Derin Konular

Biri bizi yüz binlerce yıl önce Dünyaya getirdi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Biri bizi yüz binlerce yıl önce Dünyaya getirdi
Mube 00:13 22.07.19
Ellis Silver: "İnsanlar uzaylılar ve biri bizi yüz binlerce yıl önce Dünya'ya getirdi.

Dr.Ellis Silver : "Gli esseri umani sono alieni e qualcuno ci ha portato centinaia di migliaia di anni fa sulla Terra" - Hack The Matrix

İnsanların aslında tüm bu zamanlar aradığımızuzaylılar olduğunu keşfetseydik ne olurdu ?
Uzmanlara göre, insanlar muhtemelenyakın geçmişte dünyaya en yakın güneş sistemlerinden biri olan Alpha Centauri yıldız sisteminden, modern insanlara hayat verenbaşka türlerleçarpışmışlardır.

Eski Sümer şehri Kish kentinde, arkeologların gezegenin en eski antik belgelerinden birini buldukları, Kis tabletinin M.Ö. 3500 yılına kadar geldiğine inandığı modern Irak, Tell el-Uhaymir'de.
Sümer kral listesi, Kish'in Juşur ile başlayan selden sonra kral olan ilk şehir olduğunu belirtmektedir.
Jushur'un halefi Kullassina-bel olarak adlandırıldı, ancak bu aslında "Herkes bir efendiydi" Akadca bir cümledir. Bu nedenle, bazı bilginler bunun bir süredir Kish'te merkezi bir otoritenin bulunmaması anlamına geldiğini öne sürdüler.
Bu eski belgenin, Sümerlerin çivi yazısı ve neredeyse yüz yıllık Mısır hiyerogliflerinden önce geldiğine inanılıyor.
Düşünceleri yazılı dilde ifade etme yeteneğini geliştirmek, insanın hayvan krallığından farklılaştığı ilk yollardan biridir.
5.000 yılda insanlar elektriği geliştirdi, atomu böldü, bilgisayarı geliştirdi.
Diğer türlerin yapamadığı şeyleri başardık.
Bu kadar kısa bir sürede bu eşsiz sonuçlara atfedilebilecek başka hiçbir tür yoktur.
Dünyadaki diğer türlerle karşılaştırıldığında, 'evrimimizin' nispeten kısa olduğunu not etmek ilginçtir.
İlk insansı Dünya'da yürüdüğünden beri, birkaç milyon yıl süren kısa bir zamandı.
Kesinlikle bu, tüm zamanların en büyük bilimsel sorularından biri: Neden sadece türlerimiz ortaya çıktı ve bu ileri teknolojik zekâya ulaştı?
Açıkçası, Dünya gezegeninde insanlardan daha ileri bir şey yok.
Dünyada birkaç 'akıllı' tür var olmasına rağmen hiçbiri bizim gibi teknolojiyi kullanmıyor.
Sadece bir saniye için hayal edin, bir nedenden ötürü insanlığın ormana geri dönmesi ve orada hayatta kalması gerekiyordu. Birçok uzman, çoğunun uzun süre hayatta kalamayacağı konusunda hemfikirdir..
Pek çok bilim insanı, insanların zekâlarına ek olarak, geniş bir yelpazede yer alma kabiliyetine sahip olmadıkları konusunda hemfikirdir. Başka bir deyişle, gezegenimize gelince çok sınırlıyız.Büyüleyici zekanıza ek olarak, biyologlar insan fizyolojisi ile dünyadaki diğer hayvanların kontrastlarını da fark ettiler.
Birçok bilim adamı, dünyadaki diğer türlerle karşılaştırıldığında insanların oldukça garip olduğu konusunda hemfikirdir. Örneğin, bir bebek at doğduğunda neredeyse bağımsız olarak yürüyebilir ve işlev görebilir, ancak bir insan çocuğu bunu yapamaz, bu da bizi tamamen güçsüz kılar.
Başka bir deyişle, nörolojik olarak yaşama hazır olmadan önce doğduk.
Birçok araştırmacı zekanıza eşlik eden birçok güvenlik açığı olduğuna katılıyor.
Sonunda yeryüzündeki insanlar, nesneler üzerinde hareket etmemize, alet yaratmamıza ve çok daha fazlasına izin veren üst ekstremitelerimizi serbest bırakan çift taraflı hale geldi.
Ancak tüm bunlar için uzmanlar türümüzün çok yüksek bir bedel ödediğine inanıyor.
Bel ağrısı, birçok uzmanın bize türlerimiz hakkında çok şey söyleyebileceğinin bir işaretidir.
İlginç bir şekilde, dünyadaki diğer hayvanların bu sorunu yok. Sanki bu problemlerden sadece insanlar etkileniyor.
Bütün bunlar ne anlama geliyor?
Bir uzmana göre, biz uzaylıyız demektir!
Zaten biz kozmosu keşfederek sürekli aradığımız uzaylılarız.
Ellis Silver tarafından önerilen yeni bir teori, insan ırkında bulunan ve insanın Dünyadaki diğer yaşam formlarıyla birlikte evrimleşmediğini gösteren birçok işaretçi işaret bulunduğunu belirtir.

' İnsanlar Dünya'dan değil: delillerin bilimsel bir değerlendirmesi ' başlıklı kitap, temelde, çoğunlukla insanın yeryüzündeki evrimine karşı bir teorik müfredat programıdır. Çevreci ve çevreci lider Dr. Ellis Silever, kitapta, on üç ana hipotezin ve insanların Dünya'da doğmadığını gösteren on yedi faktörün değerlendirmesini yapıyor.

İnsanlık muhtemelen gezegendeki en gelişmiş türdür, ancak Dünya'nın çevre için şaşırtıcı derecede yetersiz ve yetersiz donanıma sahiptir: güneş ışığından zarar görmüş, doğal gıdalara karşı güçlü bir isteksizlik, gülünç derecede yüksek kronik hastalık oranları ve diğer birçok şey Ellis bir röportajda dedi.
Ellis'e göre, insanlar bel ağrısı çekiyor ve bunun nedeni, türümüzün başlangıçta başka bir gezegende evrimleşmesi, daha düşük bir ağırlıkla, gizemlere eklenmesi, Dr. Ellis de bebeklerin garip olduğunu belirtiyor.
Büyük kafaları vardır ve annelerin onları doğurmasını zorlaştırır; bu da hem anne hem de çocuk için ölümcül kazalara neden olabilir.
Peki nereden geliyoruz?
Ellis'e göre Neandertaller, belki de uzak geçmişte, modern insanlara hayat veren, dünyaya en yakın güneş sistemlerinden biri olan Alpha Centauri yıldız sisteminden başka türlerle çarpıştı.
Ellis'e göre, dünyaya ait olmadıklarını 'hisseden' dünya üzerinde milyonlarca insan var.
Ellis şöyle açıklıyor: “Bu (en azından benim için) insanlığın başka bir gezegende evrimleşmiş olabileceğini ve buraya oldukça gelişmiş bir tür olarak getirildiğimizi gösteriyor.
Bunun bir nedeni, doğal olarak şiddet içeren bir tür gibi göründüğümüz ve kendimizle birlikte olmayı öğrenmek için burada olduğumuz için Dünya'nın bir hapishane gezegeni olabileceğidir.
Ellis, insanlığın o özel yaşam stoğundan evrimleşmediği, başka bir yerde evrimleştiği ve 60.000 ila 200.000 yıl önce Dünya'ya (tamamen evrilmiş Homo sapiens) taşındığı sonucuna varmıştır.
Üstelik, Robert Sepher'in belirttiği gibi, modern DNA dizilişine göre, bildiğimiz gibi insanlığın Afrika'daki aynı atadan gelmediği, ancak hibridleştirilmiş bir türden, gizemini gizemli kıldığı ortaya çıktı.
Bizim varlığımız, Rh negatif kan grubundaki tartışmada birçok soru ortaya atılmıştır.
İnsanlık eski Afrika atalarından evrimleşmiş olsaydı, bir teori herkesin kanının uyumlu olacağını söylerdi, ama ne yazık ki, bu böyle değil. Bu, yalnızca bilimin tam olarak cevaplayamadığı sayısız soruyu ortaya çıkarır. Rh negatif kan grubu nereden geliyor? Bunun tartışmalı bir teoriyle açıklanması mümkün mü? İnsanlığın melezleşmiş türler yoluyla geliştiğini gösteren bir teori.

Kitap Robert Sepehr tarafından yazılmıştır, "Amnezisi olan Türler: Yasaklı Tarihimiz " bize esrarengiz, Rh negatif kan türü hakkında daha fazla bilgi verir. Sadece bu değil, "Amnezi ile Türler" insanlığın melez bir tür olduğunu öne sürüyor, yazar aynı zamanda son derece gelişmiş medeniyetlerin Dünya'da bizden önce gizemli bir şekilde büyük bir felaket tarafından yok edildiğini ileri sürüyor. tarihin bize söylediği gibi.

Sepehr nesli tükenmiş olan her tür için, başkalarının, bir hatıra olarak, hatıraları ve passat ırklarının kutsal bilgisini seçerek yerini aldığını iddia ediyor.
Kibirimizde, bilim ve teknolojinin bazı gerçeklerini keşfettiğimizi düşünüyoruz, ancak aslında geçmiş uygarlıkların derin bilgeliğini yeniden keşfetmeye başlıyoruz.Birçok yönden, unutulmuş geçmişimizi geri kazanma arzusuyla, Amnezi ile uyanık bir tür gibiyiz.

