. O kendi suçlanmak istiyor. Ben onu suçlamak istemiyorum. Ben ondan gitmesini istiyorum AMA GİDEMEZ."
Neden gidemez ? çünkü kendi kanıyla ruhunu şeytana sattı..

Şimdi ise Beyonce'nin ikinci kişiliği olarak bilinen Sasha Fierce'yi nasıl tanıttığına bakalım.

"İnsanlar beni gördüklerinde, bazen sanırım benimle karşılaştıklarında ve konuştuklarında "sasha" ile konuşacaklarını umuyorlar. Gerçekten adeta utanıyorum, utanma değilde biraz çekiniyorum. Fakat sanırım sahnede çok eğlendirici olmayacaktım yani sasha ortaya çıkıyor ve O çok deli dolu. Onun yaptıklarını provada yapamam şunu kastediyorum, deniyorum ama olmuyor. Notaları söyleyebilirm, çok iyi şarkı söyleyebilirim fakat kendimken bunu yapamam. Konser vermeden önce hatırlıyorum da ; Ellerimi yukarıya kaldırdım ve ilk kezdi, içime bir şeyin girdiğini hissettim."

İşte cinlerin kontrolündeki insanlar medyada sanatçı diye İlluminati sayesinde bizlere nasıl gösteriliyor şimdi anladınızmı ? Bazı embesil millet kardeşlerim de heryerde daha kendilerini tanımayan bu ruhu satılmışlara özeniyor.. Vah dertli başım,vahh!!!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Superisi36 12:19 20.06.19
allah yar ve yardımcımız olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
adamKadmon 12:32 20.06.19
"illuminati" den sonrasını okumadım gören yok, duyan yok herkes alimi olmuş

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spitol 12:55 20.06.19
illuminatinjn varligini ve amaclarini 3 4 sene arastirmistim deep web irc gibi platformlarda bi fotograf almistim img resimlere koyunca hic bi sonuc vermemisti bunlarin yaptiklari anlasmalar iblis ile iblise seytan terimi yanlis ruhunu seytana saten binlerce halk var makam mevki san sohret para ve sevgili icin insanin aklinda soyle bi suphede duyuyor iblis cinlerden ustun bi varlik neden rituellere gelsin cinler insanlara istediklerini veremez sadece gecmis hakkinda bilgi verebilir sizin anlattiklariniz icinde cinler vb halk arasindaki palavralar surekli bi tarikat altinda kalmak insasinin kisiligini bozar bu yuzdende baska bi vizyona burunur illuminati kendi dinini olusturup dunyaya yaymak isteyen bi topluluk tarikat bu tarikatta bagli kalanlarin istediklerini yapiyolar cunku medya para soktor islerini elinde yuruten insanlara bagli bir tarikat 1 mayis 1776 adam weisthaup yeni duzen olusturmak istedi ve arkasinda cogu krallar durdu illuminati devlet adamlariyla ve parayla senkronize olmus bir toplukuktur rosctchild rockfeller gibi topluluklar 1700 ve 1800 lu yillarda israil ve almanyada el altindan devleti yonettiler suan pek bilinmesede borsalar onlara aittir medyalar hepsi onlarindan bilinen banklari mono bak new york bank visa gibi kuruluslar yani ekonomi ve medyayi yoneten topluluk dunyada ne isterse yapabilme gucune sahiptir cunku isin 2016 verileri dunyada donen para miktari 1 ayda 10 trilyon euro bu para cogu devleti almaya yeter ustune parada artar yani dedigim gibi tarikata uzun sure bagli olan insanlarda kisilik bozuklugu olmasi cok normal davetlere bizim boyutta yasan varliklar gelir digerleri rituelere uymaz iblisler huddamlar iste cogu davetin basariz olma durumunuda anlatmistik olduk onlarin cagirdiklari 3 5 yalanci cinniden baska bisey degil gelenlerde zaten istediklerini veremezler hadi bunlar yeni dunya duzenini kurmaya calisiyor ama bunyesinde insan alirken allaha inanan insanlari istiyolar nedenini daha bilmiyorum .D zaten grup 2016 dan sonra aktifligi kesti faaliyetleri bugunlerde hic yok nedeni grup parcalanmaya bolunme durumuna geldi yaptiklari cin cagirmalarda ise cinlere bu yeni dini asilamaya calisiyolar onlarda tipkini insanlar gibi kandirabilirsen istedigini yaptirirsin ��yok cini var onun cinin adi m bunun ki k bunlarin hepsi komplo

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spitol 12:59 20.06.19
Mube

Dostum hannah montana kim biliyomusun scarface filmindeki tony montanin karisi bi cin niye kendine bu ismi versin ki

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Venom 00:00 28.09.19
El Yiğit 03:17 28.09.19
Mason localarını ve masonların işlevlerini, devlet bağlarını çok iyi bilirim. İllimunati satanizm ideolojisinin, en üst düzey başıdır.

Bura da ve diğer platformlar da, 'Deep web' adı altın da saçma ve alakasız terimler türetildi.

Dünyanın her yerin de, özgür ve hür masonlar bulunmakta. Bir çok kişinin de, loca açma yetkisi var.

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisin de, aktif olan büyük ve ufak localar mevcut. Ve bu localardan devlet haberdar.

Mason kelimesi, duvar ustası demektir. Yani mesleki adı ile 'Mimar' demektir. Yeni Dünya Düzeni, mimarı olarak tanımladığı kişiler var. Gerçek ve üst düzey masonlar, Kabala öğretileri ile ayinler ve bazı ritüeller yapıyor.

Tapınak Şovalyeleri ise Masonları oluşturacak olan zemindi.

T.C devletin de, Askerinden, çöpçüsüne, işçisine, siyasetçisine kadar masonlar vardır. İllimunati bir hikaye veya masal değildir. İllimunati de, bazı cinler ve cinniler anlaşma yaparak, bazı özelliklerden faydalanıyor.

Misal olarak, Bir evde ki, yemeği istediği zaman ve istediği kadar yiyebiliyor.

YouTube ve farklı platformlar da, nekadar İllimunati ve Mason locaları ile dalga geçseler de bu gençlerimizin aptallığıdır. Allah ve kitap ile bile dalga geçecek kadar aptallaştırıldılar...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi