Derin Konular

Dünya dışı medeniyeti gizliyorlar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Dünya dışı medeniyeti gizliyorlar
Toparlak 20:21 03.07.19
Rusya, ileri bir "denizaltı dünya dışı medeniyetin" varlığını gizliyor

Sovyet zamanlarının Rus denizaltılarıyla ilgili gizemli olaylardan sorumlu yabancı yaratıkları içerdiğinden şüphelenilen çok tuhaf bir doğaüstü aktivite var.

Bununla birlikte, Rus makamlarının en yüksek gizlilik altında olanları korumak istediği ve konuyla ilgili tüm dosyalar mühürlendiği anlaşılıyor.Şimdi Paul Stonehill ve Phillip Mantle adlı iki araştırmacı, bu gizemli olayların dibine inmeye karar verdi.
Dünya dışı medeniyeti gizliyorlar
Sudaki yabancı yaşam formları hakkında Rus ordu komutanı görüşmeler
araştırma sırasında, bu iki adam ile ilgili bazı olağanüstü iddialar çevreleyen gizlilik incelendiğinde dünya dışı dalış. çok sayıda görgü tanığı elde etmek.

Stonehill ve Mantle, garip olayları, UFO'ların denizaltı faaliyetlerinin neden olduğu bazı yolcu uçakları ile ilişkilendirir, örneğin uçağın araçlarını devre dışı bırakıp oryantasyonunu kaybeder.

Daha sonra, dünya dışı deniz canlıları ve deniz dibinde görülen sıra dışı nesneler ile karşılaştığını bildiren tanıklar var. En çarpıcı açıklamalardan biri Tümgeneral V. geliyor

Demyanenko, Rus donanmasının komutanı.Binbaşı, kendisinin ve dalgıç ekibinin uzun zaman önce bulunduğunu ve “yüzücüler” olarak adlandırılan bir insansı uzaylı ırkı bulduğunu söyledi. Bu yabancılar bir denizaltı tünelinden doğdu ve yaklaşık 10 metre yüksekliğinde ölçüldü, Rusya'nın Sibirya bölgesini çevreleyen buzlu sularda yaşarken gümüş kıyafetler ve küresel kasklar taktılar.Sovyet Donanması dalgıçları bu yaratıklardan birini daha fazla araştırma yapmak için yakalamaya çalıştıklarında, bu varlıkların bir savunma şekli olarak büyük bir enerji kaynağı oluşturduğunu söylediler. .
Dünya dışı medeniyeti gizliyorlar
Stonehill ve Mantle ayrıca uzaylılarla birkaç başka karşılaşmayı da belgeledi. İki araştırmacı, Rusya'nın Pasifik filosundaki istihbarat dairesi başkanı tarafından yayınlanan raporları da inceledi, Amiral Domislovsky, okyanusta yaklaşık 900 metre uzunluğunda bir nesne olduğunu ve ara sıra transit gemiler tarafından görüldüğünü söyledi.
Paul Stonehill ve Phillip Mantle, ünlü Bermuda Şeytan Üçgeni etrafındaki sualtı dünya dışı faaliyetleriyle ilgili diğer eski Rus askeri komutanlarının raporlarını da inceledi.Mantle, birkaç tanığın Atlantik Okyanusunda tanık oldukları sıra dışı etkinlik hakkında konuşmaya çalıştıkları ilk defa olmadığını söyledi.
Dünya dışı medeniyeti gizliyorlar
Bermuda Şeytan Üçgeni bölgesindeki dünya dışı varlıkla ilgili oldukça patlayıcı bir durum var ve şu anda ünlü olan bölgede gemilerin ve uçakların ortadan kaybolmasıyla ilgili makul açıklamalar bularak her şeyi itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar, ancak bu bilgiyi konuşma veya kamuya açma girişimleri yol açtı. Sadece sessizliğe ve kamusal alana..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
BeyazMor 20:22 03.07.19
Bugün yangın çıkan nükleer denizaltı bu görevlerde kullanılıyordu. En son model ve teknoloji ile donatılmış, bir çok yüksek generalin içinde olduğu bir gemi . Batması durumunda yüksek radyasyon sızdırabilecek nükleer bir santral gibi. Norveç açıklarında olması, uzaylı veya şu uygarlıklarını araştırır iken bir olay yaşaması olanağını sağlıyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 20:24 03.07.19
Hmm. Demek ki fazla karıştırdılar cılkı çıktı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Testement 13:28 16.05.20
İlginç bilgiler ama zamandizda birşey olmaz üstüne gitmemek gerrkir bazen

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi