Derin Konular

Müslüman pısırık değil, sahipsiz.. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Müslüman pısırık değil, sahipsiz..
fatih1 17:51 01.11.19
Bu memleketin sahibi kim belli değil!

Farz edin beş on tane genç metroda "şeriat istiyoruz" diye slogan atsa, haklarında halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmekten soruşturma açılır.

Üç beş tane çarşaflı kadın, trende slogan atsa, soluğu cezaevinde alırlar.

Şu trenlerde, metrolarda, sokaklarda, çarşılarda slogan atmak sadece birilerinin mi tekelinde?

Sokakta Kur'an'ı havaya kaldırmak suç; ama çıplaklık serbest!

Tesettür, iffet, namus yürüyüşü yapmak suç; ama lgbt yürüyüşü serbest...

Ezan okunurken ıslık çalmak, müezzine sövmek, imamı dövmek, camiyi kirletmek serbest; ama dokuzu beş geçe ayağa kalkmamak suç!

Bazen diyorum acaba bu memleketin sahibi kim? Kanunlar mı yönetiyor bizi? Yoksa solcular mı yönetiyor?

Adam Twitter'dan Diyanet'e ayar veriyor, tehdit savuruyor, hakaret ediyor... Cumaya geldiği de yok; ama cumadaki duaları bile onun keyfine göre yapıyoruz. Diyemiyoruz ki: Gel kendi duanı kendin yap! Ona bile eyvallah çekiyoruz!

Bu kadar aşağılanmamalıydık?

Başı bacağı açık bir kadın taciz edilince tüm amirler beyanat veriyor, re'sen kamu davası açılıyor; ama çarşaflı bir kadın dayak yese, taciz edilse kimseden tık yok!

Müslümanlar gerçekten sahipsiz! Pısırık değil, sahipsiz! Zira ortamı germemek için hassas davranıyorlar, kanunun gücüne, kanun adamlarının insafına sığınıyorlar; ama gün geçtikçe de aşağılandıkça aşağılanıyorlar.

Bakın on tane genç metroda dini bir slogan atsa ya da metrodaki bir kadını, bir solcuyu rahatsız edecek olsa, o on tane gence bir kişi sahip çıkmaz...

Bu videodaki Müslüman genci sabırlı duruşundan dolayı tebrik ediyorum. Sana yapılan tüm hakaretler hepimize yapılmıştır. Ama insana insan muamelesi yapılır. Sen susarak, hadsize karşı sukunetini koruyarak gerekli cevabı verdin. Sen sustukça onlar kudurdu...

Allah teala bizlere şuur versin! Bizlere önderlik yapan bir lider versin! Bize birlik ve dirlik versin! Bize sabır ve metanet versin! İslam'a hakaret edenlere, eğer ıslahı mümkün ise onları ıslah etsin! Islahı mümkün değilse de onları en layıkıyla cezalarını versin!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Carter Slade 18:23 01.11.19
Amin Amin Amin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BLueSea 17:18 10.11.19
Üstte yazdıklarının hiç birini ben görmedim. Üstelik izmirde yaşıyorum. Artık şu dinimizi sömürmekten sembol haline getirmekten, insanları birbirine düşürüp kaos ortamı yaratmaktan vazgeçin !

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up