İspanya ve Fransa'daki Bask halkı Rh negatif kanının en yüksek yüzdesine sahip.Yaklaşık% 30 ha (r) Rh negatif ve yaklaşık% 60 bir negatif (r) gen taşır.“Uluslararası Doğa Sohbetleri Birliği (IUCN) tarafından tanınan 612 primat türü ve alt türü var ve bunların hiçbirinde Rh negatif kan grubu yok..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Arma 10:38 23.08.19
Dünyamızı terketmek zorundalar demiştik. Gider ayak herşeyi yok etmeye çalışıyorlar. Dünyayı kıyamete zorluyorlar. Zorlu bir süreçteyiz. Sıçramaya geçtik. Yüksek titreşim onları rahatsız etmeye başladı. Yakıp yıkıp kül ediyorlar. Dünyayı negatif frekansta tutmak için ormanları yakıyorlar. Ritüeller yapıyorlar. Ancak asla başaramayacaklar.
İlahi plan işliyor. Asla unutmayalım. Dünyamızın her zamankinden daha çok iyiliğe ve sevgiye ihtiyacı var. Bu kırılma nokatsında her adımınıza ve her kelimenize, cümlenize dikkat ediniz. Bu süreçte zerre kadar negatif enerji üretme lüksümüz yoktur. Herkes ona göre hareket etsin.

Binlerce yıldır kronik olarak İnsanlığı esir almış mayışıklık ve körlük halinden kurtulma evresindeyiz. Binlerce yıldır gizli bir şekilde süren çatışma alenileşiyor. Artık açık ve keskin bir savaş var. İyilik ve kötülüğün savaşı.
Saflar belli oluyor. Herkes içindeki enerji rezonansına göre, yani ağır bastığı yönüne göre safını belli edecek. Artık insanlar sadece iyi ve kötü olarak ayrışacaklardır. Bu ayrışmadan sonra biri diğerini dönüştürecektir ve elbette bu şüphesiz pozitif taraf olacaktır. Negatifler kendilerini açığa çıkarmaya başladılar bile. Tüm negatif oluşumlar veya başka deyişle tüm negatif tinetli ruhlar ve faaliyetler ya dünyayı terkedecekler ya dönüşeceklerdir. Dönüşemeyenler için alt boyutlar zorlu ve çetin hayatlar sunacaktır. Zira düşük titreşimli zerreler evren silindirinin dibine çökerler.Alt boyutlarda kalırlar.
Ancak Dünyayı terkederken oldukça büyük zararlar verecekler. Yükselişimiz kolay olmayacak ama olacak.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Kindi 12:15 23.08.19
Arma Nickli Üyeden Alıntı:
Dünyamızı terketmek zorundalar demiştik. Gider ayak herşeyi yok etmeye çalışıyorlar. Dünyayı kıyamete zorluyorlar. Zorlu bir süreçteyiz. Sıçramaya geçtik. Yüksek titreşim onları rahatsız etmeye başladı. Yakıp yıkıp kül ediyorlar. Dünyayı negatif frekansta tutmak için ormanları yakıyorlar. Ritüeller yapıyorlar. Ancak asla başaramayacaklar.
İlahi plan işliyor. Asla unutmayalım. Dünyamızın her zamankinden daha çok iyiliğe ve sevgiye ihtiyacı var. Bu kırılma nokatsında her adımınıza ve her kelimenize, cümlenize dikkat ediniz. Bu süreçte zerre kadar negatif enerji üretme lüksümüz yoktur. Herkes ona göre hareket etsin.

Binlerce yıldır kronik olarak İnsanlığı esir almış mayışıklık ve körlük halinden kurtulma evresindeyiz. Binlerce yıldır gizli bir şekilde süren çatışma alenileşiyor. Artık açık ve keskin bir savaş var. İyilik ve kötülüğün savaşı.
Saflar belli oluyor. Herkes içindeki enerji rezonansına göre, yani ağır bastığı yönüne göre safını belli edecek. Artık insanlar sadece iyi ve kötü olarak ayrışacaklardır. Bu ayrışmadan sonra biri diğerini dönüştürecektir ve elbette bu şüphesiz pozitif taraf olacaktır. Negatifler kendilerini açığa çıkarmaya başladılar bile. Tüm negatif oluşumlar veya başka deyişle tüm negatif tinetli ruhlar ve faaliyetler ya dünyayı terkedecekler ya dönüşeceklerdir. Dönüşemeyenler için alt boyutlar zorlu ve çetin hayatlar sunacaktır. Zira düşük titreşimli zerreler evren silindirinin dibine çökerler.Alt boyutlarda kalırlar.
Ancak Dünyayı terkederken oldukça büyük zararlar verecekler. Yükselişimiz kolay olmayacak ama olacak.
Bir cisim mi yaklaşıyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up