Derin Konular

Yeni dünya düzeni planları 📛 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Yeni dünya düzeni planları 📛
Mube 22:31 08.07.19
YENİ DÜNYA DÜZENİ PLANLARI VE 3.DÜNYA SAVAŞINA İLERLERKEN

Facebook'un eski yöneticilerinden Antonia Garcia Martine Pasifikte Orcas adasını satın aldı.Yıllarca teklonoji ile uğraşırken bu adaya taşınıp inzivaya çekildi. Ona göre 30 yıl içerisinde dünya nüfusunun yarısı işsiz kalacak ve medeniyetler çökecek.
Martinez bu adada su,tarımsal ürün ve mühimmat stokladı.
Çek Cumhuriyeti Prague yakınlarında Avrupanın coğrafik merkezi sayılacak bir bölgede dünyanın bilinen en büyük felaket sığınağı bulunuyor. Çok lüks olan bu sığınağın 10 yıl yetecek imkan ve elektriği bulunuyor.
ABD'nin Kansas eyaletinde kurulan başka bir lüks sığınaktaki daireler 3 milyon dolara satılarak tükendi. 2,9 metrelik duvarlar nükleer saldırılara karşı dayanıklı ve 5 yıl yaşanabilcek teçhizat bulunuyor.
Türkiyenin de tohum gönderdiği Norveç'in Svalbard adasına yapılan küresel kıyamet deposunda yeryüzündeki tüm bitki,sebze ve meyvelerin tohumları saklanıyor. Dev bir dağın 130 metre altına inşaa edilen tesis, dünyada olası bir nükleer savaş,doğal afet veya meteor çarpması sonrasında tohumların korunması planlanıyor.
1970 yıllarından itibaren başlatılan "yeşil devrim" projesiyle genetiğiyle oynanmış(GDO) tohumlar küreselleşti ve 2008 yılından itibaren kıyamet ambarında dünyadaki tüm tohumların orjinalleri zula yapıldı. Genetiği değiştirilen gıda ürünleriyle insanlığı manipüle ederken bu işi- yapanlar yoğurdun kaymağını kendilerine bırakıyor.
Dünyayı yönetmek isteyen bir kaç yüz kişilik karanlık zihin ve onların hizmetkarı olan politikacı yada zengin kendilerini milyonlarca insandan üstün sayıyor.
Onlar, kendilerini seçilmiş üstün ırk kabul ediyor.
Diğer insanların eziyet,acı,açlık ve savaşlarla yaşamasını sağlayıp yakın gelecekte yok etmeyi istiyorlar.!
Yeni dünya düzenini oluşturan şeytani elitlerin en büyük amacı suni savaş ve yapay afetler ile insan nüfusunu 500 milyona indirip tek bir halk ve tek bir dinden oluşan tek dünya devletini kurmak.
Haarp teklonisi ile iyonesfer tabakasından yansıtılan sinyallerle iklimsel ve sismik tahripler oluşturularak deprem ve iklim olayları oluşturuluyor. Daha büyük yapay afetler oluşturulacak.
Chemtrails ile havadan, GDO'lu gıdalar ile bağışıklık sistemi tahrip edilen insanlar için domuz gribi yada kuş gribinden daha kötü salgın hastalıklar laboratuvar ortamlarında oluşturuluyor.
3.dünya savaşına zemin hazırlamak için suni diplomatik krizler,sahne arkasından desteklenen terör örgütleri ve kaos olayları planlanıyor. Medya farklı ülke ve dinlerdeki insanların birbirine nefret duyması için algı oyununu üstleniyor.
Karanlık zihinler, dünyayı suni afetler ve yeni bir dünya savaşıyla sahte bir kıyamet yaratıp sonrasında sahte tanrıları deccalin gelişiyle dünyayı kendileri için sahte bir cennet haline getirmeyi planlıyor.Karanlık bir planın içine doğru sürüklerken insanlığı robotlaştırıp sapkın, salak, korkak ve şuursuz olması için bir çok materyal kullanıyor. Sinema fimleri,TV dizileri, suni gündemler, siyaset, futbol, müzik, bilgisayar oyunları, sanal ortam, eğitim sistemi ve tüketim odaklı düzen koşturmacasıyla insanlar koyun haline getiriliyor.
Geç olmadan her bireyin realitenin farkına varması ve kendini düzenin karanlık materyallerinden arındırması gerek...
Gerçek, hem karanlık hem aydınlıktır
Görmeyi başarabilmek farkındalıktır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Torlak 22:31 08.07.19
bu tür haber ve yorumlar arada bir çıkar..özellikle amerikalılar bu konjufa faaldir,sığınaklar yaparlar falan.sorun ilk felaket dalgasında posdtu deldirmeyenlerin daha sonra açların saldırısında can ve mülklerini koruyup koruyamayacaklarıdır.insanlar can korkusuyla sığınaklarından hiç çıkamayabilirler.ubu mu olacaktır yaşam.3. dünya savaşı insanlığın sonudur.birinin yaptığı yıkıcı hareket kendisi dahil herkesi etkilryecektir.3.dünya savaşı olmayacak devletler lokal çatışmalarla savaşçılıklarını tatmin edeceklerdir.tabii bu arada yapılan salaklığın kontroldan çıkması sonucu Mars a bile yerleşemeyeceğiz..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up