Derin Konular

Trump öldü - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Trump öldü
BeyazMor 17:03 03.07.19
Dün 02.07.2019 öğleden sonra epey olaylar oldu biliyorsunuz. Bu olayların hiçbirinin birbirinden bağımsız olduğunu düşünemeyiz.

İlk önce Rusa denizaltısında yangın çıkıyor. O esnada New Hampshire'e gitmekten olan ABD başkan yardımcısı Mike Pence apar topar beyaz saraya geri dönüyor. Trump'ın öldüğü haberleri yayılıyor, yani varolan kehanetsel olguların bir şekilde gerçekleşmiş olması demek oluyor bu. Dolayısıyla Trump için senaryolaşan ölüm sahnesi bu şekilde gerçekleşiyor veya bu kehanet bu söylentiyle kehanetler silsilesinde yerini alıyor. (gerçek de olsa, saklanıyor) Algı oyunları ve gerçeklerin saklanması devam ediyor.

Öte yandan bu olayların birbiriyle bağlantılı olmasında bence şüphe olmamalıdır. Güneş tutulması, Trump'ın öldüğü söylentileri, Rusya'nın denizaltı yangını ve 14 kişinin ölümü !!!

Daha önce de belirttiğim gibi negatif güçler dünya üzerinde büyük savaşlar çıkarma çabasındalar. Bu çabalara pozitif güçlerin müdahale etmek istemesi de son derece doğaldır.
Negatif güçlerle pozitif güçler yüzbinlerce yıldır evrenin bu alanına yoğunlaşmış durumdalar. Sebebi negatif güçlerin dünyayı alt planlarda tutma çabaları ve buna bağlı olarak gerçekleştirdikleri ritüeller ve negatif plan gereksinimlerini yaratmalarıdır. Uzun zamandır dış uzayda iki plan arasında yaşanan çatışmalar, , çekişmeler, savaşlar ve karşılaşmalar; pozitif güçlerin dünyayı üst planlara taşıma çabaları, negatiflerin ise alt planlarda tutma çalışmaları ve buna bağlı olarak karşılaşmalar dünya yüzeyinin fiziksel ve görünür alanına taşınmak isteniyor (negatif güçler tarafından). Bunun için de bahaneler üretmeye çalışıyorlar.
Daha önce de bu tür girişimler defalarca yaşandı ve her defasında engellendi. Nükleer bir savaş dünyayı gerçek anlamda bir cehenneme dönüştürebileceğinden en alt planlara çekebilir, Ayrıca evrensel enerji frekanslarını da olumsuz anlamda etkiler. Bu tam da negatiflerin istediği şey; keza bu evrende ve bu boyutta yaşayabilmek için insanoğluna ihtiyaç duyduklarından, bu sömürü sistemini devam ettirebilmek için kendi işbirlikçileri için barınma ve belli bir süre sığınma alanları oluşturuyorlar.
Pozitif ittifakın bu konudaki tavrı nettir. Yani uzun zamandan beri negatif güçlere dünyayı terk edip kendileri için farklı bir alan oluşturmaları konusunda ikazlar bulundular. Tekâmül yasası gereği negatif varlıklar da olsalar kendi tekâmül süreçlerini yaşamaları için seçenekler sunulur ancak dünyadaki yaşamı tehdit etme aşamasında ciddi müdahaleler yaşanıyor. İnsanoğlunun özgür iradesi kısıtladıklarından bu müdahaleler kaçınılmazdır.

Peki, 02.07.2019 tarihinde neler oldu?

Rus donanmasına ait bir araştırma denizaltısında çıkan yangında 14 denizcinin duman zehirlenmesi nedeniyle yaşamını yitirdiği açıklandı. Rus Savunma Bakanlığı denizaltının Rus karasularında deniz tabanında araştırma yapmakta olduğu sırada 2 patlama yaşandığını, 14 kişinin öldüğünü ve denizaltının ertesi gün 03.07.2019’da Barents Denizi kıyısında, Severomorsk'taki Kuzey Filo üssünde bulunduğunu bildirdi. Ölenlerin ismi açıklanmadı.

Rusya denizaltısı yangını negatif uğraşlara bağlı olarak negatif varlıklar tarafından nükleer savaş başlatmak için mi hedef alındı? Bu denizaltı sıradan bir denizaltı değildir. Rus medyasında yer alan haberlerde söz konusu denizaltının nükleer enerjiyle çalışan ve okyanusun derinliklerinde HASSAS misyonlar için tasarlanan bir denizaltı olduğu bilgisi yer aldı. Ancak resmi yetkililer tarafından denizaltının modeli ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmedi. Kremlin kaza ile ilgili detayların "devlet sırrı" olduğu gerekçesiyle paylaşılmayacağını açıkladı. Öte yandan kazanın aslında pazartesi gerçekleştiğini ancak birgün sonra halka duyurulduğu söylendi. !!!

Bana göre ;

Deniz altında cumartesi değil Salı günü güneş tutulması sırasında patlama yaşandı. Bu ayrıca ritüel amaçlı büyük bir savaşın tetikleyicisi olarak belirlendi. Keza muhtemelen denizaltında nükleer başlıklı bombalar da savunma ve karşı koyma amaçlı/ önleyici olarak da vardı ve bu bombaların harekete geçirilmesi engellendi. Karşılıklı bir nükleer saldırı alarmı yapıldı. (ismini hatırlamadım ama böyle bir sinema filmi var sanırım) Bu denizaltı sıradan bir denizaltı değildir ve bence Rusya’nın en önemli savaş teçhizatlarından/ silahlarından biridir. Nükleer bomba taşıyıcı bir denizaltı…

Mike Pence beyaz saraya döndü.

Trump bu kazayla beraber nükleer saldırı için harekete geçmesi istendi. (Nükleer bomba fırlatma kilitleri ve şifrleri sadece başkanlarda oluyor) Trump bu duruma daha önce galaktik uyarılar nedeniyle karşı geldi ve arbede çıktı?!!
Bu sırada Trump gerçekten ölmüş olabilir mi?!
Öyleyse Trump’ın yerine Trump’ın klonu/kopyası veya reptoid bir varlık geçebilir diye düşünüyorum/gerçekte zaten bir reptoid olsa bile.

Görüldüğü gibi negatifler ne kadar uğraşırsa uğraşsın karşılarında ilahi bir güç pozitif ittifakla beraber ve onları püskürtmeyi hep başarıyor. Gözlemlemeye devam edeceğiz.
Size düşen insanı davranışlarınızı çoğaltarak iyilik ve pozitif enerji üretimine yardım edip, dünyamızı üst planlara yükseltmek için çaba sarfetmenizdir. Uygar, sevgi dolu ve insan topluluğuna yakışan bir dünya dileğiyle. Sevgiyle kalınız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Toparlak 17:05 03.07.19
Siyon-globalistlerin, israil tarafından iki geminin körfezde vurulması ile 3. dünya savaşı başlatılmak istedi. fakat trump ani bir kararla bunu durdurdu. malum 3. dünya savaşı, büyük israilin vaa.d.edilmiş topraklara kurulması.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mube 17:06 03.07.19
aynen trump bir zaman yolcusu aynı zamanda o yızden olsa bile aynı bedende rebtiller görevde.

Trumptan Sonra Başkan Olan Aday Sarışın Kadın Olacaktır Simpsonlar Çizgi filminde yer almaktadır

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ezo 17:23 03.07.19
Size birsey söyleyeyim mi bakın çok dikkat edin Ukrayna işgal edilirken halka.soruyorlar siz.neyapiyordumuz cevap "evimizde dizi izliyorduk" demişler bakın tv lere güvenmeyin milleti dizilerde komedi programlariyla yarismalarla uyutuyorlar gerçekleri hiçbiri açıklamicaklar geçmiş tarihimizi bize yalan yazdıkları tarihi yutturduklari gibi. bizi Dünya halkını hep yalan larla kandırdılar bir avuç nasıbi olan ların dışında. İnsanlık uykudayken. bir sabah gözlerini bu negatif ırklara saldirisiyla uyanacak allah iyi ahlakli vede imanli insanları korusun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Torlak 00:28 04.07.19
Instagram çöktü, 4 Temmuz Abd Kurtuluş Günü öncesinde.

Bu arada, Barış Akarsu'nun ölüm tarihi de 4 Temmuz, kola kamyonu ile oluşan kaza sonucu vefat etti, özellikle "Kimdir O" şarkısında Abd'ye kafa tutuyordu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Metoneh 22:52 16.07.19
Trump la barış akarsu ne alaka anlamadım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi