Derin Konular

O secde ettikleriniz nedir? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>O secde ettikleriniz nedir?
fatih1 11:52 14.11.19
BiR ÖGRETMENiN FERYADI FOTOLARDA
BU FERYADIN
ISPATI

Sana Sitemim Var Sevgili Reis !
ÇÜNKÜ FERYADIMIZI DUYMUYORSUN

Geçenlerde ifâde ettiğin dindar gençlik özlemini çok daha önce 2012 yılında da dile getirmiştin. Bizim (ve tabii senin) o mefkuremiz elbette 2012 yılında başlamamıştı, fakat o sözlerin bize cesaret verip daha da kamçılamıştı.
Lâkin o mefkure uğruna okullarda neler çektiğimizden haberdar mısın Ey Reis?

Bugünkü konuşmanda yerden yere vurduğun, Atatürk ve Cumhuriyet kalkanının arkasına saklanarak mukaddesat ve ecdada küfreden haramzadelerle biz okullarda çok mücadele ettik Reis.

Fakat onlar ellerindeki kanun gücüyle, tırnaklarımızla kazıyarak meydana getirmeye çalıştığımız arzuladığın dindar gençliği, tehdit sindirme ve cezalarla elimizden alıp, zihin ve gönüllerini yalan ve inkârla kirleterek, emeklerimizi yerle bir ediyorlar. İnançlı öğretmenleri hedef gösterip lince tabi tutarak, görevden attırıyor, mahkemelerde süründürüp hapse attırıyorlar.

17/25 Aralık sürecinde okullarda fetö’cü öğretmenlerle birlikte sana kin kusanlar da onlardı Reis ! 15 Temmuz’da darbecileri alkışlayan da onlardı. Güç zehirlenmesine tutulan ahmak fetö’cüler okullardan def edildi, fakat fetö’cülerin ağababası olan bu zihniyet hâlâ okullara hakim Reis !

İki arada bir derede kaldık. Bizden ne istiyorsun onu da anlayamıyorum. Eğer hakikâten mukaddesatına bağlı bir nesil istiyorsan, hiç olmazsa 1950 yılında iktidardan düşen CHP kanunları ve müfredatını çöpe atmak suretiyle milletin değerlerine kin kusan güruhun elinden tehdit ve şantaj silahını al ki, aramızda eşitlik olsun.
Onların elinde kanun gücü olduğu hâlde tutmuyor yalanları iftiraları, bir de eşit olsak tamamen fosil olup giderler.

Eğer 17 yıllık iktidarında onların elinden kanun silahını alsaydın, bugün o kahır dolu konuşmayı yapmak zorunda kalmayacaktın.

Hani diyorsun ya, "Gazi Mustafa Kemal'in hizmetlerini anlatmak için ondan önceki tarihimize kin kusanlar, Atatürk maskesi takarak bu millete olan husumetlerini gizlemeye çalışıyorlar."

Ak Parti iktidarı öncesini saymayalım, fakat iktidar olduğun 2002 yılında ilkokula başlayan bir çocuk bugün 23 yaşında. 17 yıllık iktidarın boyunca CHP müfredatıyla yetişen milyonlarca genç dert yandığın o zihniyet tarafından zehirlenmişse ve bunların binlercesi öğretmen olup o nefret duygusunu okullarda milyonlarca vatan evladına zerk ediyorsa, millet düşmanlarına kızmaya ne kadar hakkımız var? Dindar nesil mi yetiştirebildik ki, kindar nesilden dert yanalım?

Gezi’de, 17/25 Aralık’ta, 15 Temmuz’da seni darağacında sallandırma hayalleri kuran da onlardı. Sen de farkındasın ki mevcut CHP müfredatıyla kendi celladını kendin yetiştiriyorsun Reis !

Pazarda limon satma sefilliğinden kurtarıp lüks ev son model araba sahibi yaptığın, sayende yurtdışında yurtiçinde tatil yapan ipsizi sapsızı her teneffüs bir araya gelip akşama kadar sana ve aile efradına küfrederek teşekkür ediyor sana Reis !

Sahi, senin ve ailenin şeref ve haysiyetini müdafaa ettiği için o alçakların zulümlerine maruz kalan adı sanı duyulmamış mazlum öğretmenlerden haberin var mı Reis ?

Tavırlarını bir görsen Reis. Kanun gücü ellerinde ya, davranışları konuşmaları adeta küfreder gibi. Sanki onlar efendi, biz köleyiz. Onlar haddinden fazla özgürler, okullar adeta babalarının çiftliği. Yukarıdan aşağıya bütün idareciler nezdinde ayrıcalıklılar. Onlar okullarda CHP müfredatını kalkan yaparak mukaddesata ecdada küfreden faaliyetler yapmak istedikleri zaman okulların bütün imkânları sonuna kadar emirlerine amade. O müfredattan cesaret alarak derslerde de körpe dimağları zehirliyorlar yalanlarla hakaretlerle.Fakat biz sadece ve sadece millî ve manevî değerleri anlatmak istediğimizde anında sindiriliyoruz o müfredatla ve de yazılı olmayan baskıcı temayüllerle. İdareciler tarafından da suçlu gibi görünüyoruz.

Biliyorum, nefretlerin en büyüğünü sana besliyorlar. Fırsatını bulsalar seni bir kaşık suda boğarlar. Fakat sana güçleri yetmediği için, senin intikamını da bizden alıyorlar Reis.

CHP kanunlarından cesaret alan alçaklar, sadece okullarda çocuklarımızı zehirlemekle kalmıyor, kendi hâlinde yolda yürüyen başörtülü kadınlara yumruk atıyor, metroda bekleyen başörtülü kızlara tükürüyor, sarıklı insanlara “burası atatürk türkiyesi, böyle giyinemezsin!” diye nefret kusuyor.

Ülkenin gelişmesi adına hiçbir katkısı olmayan bu azgın azınlığın işi gücü, kendileri gibi olmayanların yaşam biçimine saldırıp kemalizmi dayatarak ülkeyi kutuplaştırıp nefret tohumları ekmek olduğunu sen de çok iyi biliyorsun. Çünkü o aşağılık sefiller sana da bira iç, mozart dinle, dans et, eşinin başını aç diye az saldırmadılar.

Bugünkü konuşman, okullarda milletin mukaddesatına, 15 Temmuz’una dil uzatanların suratına bir Osmanlı tokadı gibi indi. Bizim de bükük boynumuzu yeniden kaldırdı, bizi sindirilmişlikten sıyırıp yüreğimize tekrar cesaret tohumları ekti.

Fakat bizi artık ikilemde bırakma Reis !
Özlediğin nesil için Hakkı haykırmaya devam mı edelim, yoksa hakaret yalan iftira inkâr karşısında dilsiz şeytan kesilip, maaşa endeksli yüreksiz omurgasız sefil bir hayat mı yaşayalım?

BİZİ BU ÇELİŞKİDEN KURTAR, NE YAPALIM, KARAR VER REİS !
O secde ettikleriniz nedir?
O secde ettikleriniz nedir?
O secde ettikleriniz nedir?
O secde ettikleriniz nedir?
O secde ettikleriniz nedir?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Zümer 23:27 14.11.19
Bir talebesi hocasına şeyhine hürmeten ellerini bağlarken buna yobazsiniz seyhinizi şirk putu yapmışsınız tarikatlara karşıyım diyen zihniyet size sorum var? Siz ne yapıyorsunuz? Sizin kendinizle ters düşen safsatalariniz için acilen bir tedavi yoluna girmeniz lazim degilmi? Siz niye yobazsiniz bukadar. Sağken kendisine taptiniz ölünce anıtına törende resmine.
Neyse ki sizde sağlam yobazmissiniz ne hoş ne cici

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up