Derin Konular

BLue Beam - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>BLue Beam
Mube 13:51 22.08.19
BLUE BEAM VE HASAT

1994 te Kanadalı gazeteci Serge Monast ın çalışmaları sayesinde Nasa'nın deşifre olan programlarından bir tanesinin adı,
"blue beam", yani "mavi ışık"tır.
Temel amaç, illuminati adlı masonik örgütün Kudüs merkezli tek yeryüzü devletini oluşturabilmektir.
Yeni teknoloji sadece insanları izlemek kontrol altında tutabilmek için geliştirildi. Bu teknoloji belirli bir amaç için geliştirildi ve bu amacı görmezden gelerek ya da farkına varmaktan kaçınarak sadece kurulacak olan yeni dünya düzeni, antichrist ile gelen yeni dünya dinî ve yeni dünya hükümetini bir adım daha hedefe yaklaştırmış olacaksınız. ”
Bunun için bütün dünyadan görülebilecek bir hologram oluşturulacak ve bu hologram, o toplumun inancına göre figürlerle yine o toplumun diliyle hitap edilecek şekilde uydulardan, haarp ve casus uçaklardan faydalanarak bir gösteri yapılacaktır”
İlluminati, yıllardır bu oyunu sergilemek için gizliden gizliye çalışıyor. Tarihi değiştirdiler, bilimi manipüle etiler, sinema ve sanatla inanmanız ve etkilenmeniz gereken kodları size yüklediler. Artık geriye tek bir hamle kaldı: "mavi ışık projesi".
Amaç, aslında çok basit. Dinsel kaynaklarda bahsedilen ve beklenen “Mesih”, “Mehdi” çıkış
alametlerini dünya teknolojileri sayesinde hayata geçirmek ve insanları kendi çıkartacakları, rol verdikleri kişilere itaat ettirmek.
İlk öncelikle “uzay şov”u. bu şov neden dolayı kaynaklanacak? Dinlerin çökmesine az kala, verilmiş olan kehanetlere bağlı olarak eş zamanlı yapılacak. Gösteri uydulardan, sodyum bazlı bir katman üstünde yerden yaklaşık 90 kilometre yukarıda gerçekleşecek. Günümüzde hâlen arada bir testlerini görüyor fakat bunları ufo gözlemlemesi olarak kayıtlara geçiyoruz!( Gerçek Ufo kayıtları tabi ki var)
Çok profesyonelce hazırlanmış bu şov sonucunda yeni Mesih tanıtılacak ve “Yeni Dünya” inancına adapte edilecek. Gereğinden çok gerçekler ortaya atılacağı için kimsenin karşı çıkma fırsatı olamayacak. “Hatta en bilgeler dahi kandırılacak”.
Mavi ışın projesi 2000 yıllık eski kehanetleri evrensel bir tamamlanış olarak ortaya koyacak.
Prensip olarak gökyüzü bir film ekranı olarak kullanılacak ve uzay tabanlı uydular sayesinde dünyanın dört köşesine es zamanlı, her dilde ve lehçede yayın yapılacak. Fakat bu yeni gelmiş olan tanrı esasında “antichrist” denen yalancı peygamber olacak ve eski anlatımların yanlış anlaşıldığını bu nedenle kardeşin kardeşi vurduğunu, ulusların uluslara savaş açtığını belirtip artık eski dinlerin yok edilmesi gerektiğini ve yeni bir inanışa geçilmesinin vakti geldiğini söyleyecek. Bu yeni inanış tabiî ki yeni dünya düzenin inancı olacak!
Tabiî ki bu mükemmel hazırlanmış plan dünya üstünde dev büyüklükte ki bir düzensizlik yaratacak, ülkeler birbirlerine düşecek, herkes birbirini öğretileri için suçlayacak, din uğruna akmış olan milyonlarca doların hesabı yapılacak. Ayrıca, tüm bunların gerçekleştiği sırada tüm dünyada politik anarşi ve doğal afetlerden oluşan zararların gerçekleştiği bir an olacak.
Şimdi, bunun buradaki anlamı çok önemli, çünkü bu teknolojilere inanmayacak olan insanların oldukça çok sayıda olması mümkün ya da bunları bilim kurgu olarak nitelendirmeleri de. Fakat bu kişiler nasıl bir tehlikeyle karsı karsıya olduklarının farkında bile değiller. Mesih'in tanıtıldığı gece bu olaya hazırlanmamış kişiler kendilerini kurtarmakta geç kalmış olacaklar. İnanmadıklarından dolayı da hazırlıksız yakalanacaklar.
1994 yılında bu sözleri yazıya döken Monasta ya, Film sektörü sahipleri gönderme yapıyor .Hem de insanlarla alay edercesine filmler çekiyorlar. Her türlü dayatmaları ve toplumumuzu ve çekirdek aile unsurumuzu yok etmeye çalışıyorlar.
Eyes Wide Shut Filmini çeken Stanley Kubrick Filmin yayınlandığı yıl kalp krizi geçirerek ölmüştür.
Bu yaptığı film sayesinde bir çok üstü örtülmüş bilgi deşifre edilmek zorunda kalınmıştır.Ve az önceki okuduğunuz makaleyi yazan Serge Monast ta bunun yayınlanmasından sonra1996 da 51 yaşında kalp kriziyle ölmüştür.
Eğer yazılanların bir cümlesine bile değer veren biriyseniz insanları dogmatik bilgiden kurtarmaya çalıştığımızın farkına varmalısınız.
Çevremizde yıllardan beri oynanan savaş oyunları da bu tiyatronun bir parçası.
Artık kendimize gelmeliyiz. ! İnanç sistemimizin içine girmelerine bizi çökertmelerine fırsat vermemeliyiz.! Geleceğimiz, çocuklarımız teknolojik tehlike altında.!
Bu İlluminasyon Amerika Birleşik devletinin ve İngiltere’nin Bankalarına Sahip olanların, 1. ve 2.Dünya Savaşlarında hiç dokunulmayan ülke olan İsviçre bankasının sahipleri olanların 3.Dünya Savaşı için Müslüman topraklarının ortasına Terör Devleti olan İsraili kuranların savaşıdır.Saydığımız bu Devletlerin kendileri Milletleri ve orduları sadece amaca ulaşmak için araç olarak , piyon olarak kullanılmaktadır.
Yeni Bir Dünyada ABD,İngiltere,İsrail gibi kullanılan Devletlerin hiçbiri olmayacak şekilde tasarımlar yapılmaktadır.

Fema kısaltmasıyla bildiğimiz Amerikan federal acil durum yönetim ajansı 2008 li yıllara kadar deprem, yangın, sel ve fırtına gibi afetlere karşı insanların neler yapması gerektiği konusunda toplumu bilinçlendirme amacı ile kurulmuş düşük bütçeli alelade bir devlet kurumuyken bir anda bambaşka bir kisveye bürünmüştür.
Kuzey Amerika'da 800 adet FEMA toplama kampı vardır.
Türkiye'de İzmir-Çiğli de toplama kampları tespit edilmiştir, Ankara, Gaziantep, Van, Kayseri, Kırklareli ve Erzurum'da da yapılıyor. Her kampın maliyeti 100 (yüz) milyon dolar, on tane yapsalar bir milyar dolar tutar ve bu
ekonomik krizde bu maliyeti sadece "Afrikalı göçmenler (Muhalefetin tezi ise Suriyeliler) için yaptıklarını" söylemeleri akıl dışı.
İsrail, Almanya'da Naziliğin olduğu yıllarda, sonradan Yahudi olan kişilere gösterdiği muameleyi, bu kez Yahudi olmayan milyarlarca kişiye uygulamayı, bu sayede dünyaya hâkim olmayı planlıyor.
Planlarına göre öncelikle Sahte Ufo İstilası yapacaklar. Tüm dünyada olağanüstü hal ilan edilecek ve askerler yönetimi devralacak, ufo ve uzaylılardan korkan insanları Nazilerdeki gibi toplama kamplarına gönderecekler, oraya gitmek istemeyenleri ise zorlayacaklar amaç Rehber Taşları'ndaki 10 emirden ilkini gerçekleştirerek dünya nüfusunu 500 milyonun altına indirmek ve bu şekilde kıyamet gelmeden önce İsrail'in dünyaya tamamen hâkim olmasını sağlamak. Son dönemde Orta doğuda yapılanları bir gözünüzün önüne getirin. Bunlar hep ön hazırlıklar.
Fema Toplama Kampları Projesi'ni gerçekleştirmek için, Zombi Projesi tatbikatlarıyla hazırlıklarını tamamladılar.
Hatırlarsanız Hz Nuh'un filmini yaptılar, Toplama Kampları için bilinçaltını oluşturuyorlar. Sahte Ufo İstilası sırasında ikna etmek için düşük frekanslı radyo dalgaları gönderecekler, daha önce bilgisi olmayanlar inanacak ve bu kamplara sığınmayı isteyecek, istemeyenlerse dediğimiz gibi zorlanacak.
Türkiye için öncelikli hedef kuraklık, susuzluk, zam rekorları, işsizlik ve toplumsal hareketlenmeler. Ardından Büyük Marmara Depremi gibi yurdun birçok bölgesinde büyük depremler. Ardından 500 bin kişilik askerinin olduğunu tüm dünyaya ilan eden, İstanbul ve Türkiye'yi alacağız diyen El Kaide ve Öcalan'ın 50 bin kişi olmasını istediği PKK'nın Türkiye'ye saldırıları. Sağ kalanları da Toplama Kampları'na göndereceklerdir.
Şu anda sınırımızda ki gelişmeleri izlerseniz yaratılacak olan güvenli bölge ile bir kürdistan daha oluşturuyorlar bu oluşumdan sonra sıra kuzey ırak ile birleşmesine gelecek. Sonraki hedefi zaten biliyoruz.
İlk olarak net işaretleri 1980 yılında vermeye başladılar. ABD nin Georgia eyaletine kimin tarafından dikildiği hala muamma olan Rehber taşı bu konuda bir sır dır. Bu taşın ayakları, güneşi yıl boyunca Doğu-Batı yönünde işaret edecek şekilde yerleştirilmiş. Tepe taşına açılan bir delikten gelen güneş ışını, bir ayağın üzerindeki takvimde, günü gösteriyor. Taşa bakmak isteyenler için google earth koordinatları; 34.231944, -82.894444.
Dört devasa tabletin her yüzünde 8 farklı dilde yazılmış emirler var.
Yazılan diller; İngilizce, İspanyolca, Swahili (Doğu afrikada kullanılan bir dil, yaklaşın 80 milyon kişi konuşuyor.), Hintçe, İbranice, Arapça, Antik Çince ve Rusça. (İlginçtir ki Türkçe kullanılmamış)
Taşta, İngilizce yazılanların Türkçesi;
İnsan nüfusunu daima doğa ile uyumlu olarak 500.000.000'un altında tut.
Farklılıkların ve uygunluğun, gelişiminin çoğaltılmasını bilgece idare et.
İnsanlığı yaşayan yeni bir dil ile birleştir.
Tutku, inanç, gelenek ve her şeyi yönet.
İnsanları ve ulusları, adil yasalar ve sadece mahkemeler ile koru.
Bütün anlaşmazlıkları ülkeler üstü bir mahkemeye bağla.
Küçük yasalar ve kullanışsız protokollerden kaçın.
Kişisel hakları, sosyal görevler ile dengele.
Gerçeği, güzelliği, aşkı, sonsuzlukla ahenk kurma arayışını taktir et.
Dünyada bir kanser olma, doğaya yer bırak, doğaya yer bırak.
Bu yapının hemen batısında ise, yerde duran başka bir taşta ; "Let these be guidestones to an age of reason." yazıyor. Yani bu rehber taşları bir çağın sebebi olsun yazıyor. Mesela "Yeni dünya düzeni" olabilirmi.
1990'da ilk kez Yeni Dünya Düzeni'nden bahsedildi, 2001'de 11 Eylül Mega Ritüeli gerçekleşti, 2012'de Londra Olimpiyatları'nda bu düzenin Siyonist düzen olacağı belirtildi, 2023'te Deccal bekleniyor. Dikkat ederseniz her bir önemli olayın arasında 11 yıl fark var, bu belirtilen yıllarda da güneş dönüşünü tamamladı, bir sonraki dönüş 2023'te tamamlanacak ve dediğimiz gibi Deccal’ın 2023'te gelmesini bekliyorlar, bundan eminler. Hicri hesaplamalarda şöyle bir durum var, NASA'nın paylaştığı videoya göre, küresel ısınma böyle giderse, dünyanın sonu 2038'de gelecek. Dünyanın sonunu birçok açıdan zorluyorlar, Dünyanın rezonansı 12 hz'a çıktı, 13'te sıfırlanınca dünya durup ters dönmeye başlayacak mesela, küresel ısınma da 2 dereceyi geçti ve 4 dereceye geldiğinde uzmanlara göre dünya yaşanılmaz bir yer olacak. Her yerde kuraklık var, iklimi değiştirdiler, yağış geri döndürülemez biçimde azaldı, aşırı sağanakların olması sizi yanıltmasın önümüzde ciddi su sıkıntıları bizi bekliyor zaten su havzaları da bilinçli olarak ormanlarla birlikte yok ediliyor.
Sahte Ufo İstilası'nı 2023 e kadar yapacaklardır diye tahmin ediyoruz, BOP ve FEMA Kampları projelerini hızlandırdılar. Bu günlerde ABD'de rekor silah satışı gerçekleşiyor, oradaki halk bir tehlike olduğunun farkında tam olarak bilmeseler de bir takım hazırlıklar yapıyorlar, ancak bu silahlar kaydediliyor, özel birlikler bu silahları alacaktır. Zaten son zamanlarda silahlanma olayını tartışmaya başladılar.
Her ülke farklı bir şekilde karışıyor ve zayıflıyor, son bir kaos oluşturacaklar, bu da daha önce bahsettiğimiz sahte Ufo İstilası olacak ve dedikleri gibi bu fırsatı kaçırmak istemiyorlar, dünyaya hakim olma rüyasını gerçekleştirmek üzereler, onlar da dünya hakimiyetlerini bizzat görmek için sabırsızlanıyorlardır.
Yani kısaca bunlar kıyameti hızlandırmaya çalışıyor.
Ama değerli dostlar hiçbir şey göründüğü gibi değildir, hep bu adamların planlarını bozan bir Türk çıkmıştır, bu sefer daha farklı bir süreç yaşayacağımız belli ve belki çok sıkıntılarda çekeceğiz, sonuç olarak bu ‘’elitlerin’’ oyunlarını bozmaya muktediriz hem Yer Türkler olarak hem de Gök Türkler olarak. Bir kozmik plan işleyecekse eğer, milyonlarca yıldan beri olduğu gibi bizde her zaman bunun bir parçası olacağız.
Her zamanki döngülerde olduğu gibi kötüler Hasat edilecek. Atalarımız bunu çok iyi biliyorlardı.
Artık her şeye hazır olun..!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
BeyazMor 13:52 22.08.19
Novus’ta anlatılanları teyit ediyor. Ne şanstır ki bilimkurgunun gerçeğe dönüştüğüne şahit olacağız. Yada bilimkurgunun aslında gerçekleri anlattığının farkına varacağız. Bu kadar ileri gitmeyi başarırlarsa, dışarıdan gerçek bir müdahele olabilir belki de. Bu yazılanlar birçok insan tarafından deli saçması olarak algılanabilir ama şu an yazdığım telefon bile benimle ilgili her veriyi kaydetmeye devam ediyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
dagistani 20:58 07.09.19
Ölümün bile hayırlırlısı var. Fitne zamanında sabırdan başka çaremiz yok

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up