Derin Konular

Şeytan Kitabı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Şeytan Kitabı
Torlak 23:00 18.12.19
ŞEYTANIN BÜYÜK PLANI

Bugün hakikat arayışında olan bizlere HAKİKATIN önüne en büyük duvarların örülmesine sebep olan bir Şeytan kitabından bahsedeceğim inşaallah..
Bilinen adı KABALA !

Kabala Bilgeliği manevi dünyayı çalışmak için bir araçtır. Dünyamızı keşfetmek için, fizik, kimya, biyoloji gibi bilimleri kullanırız. Ancak doğal bilimler sadece beş duyumuzla algıladığımız fiziksel dünyayı aydınlatır.
İçinde yaşadığımız dünyayı bütünüyle anlamak için, duyularımızın algılayamadığı gizli âlemi keşfedebilecek bir araştırma aracına ihtiyacımız vardır.

Kabala Bilgeliğine göre realite iki güç veya nitelikten oluşur: Alma arzusu ve ihsan etme (verme). İhsan etme arzusu vermek istediği için bir alma arzusu oluşturur..

DIKKAT KABALA BIR BÜYÜ KITABIDIR.
BÜYÜ YAPANDA YAPTIRANDA ORTAK OLANDA CEHENNEMDEDIR.

KABALA kitabı benim araştırmalarım neticesinde ulaştığım sonuca gore Şeytanın yeryüzüne kovulduktan sonra hazırladığı içinde aklın sınırlarının ulaşamayacağı bilgileri barındıran bir Şeytan kitabıdır...

Kitapla ilişkili 3.4 adet fotoğraf yüklüyorum...
Dikkatinizi çekmek istediğim 1 numaralı fotoğraftaki yaratığın arkasındaki büyücü olduğunu düşündüğüm kişinin elindeki ismini veremediğim lâkin üfleme yoluyla kullanıldığı açıkça belli olan müzik aleti..
Müzik sektörünün insanlar üzerindeki etkisi küçümsenemez ve kesinlikle beynini bilincini inancını korumak isteyenlere herturlu müzikten ve müzik aletinden uzak durmalarını tavsiye ediyorum.
Dinimiz islam da müziği yasaklamıştır, lütfen araştırınız..

Ya neler anlatıyorsun bize biz neredeyiz sen nerde ne alakası var bu paylaşımlarının dünyanın şekliyle falan diyenleriniz olabilir...

Lâkin benim asıl amacım insanlar nasıl manipüle edilerek kaldırıldı bilinclerimiz nasıl ele geçirildi kısacası herşeyin başlangıcından sonuna doğru ilerlemektir..
Çünkü hersey dunyaya insanoglunun indirilmesiyle başlamıştır.
Bu yazıyı hem inananlar hemde sitemizde bulunupta henüz inanamamışlar ve uyuyanlar için hazırladım..
Rabbimiz bizleri vesile kılsın inşaallah..

KABALA kitabı süleyman aleyhisselam döneminde peygamber tarafından ele geçirilerek saklanmış ve yaklaşık olarak 4000-5000 yıldır insanlardan gizlenmekteydi..
Ben şahsen bu kitabın büyücü siyonist yahudiler tarafından bulunduğunu düşünüyorum bi tarih vermem gerekirse 1900 lü yılların başları diyebilirdim.
Herşeyin doğrusunu ALLAH azze ve celle bilir.

KABALA kitabının içeriklerini kesinlikle merak etmeyiniz resimlere odaklanmadan yüzeysel bakıp geçiniz bu resimlere internetten herkez ulaşıyor artık ben uyarıları yapayımda sonra siz isterseniz kendi başınızı yakabilirsiniz ben üzerime düşeni yapayım.

Kabala kitabını yüzyıllar sonra ele geçiren yahudiler şuan dünyaya hükmetmektedirler... bütün dünyayı ele geçirerek kabalanın çok çok yaygın olduğu eski babil dönemine tekrar dönmek istiyorlar.

Projenin adi BÜYÜK ISRAIL PROJESI fırat'tan nile kadar falan filan..

Araştırınız araştırmıyorsanız sorgulamıyorsanız hiçbirşey anlamaz kavrayamazsınız.
Bu iman meselesi herkez araştırırken çok dikkatli olmalı ve kesinlikle tek başına hareket etmemelidir uyarıyorum şeytanın hiç bir gücü yoktur lâkin vesveseleri çoktur.

şuan teori durumunda olan H.A.A.R.P adındaki teknolojiye birçok insan inanmasada ben şahsen inanıyorum..
Elimizdeki cihazları 25 yıl önce birileri bize anlatsa deli uydurması sanırdık. Onu geçtim neyin mümkün olup olamayacağını yanlızca RABBimiz bilir. O yüzden detaylı araştırmalar yapmak ve kesinlikle kur'an-i kerim kitabını çokça düşünmek lazımdır.
Şeytan Kitabı

Şeytan Kitabı

Şeytan Kitabı
Harut ve marut olayını araştırınız.

Firavunun nemrudun yakın danışmanları vezirleri kabalayı bilen kisilerden oluşmaktaydı, araştırınız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Logos 23:15 18.12.19
resimlerdeki görseller "necronomicon" isimli kitabın kurgusal (hayali) sayfalarıdır gerçeği british museum depolarındakilitlidir, kabala ile ilgisi yok.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Raven 23:36 18.12.19
Kabala değil ama şeytanın yazdırdığı bir kitabı duymuştum.Onu da Vatikan kapmıştır gizli arşivinde saklar kimseciklere göstermez diye düşünüyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spitol 11:22 19.12.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Codex gigas

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spitol 11:28 19.12.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kabala dedigin sey mistik ogretici gercekligi bile belli degil havas gibi bi mistik ogretici gercekligine dair sadece bilgiler var kanitlar yok sana sunu soylemek istiyorum havas ve diger ilimler gunumuze kadar kopyalariyla geldiler her kitabin kopyasi olur orjinali sakla olsa bile bu belki bakis acini degistirir internette kabala diye gezinen kitabda ingilizce kabalanin hikayeleri yaziyor onlarda bile gercekleginin belli olmadigini belirtiyor kimse bi kitabdan dunyayi yok edecek bilgiler alamazlar gelecegi gorecek bilgiler alamazlar dostum o koydugun resimler necronemicon temsili resimleri temsili bak gercegi degil derin bir bilgiyle ogrenmeden herkezi yanlis biglilerle zehirlemek yanlistir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Raven 11:59 19.12.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Elif8888 23:01 31.01.20
Enteresan bir konu olmuş fotoğrafları nereden alıntıladınız acaba

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi