Derin Konular

Erkek Cinayetlerine hayır ! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Erkek Cinayetlerine hayır !
fanatik 00:43 26.08.19
Erkek Cinayetlerine HAYIR! ...
Yasalın ERKEK HAKLARI! ...
Erkeklere ÖZGÜRLÜK ! ...

Arkadaşlar ...
Lütfen uyanık olalım,
Mesele Kadın veya Erkek değil ,
Mesele yozlaşma ve inanç sorunu.
Mesele genetiği değişen/değiştirilen/eğitimsiz imansız/vicdansız insan.
Erkek Cinayetlerine hayır !

Not: Allah korkusu olmayan herşey için dua edelim tedbir alalım. Bu hususlarda kamu vicdanını yaralayan hukuk kullarını İlâhî kanunlarla takas edelim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Logos 10:03 26.08.19
Aldatılan bir kadının eşinden intikam almak için kan donduran bir yöntem izlemesi sosyal medyada gündem oldu. Asya'da yaşandığı tahmin edilen olayda, evdeki hizmetçiyle eşini basan kadın, bir bıçakla adamın penisini kesti. Hızını alamayan öfkeli kadın daha sonra penisin parçalarıyla noodle (makarna benzeri yerel yemek) yaptı.
Erkek Cinayetlerine hayır !

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede paylaşım rekoru kırdı… Sosyal paylaşım uygulaması Snapchat’te paylaşılan fotoğraflarda kocasını yatakta evde temizlik işleriyle uğraşan kadınla basan öfkeli kadın sinir krizi geçirdi.

Erkek Cinayetlerine hayır !
Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların gerçek olup olmadığına dair bir açıklama yapılmadı.

Eline aldığı bir bıçak ile kocasına saldıran öfkeli kadın adamın penisini kopardı. Hızını alamayan kadın daha sonra yerel bir makarna yemeği olan noodle pişirdi ve penisten parçaları yemeğe ekledi. Snapchat’te bu görüntüleri paylaşan kadının kimliğine dair bir açıklama yapılmadı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin nerede çekildiğine ya da gerçek olup olmadığına dair bir açıklama yapılmadı. Fakat sosyal medya kullanıcıları, “Bu olaya inanmak istemiyorum fakat fotoğraflara görünce inandım” ve “Bunu yapan kadın hapse girmeli” yorumunu yaptı.

-----------------------

Uyuyan kocasının penisini kesti
2 çocuk annesi Melahat, eve sabaha karşı gelen kocasıyla tartıştı. Kıskançlık krizine giren kadın intikamını yatakta bıçakla aldı.

PENDİK'te, evine dün sabaha karşı gelen Burhan Coşkun (31), kıskançlık krizleri geçiren 7 yıllık eşi Melahat Coşkun'la tartıştıktan sonra yattı. Bir süre sonra yatak odasına giren öfkeli kadın, elindeki ekmek bıçağını eşinin cinsel organına sapladı. Yatak kan gölüne dönerken Burhan Coşkun, çığlıklarını duyan komşuları tarafından, hastaneye kaldırıldı. Kopmak üzere olan cinsel organ, bir saat süren ameliyatla yerine dikildi.

Geleceği kendine bağlı

Böyle bir ameliyatın hastanelerinde ilk kez yapıldığına dikkati çeken SSK Göztepe Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hasan Erbil, ‘‘Organ kopmak üzereydi. Yerine diktik ama eski işlevini kazanıp kazanmayacağı, hastanın psikolojik durumuna ve tedavi sonucuna göre belli olacak’’ dedi. Coşkun, üç gün içinde taburcu edilebilecek.

Daha önce de bıçaklamış

Eşinin çok kıskanç olduğunu ve aynı nedenle kendisini daha önce de bıçakla yaraladığını belirten Burhan Coşkun, ‘‘Kendisi ikinci eşim ve iki çocuğumun annesi. Şikáyetçi değilim’’ dedi. Polisteki sorgusu süren Melahat Coşkun ise eşinin kendisini aldattığını ve her gece eve geç geldiğini belirterek, ‘‘Bu yüzden bunalıma girdim ve sinir hapları kullanmaya başladım. Niyetim onu korkutmaktı. Üzgünüm’’ dedi.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 11:14 26.08.19
Geçtiğimiz Mayıs Ayı'ndan kocasını öldüren bir kadının cinayet haberi :

"Akşam kavga ettik, sabah ilişkiye girmek isteyince tartıştık. Bu sırada korkutmak için savurduğum bıçak göğsüne saplandı. Yaralandığını görünce korkup dışarı kaçtım. Öldürmek isteseydim bıçağı kalbine vururdum"

Kocasını öldüren bir kadın; lakin popüler bir haber değeri olmadığı için çoğumuz bu talihsiz adamın ölümünü duymadı bile.

Pozitif ayrımcılık adına kadınla ilgili her şeyin üst perdeden haber değeri taşıdığı bir ülkedeyiz.

Cinayeti bile cinsiyetleştirerek kadın öldürülünce kadın cinayeti adıyla servis ediyoruz haberlere. Bir insanın ölümü kadın olmadıkça reyting almıyor nedense televizyonlarda.

Elbette kocası tarafından öldürülen kadın sayısı, karısı tarafından öldürülen erkek sayısından fazladır; bu olağan durumu politikleştirip toplumu ezilen kadın ve ezen erkek olarak kutuplaştırırsak bu bizim faydamıza olmaz.

Öldürülen kişiyi kadın veya erkek olarak değerlendirmek yerine insan olarak değerlendirip çözüme ulaşmamız daha kolay olacaktır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
dagistani 20:51 07.09.19
İstanbul Sözleşmesi İslamın Aile Hukukunu içten yıkıyor. Derhal fesh edilmeli

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi