Derin Konular

Gizemli iksir Manna - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Gizemli iksir Manna
Torlak 12:01 12.07.19
Binlerce Yıllık Gizemli İksir MANNA
Gizemli iksir Manna
Manna, altın tozundan elde edilen bir madde, şişeye toz olarak konduğunda dışarı yayılabiliyor. Bu yüzden şişenin içine sıvı konarak saklanabiliyor. Yüksek dereceli Masonların kullandığı bir madde Manna. Hz. Musa’nın devrinden beri var. Hz. Musa’da altını toz hale getirip Manna yapmayı biliyor. Bildiğiniz gibi Hz. Musa altını eritip toz haline getiriyor ve bu tozu denize savuruyor. Tapınak Şövalyeleride Manna’dan haberdarlar.

Manna’dan çok az alındığında insanın beyninde müthiş bir değişiklik meydana geliyor. Mesela beyninin %20’sini kullanıyorsa %60’ını kullanır hale geliyor. Algıları olağanüstü açılıyor, birçok şeyi görmeye, hissetmeye, insanların duyamadığı şeyleri duymaya başlıyor.

Yüksek Dereceli Masonların Kullandığı Gizli İksir Manna

1904 Yılında Mısırlı bilimadamları Sina yarım adasında yeni bir Keşife çıkarlar ve burada bir tapınakla karşılaşırlar 2070 metrede bulunan bu tapınağın dağın içine oyulmuş bölümünde araştırma yaparken bir kabın içinde ne olduğu belli olmayan bir toza rastlarlar yapılan incelemelerde bunun manna olarak bilinen monoatomik altın olduğu anlaşılır.

Manna: Monoatomic elementdir, Tevrat'ta Man Ekmeği (Beyaz Ekmek) Kuran'da ise Kudret Helvası olarak geçer. Beynin çalışmayan loblarını çalıştıran, genelde Masonların kullandığı ve yapımını bildiği 3000 senelik bir malzemedir.

eski mezopotamyada şemanna adıyla bilinen manna çeşitli hastalıkların tedavisi ve zihinsel kapasiteyi arttırıp algıları geliştirme amacıyla kullanılıyordu.

Manna altının belirli bir şekilde eritilerek elektriğinde dahil olduğu çeşitli karışık kimyasal işlemlerle elde edilen monoatomic beyaz pudraya benzer bir tozdur. bu beyaz toz yüksek değerli altın ve platin grubu metallerden oluşur ve yeni bir keşif değildir.

HZ.Musa da manna üretmeyi biliyordu HZ.Musa'nın mısırda geçirdiği dönemde veliaht prens olarak eski mısır öğretilerinin bir çok konusunda eğitilmiştir. Bir baş rahibin sahip olabileceği bütün bilgilerin hepsine sahip olan HZ.Musa monoatomik altın yani manna yapımınında eğitimini almıştır.

Bu madde genel olarak yüksek dereceli,üst düzey kademede bulunan Tapınak Şövalyeleri, masonlar vb. örgütler tarafından kullanılmaktadır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Yapincak 12:01 12.07.19
manna..köylü..diliyle..mana..manha..
ben bunu..taa eskilerden..cocukken..büyük annelerimizden.anlattilari....
bin bir gece masallarindan.duymustum..
demekki dogruymus..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fatih1 12:04 12.07.19
Akıllara simya ilmini getiriyor..
Ayrıca kudret helvası tabirinin bu madde olduğu pek de makul bir inanışa benzemiyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 12:05 12.07.19
Hz. Musa o devirde elektriği nasıl kullanmış?
Sina yarumadasında 2070 m yükseklik mü varmış?
Fotoğraftaki zeolit mi?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi