Derin Konular

Dünyayı aslında kimler yönetiyor? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Dünyayı aslında kimler yönetiyor?
Mube 12:13 08.07.19
Şimdi ben sarsıcı bir iddiada daha bulunayım. İsteyen inansın, isteyen uçuk bulsun.

Dünyayı gizlice yönetmek için teşkilatlanmış olan Ankebut Ağı'nı yöneten üst konseyler var: Biri, Şeytan'ın Konseyi (ki yedi kişiler)... Onun üstündeki konsey 13'ler Meclisi (ki isminden de anlaşıldığı gibi 13 kişiler)... Bir de 3 Kabalacı konseyi (ki üç kişiler ve en üst idari heyet bunlar)...

Dünyamız, kainatın dini manada merkezi. Son peygamber ve "alemlere" rahmet Hz. Muhammed (s.a.v.)'in doğup yaşayıp irtihal ettiği, mübarek bedeninin de medfun (defin edilmiş, gömülmüş) bulunduğu bir gezegende yaşıyoruz. 18 bin alemin hepsinin hz. peygamberimizden, İslam dininden ve dolayısı ile gezegenimizden haberi var.

Bu nedenle, ezici üstünlüğe sahip gayr-i müslim bazı insan türlerinin dünyamıza gelip işgal etmesin izin verilmiyor. Bilim ve teknolojide gayr-i Müslim türler kadar üstün Müslüman insan türleri de bizi/gezegenimizi koruyor. Uzayda az ötemizde, bize saldırmak isteyen gayr-i müslimlerle, bizi korumak isteyen Müslüman uzaylı insan türleri arasında harpler yaşandığı da oluyor. Nihayet geçen sene, çok üst rütbeden emekli olmuş bir ABD subayı bunu, kendi kimliğini de gizlemeden itiraf etti ve bir belgeselde konuştu. "Işın silahları ile harp ediyorlar. Bize saldırmak isteyenler de var, bizi koruyanlar da..." dedi. Hatta böyle bir anın video görüntüleri çoktan sızmıştı ve tartışılıyordu da "İşte bakın, bu tartışılan video da bir savaş anında çekildi" dedi.

Ayrıca, bizi koruyan Müslüman türlerin, dünyamıza açıkça gelip buradaki küfür devletlerini yıkıp geçmelerine, zulümleri ve katliamları bitirmelerine de izin yok. Zira bu, bizim dünyamızın insanlarının imtihan olmalarına mani olur ve dinen yasak var. Bu nedenle zararsız olanlar hep gelseler de gizleniyorlar. UFO'ların gizlenmesinin gerçek sebebi bu: Açıkça gelmelerine ve müdahale etmelerine dinen izin yok.

Buna rağmen, ordu gibi kalabalık gelemeyince, buna izin verilmeyince, dünyamıza küçük gruplar halinde gelmiş ve yavaş yavaş sayısını artırmış yüksek teknolojili gayr-i müslim türler var. Bunlardan birkaçı ise dünyayı yöneten devletleri kontrollerine alarak dünyamızı ele geçirmek hedefindeler.

İşte film burada kopuyor. Bunların suretleri de bizden farklı olduğu, dünyalı olmadıkları ilk bakışta anlaşıldığı için, tam bizim suretimizde biyonik robotlar yaptılar. Bu robotları dünya devletlerini yöneten bazı liderlerin ya da bürokratların, yüksek rütbeli askerlerin yerine çoktan geçirdiler.

Dünyayı yönetmeye oynan bir Ankebut Ağı olduğunu ve bu ağı yöneten konseyler olduğunu çoktan çözdüler ve asıl sözü getireceğim yer burası ki bu konseylere çoktan sızdılar. Bu konseyler içindeki çok sayıda kişi aslında bu dünyadan değiller. Ve bu gerçeği, bu konseylerin üyesi olup bizim dünyamızın insanı olan kişiler de bilmiyorlar.

Daha da sarsıcı kısmı var ki yerlerine geçilen kişilerin hepsinin yerine biyonik robotlar da konulmadı. Zaten bu, öncelikli olarak tercih edilen bir yöntem değil. Öncelikli olarak bunların yerine gerçek/canlı uzaylılar konuldu. Çünkü binlerce sene önce bile UFO'larını, cisimleri/maddeleri şekil değiştiren hale getirecek kadar teknolojisi olan bu insan türleri, bedenlerinin şeklini değiştirebilecek kadar da ileri bilim ve teknolojiye sahipler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Canasu 12:14 08.07.19
İşte buna gülerim. Eğer uzaylıların Müslüman hıristiyan yani herhangi bir dine mensup oldukları doğru olsaydı, Namaz Kılmaları, Oruç Tutuyor olmaları, Kelime-i Şahadet getirmeleri, zekat vermeleri ve Hacca gitmeleri dolayısıyla Kabe’ye gelmeleri gerekirdi. 4 tanesini yapıyor olsalar bile Hacca gitmedikleri kontenjan sınırlamasından olmasa gerek !
Bizden en az 15 bin yıl ilerde teknolojiye sahip olan herhangi bir canlı türü insanoğlunun kafasını yorduğu dünyaya has şeylerle vakit kaybetmeyeceklerini sanıyorum. Gezegeni korudukları kabul edilebilir ama insanoğlunun sınavına müdahale etmemek için felan bu hikayeler insanoğlunun hikayeleri.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Murat2017 12:52 08.07.19
Senin dedigin gibiyse islamiyet uzayliya farkli bize farkli indirilmis oluyor o zaman. Her alemin kurani farki peygamberi ayni mi oluyor. Biraz mantiksiz buldum...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Figen99 13:01 08.07.19
Dinleri karıştırmazsak bu yazı da doğrular var. Ama din konusu içeriği farklı noktaya getirmiş.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Heartway 13:49 08.07.19
Bence dünyayı veliler ile deliler yönetiyor)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1453 13:33 17.07.19
Bu konuda pek cok soylenti var.Biraz degisik tesekkurler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi