Derin Konular

Endişeye mahal yok. Bizi koruyorlar. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Endişeye mahal yok. Bizi koruyorlar.
Mube 23:44 30.06.19
Endişeye mahal yok. Dünyamız, dini manada 18 bin alemin merkez gezegeni ve korunuyor. Kontrol Müslümanlarda. Ay'dan bizi koruyorlar. Merih'ten bizi koruyorlar. Öyle olmasa, sayısız gezegen gibi, bizim gezegenimiz de üzerinde yaşanamaz hale getirilirdi.

Bazen sızmalara, kötü olanların küçük gruplar halinde gezegenimize yerleşmesine izin veriliyor ve böyle olmasının da hikmetleri var. Dünyamızda, dünyayı felaketlere sürükleyecek kadar uzaylı yok. Olsa, bir dakika durmazlar. Bu şartlarda oldukları için önemli devletlerin başına/idaresine sızmaya çalışıyorlar.

Ye'cüc ve Me'cüc, yaklaşık 8 bin sene önce dünyamıza gelip çok kan dökmüştü ve hazret-i Zülkarneyn onlara bir set çekmişti. Önlerindeki seddi yarıp yaklaşık 8 bin sene sonra tekrar dünyamıza gelecekler/saldıracaklar. İşte onlara mani olunmayacak, izin verilecek. Dünya genelinde çok büyük kıyım/katliam yapacaklar. Lakin o harbin sonunda da dünya insanlığı kazanacak. Müslüman rolü yapan milyarlarca münafık bu vesile ile temizlenmiş, dünya nüfusu birden azalmış ve mükemmel bir dünya düzeni tesis edilmiş olacak.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Vahide 23:45 30.06.19
Allah tan koruyorlar. Ortadoğu da karışmayan Müslüman ülke kalmadı.araplar abdnin kölesi olmuş.üretime bilime yönelmediğimiz sürecede bizi bize kırdıracaklar...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 23:45 30.06.19
8 bin yıl ... !!! Kim veriyor bu zamanı. Zaman, Dünya da var... onun için zaman ne zaman bilinmez. Onun dışın da evet, yazdıklarınız doğru ancak zaman bize göre zaman.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Jq 23:45 30.06.19
Valla onca kitap okuyup, onca şey gördüm ama hala bu kafaya ulaşamadım. Hem uzaylı, hem dini, hem de bilim. İlginç

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mube 23:58 30.06.19
Uzayda her yere yayılmış olan İslam dininin merkezi işte bu gezegen. Bu gezegeni yok etmeliyiz" diyerek geldiler. İki farklı insan türü olan Ye'cüc ve Me'cüc bu niyetle ittifak etti. Lakin yanlarında, mevcutları az da olsa yine gayr-i müslim olan başka insan türleri de vardı. O zaman bizim dünyamıza bile yüzlerce farklı insan türü gelir giderdi.

"Uzaylılar" dediğimiz başka gezegenlerin insan türleri o zaman gizlenmezlerdi, yasak yoktu. Çünkü Hazret-i Zülkarneyn dünyaya hakim olmuş tek bir devletin başında idi ve dünyaya Müslümanlar hakimdi. Diğer insan türlerinin gelmesi ve dünya işlerine karışması Müslümanların imtihanını bozmuyordu ve bu nedenle sorun görülmüyordu. Ahir zamanda hazret-i Mehdi de dünyaya hakim bir devlet kuracak ve o zaman da diğer insan türlerinin gizlenmeden gelmesine izin verilecek. Ye'cüc ve Me'cüc de ahir zamanda etraflarındaki seddi yıkacak ve dünyamıza gelip bir daha saldıracak.

Ye'cüc ile Me'cüc, hazret-i Zülkarneyn zamanında bize saldırdığında mağlup oldu ama harp devam ederken uzay araçları ile dünyamıza girmeyi başaranları da oldu. Bunlara da hemen müdahale edildi ve esir alındılar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Heartway 11:02 01.07.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu konu seni ilgilendiriyor yorumu..enteresan

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mube 13:11 01.07.19
Harbin hemen sonrasında Ye'cüc ve Me'cüc'ün kendi güneş sistemlerinin etrafına hazret-i Zülkarneyn bir set çekti ama esirler bizim dünyamızda kaldı. O set çekildiği anda kendi güneş sistemlerinden çıkmış ve başka güneş sistemlerindeki gezegenlere gitmiş olanlar ve uzayın çeşitli yerlerinde uzay araçları içinde yolculuk halinde olanlar bu seddin dışında kaldılar.Bunlar da bir daha kendi güneş sistmelerine giremeyeceklerdi, giremediler. Dünyamızda esir kalmış olanlara iyi muamele edildi. İslam ahlakı sergilendi, Müslüman olmaları teklif edildi ve oldular. Kendilerine dünyamızda bir yer gösterildi ve orada yaşamaları istendi, öyle yaptılar. Kendi kabuklarına çekilmiş halde yaşadılar.Hazret-i Zülkarneyn'den sonra hazret-i Süleyman devrinde bilim ve teknoloji dünyamızdan kaldırılmak istenince, bu yönde bir devlet politikası uygulanınca bundan rahatsız oldular. Kabullenmek istemediler. Belli ki hep bir gün kendi gezegenlerine dönme ümitleri vardı. Bu aşamada zorlandılar ve niyetlerini bozdular. "Dünyanın ve bütün insanlığın felaketi olacak ve insanlık kendi gezegenini imha edecek." endişesiyle, mümkün olabilecek en ileri seviyeye gelmiş bilim ve teknoloji kasten geriletilirken onlar yeraltında gizli üsler kurup orada çalışmalar yapmaya başladılar.

Bilim ve teknoloji seviyelerini korumak hatta hz. Zülkarneyn'in seviyesine ulaştırmak, bu yolla seddi aşacak seviyeye gelmek zorunda olduklarına karar verdiler. Sonraki zamanlarda ise tamamen yeraltında yaşamayı tercih ettiler ve o günden beridir gezegenimizdeki yeraltı üslerinde yaşıyorlar.

Bermuda Şeytan Üçgeni denilen alanın altındaki üs, yaşadıkları yeraltı üslerinden sadece biri...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lil bin Ali 18:09 01.07.19
Heartway Nickli Üyeden Alıntı:
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu konu seni ilgilendiriyor yorumu..enteresan
saol etiket icin

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yecüc mecüc dedikleri çin halkıdır . bunu bir evliya acık acık söylüyor .
harplerle bosalan dünyayı çin istila etmeye kalkışacakta diyor

hz zulkarneyn dünyayı almıstır . ama mehdi as gibi saltanat süremeyecektir. onun saltanatı yıldızlar arası olacaktır .
hz zulkarneyn in oguz kaan olma ihtimali cok ama bir kesinligi yok .

uzaylılar teknolojik güclü bile olsa dünyaya saldırmıyor . bu konuda bende senle aynı düsüncedeyim . ama şunu unutma insan halkına ALLAH önem vermis ama
az yıl vermis . insanlıgın ömrünün 7.000 yıl oldugu söylenir . az ilgi az zaman az teknoloji diyelim .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Kindi 14:35 03.07.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ha tamam iyi o zaman rahat uyuyabilirim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi