Derin Konular

Mgtow illeti ve nedenleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Mgtow illeti ve nedenleri
Jq 01:00 15.08.19
Kadınların yalnızlaştırılma projesi, diğer pek çok ülkeden sonra, ne yazık ki ülkemizde etkisini hızla göstermeye başladı.

Artık çevremizde erkek kardeşine, babasına, eşine veya erkek arkadaşına yani kendisini koruyacak insanlara canı sıkıldığında bile “Karışma bana! Seni içeri attırırım!” diyebilen bayanlarda artış var.

Çünkü kanıt, delil, şahit aranmıyor...

Bakara 205. Ayette belirtilen “neslin tüketilmesi” amacına sahip olan proje; kadına “aşırı özgürlük, koruma ve üstün haklar” veriliyormuş gibi görünen ama aslında kadını tüm erkeklerden izole eden ana bir yapıya sahip.

Peşi sıra aile, yuva, birlik ve beraberliğin çöküşünü getiren yasalar, erkeklerin kadınlardan kaçmalarına, uzaklaşmalarına, korkmalarına ve maalesef eşcinsel yaklaşımların artmasına neden oluyor.

Dünyada bu gidişe tepki olarak tıpkı feminizm benzeri fakat kadınlardan uzaklaşmayı, erkek erkeğe yetmeyi örgütleyen “mgtow” isminde, sayıları gün gün artan bir felsefe topluluğu bile oluşturuldu.

“Men Going Their Own Way” yani;
“Erkekler kendi yoluna gidiyor"

Dikkat ederseniz hemen heryerde “Ben kadınım! Haddini bil!” çığlıkları işitmeye başladık.

Aynı süreçte boşanmalar evlilikleri, istatistiksel olarak geçmiş durumda.

İnsanlar bunu “kadın hakları, eşitlik, kadını koruma” zannetse de, aslında Allah’ın bizzat koruma görevi yüklediği erkekleri, “kadınların etrafından savuşturma” projesidir.

“Yalnızlaştırma, birbirinden uzaklaştırma ve nesli yok etme” projesidir.

Dediler ki: “Ey Zulkarneyn! Şüphesiz ki yecüc ve mecüc yeryüzünde FESAT ( مُفْسِدُونَ) çıkarmaktadır. Sana bir vergi versek sen de bizimle onlar arasına bir set yapsan?”
Kehf Suresi:94

“Geri dönüp iş başına geçti mi yeryüzünde FESAT ( لِيُفْسِدَ ) çıkarmaya, EKİNİ VE NESLİ YOK ETMEYE çaba harcar. Allah ise, fesadı sevmez.”
Bakara Suresi: 205

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Logos 22:03 15.08.19
Bir süredir farkında olup kafa yorduğum bir durumdu, kanunların pozitif ayrımcılığını suistimal etmek için birçok bayanın sırf takılar ve nafaka için 2 ay evli kalıp boşandıklarıyla ilgili hergün yeni bir haber çıkıyor, bu tür olaylar , genç erkek kardeşlerimizi evlilik konusunda korkutuyor, bundan daha kötü başka olaylar da başka forumlarda çıkıyor burada paylaşmayacağım.
Niyeti ciddi kalbi altın gibi evlenmek isteyen kız kardeşlerimizi tenzih ediyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up