Derin Konular

Gizli Uzay Programı, Bariloche ve Vatikan - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Gizli Uzay Programı, Bariloche ve Vatikan
Mube 21:35 30.07.19
Dünya her geçen gün daha da merak ediliyor. Suriye’nin 2018’de İspanya’nın 1936’da olabileceği gerçeği yanında, II. Dünya Savaşı’ndan önceki çeşitli siyasi güçler için bir test alanı olmasının yanı sıra, Rex Tillerson ve Jeff Bezos gibi insanların alışılmadık seyahatlerinin yanı sıra Vatikan’tan etkileyici açıklamalar yapıyoruz.

Hem Tillerson Sekreteri hem de çoklu milyarder olan Michael Salla ve Joseph P. Farrell'e göre, (CIA bağlantılı) Washington Post’un sahibi olan uzay girişimcisi Bezos, Adolf’un inine ait olabilecek Güney Amerika’nın Patagonya bölgesine gitti. İkinci Dünya Savaşı sonrası Hitler.

Bu eşsiz mekan, Cumhurbaşkanları Eisenhower, Carter, Obama ve Clinton da dahil olmak üzere yıllar boyunca birçok üst düzey siyasi şahsiyete ev sahipliği yapmıştır. Hem Antarktika'daki Nazi gizli üsleri hem de İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra birçok üçüncü Reich Almanın hedefi.

Hem Tillerson hem de Bezos'un neredeyse eşzamanlı gelişi, olayların Patagonya ve Antarktika bölgesindeki olağandışı faaliyetlerle ilgili olabileceğini öne süren üst düzey Gizli Uzay Programı gazetecileri Salla ve Farrell'in ilgisini çekti.

Siyasi analist Ben Fulford, Alman Antarktika programından elde edilen askeri ve uzay teknolojisi sırlarının yakın gelecekte, geçen hafta iki adamın ziyaretinin asıl nedeni olarak yayınlanabileceğini öne sürdü.

Tüm konu, Jim Marrs'ın Dördüncü Reich olarak adlandırdığı şeyin bir parçası olarak Antarktika'daki iddia edilen Alman üsleri ile uzun süredir ilişkilendirilen UFO konusunun gizemine katkıda bulunan gizlilik içinde kalıyor.

Bulmacanın parçalarını eklemek ve konuya hayran kalanların hayal gücünü daha da teşvik etmek, üst düzey bir Vatikan görevlisinin genetik manipülasyon yoluyla “yabancı bir tanrı'nın insanları yarattığını” ifade ediyor. Papa Francis'in Vatikan'a geldiklerinde uzaylıları vaftiz edeceğini belirterek şunu söylemek gerekirse, haydut bir piskoposun rastgele bir yorum olarak reddetmesini zorlaştırır:

Papa Francis, ayrıca, Komünist Çin'i, Kilise'nin sosyal doktrinine ulaşmak için bir model olarak benimseme konusunda büyük gayret göstermiştir.(Belki de Kızıl Çin gerçekten kiliseye vaftiz edilmek üzere hazırlanan yabancılardır.)

Salla ve Farrell’e göre bildiğimiz şey, Çin’in Arjantin hükümeti ile birlikte Bariloche’nin bulunduğu Patagonya’daki uzay projeleri üzerinde çalışıyor olması.

Bunlar dramatik değişimin ilginç zamanları.Hükümetlerin, çok uluslu şirketlerin ve büyük dini kurumların özel çıkarlarına hizmet etmek için tasarlanan sahte haberler ve propaganda nedeniyle, bugün kamu hayatında gerçekte neyin netleştiğinin çoğu hakkında net olmak zordur.

Tüm bunların nasıl yürüdüğünü ve liderlerimizin çeşitli faaliyetlerini ve sözlerini sindirmeye çalışırken gerçeğin nerede olduğunu görmek için beklemek zorunda kalacağız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Logos 22:29 30.07.19
Gizli Uzay Programı, Bariloche ve Vatikan

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up