Derin Konular

Armom Savaşçıları ve 2022 - Savaşa ramak kaldı ! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Armom Savaşçıları ve 2022 - Savaşa ramak kaldı !
Torlak 14:21 05.01.20
Dünyada büyük çalkantılar olmaya başladı. Artık küfranın putperestliğin zulmün yıkılmaya yüz tuttuğuna şahit oluyoruz. Son çırpınışlarını sergiliyor ehli küfran.
2019 maddi manevi bedeni kayıplar yılı oldu. Asıl 2022ye kadar olacaklar çıkmaya başlıyor. Ehli küfran arasında çetin savaşların başlamasına ramak kaldı.

Bir çok gazete köşe yazarlarıda olacakları doğrular nitelikte yorumlar yazıyorlar.

Hocamın kitaplarında karşılaştırmalar yaptım.
Aşık dedenin söyledikleri, tayyi mekanla ziyadeleştikleri daha bir çok evliyaların dönemine gidipte onlardan öğrendikleri Mehdiyet öncesi ve sonrası olayların hazırlıkları.
Zaten Allah Acze Ve Cellenin görünmez ordusu ile şeytanın deccalin görünmez orduları çetin bir savaş içindeler. Allahu tealanın ordusunda komutan olan Hızır aleyhisselam bu boyuta göre mareşal olmaya aday resmen. Ordusunu güzel tanzim ediyor. Hocamın bahsettiği Armom savaşçıları var. Kadim zamandan günümüze intikal etmiş Tayri ebabiller. Libya ile olan anlaşma, Ülke olarak akdenizi Türk gölü haline getireceğimiz sanısı haçlı ve siyonistleri hayli korkuttu sanırım.
Şeytan ve deccalin ordularınında elini kolunu bağlayacağı için Amik ovasındaki Melhamei Kübra savaşında sanılmaya ki sadece Müslüman ve gayri müslim insanlar arasında olacak. Bu savaş top yekün bir savaş olacağı için büyük imtihana Allahın görünmeyen orduları ile şeytan ve deccalin görünmeyen ordularıda iştirak edeceklerdir. Akdeniz kıymete bindi. Cebeli tarıktan büyk okyanus ile süveyşten Hind okyanusuna geçişin deniz trafiği ülkemizin kontrolünde olacak. Tabi ki gayri müslimleri çıldırtmaya yetecek bir sistem oluşuyor.

Hocamın bana verdiği kitapta bahsettiği Armom savaşçıları sanırım bu zamana intikal ettiler. Teknolojinin elektriğin yok olacağı zaman yakın olduğu için savaşın seyrinde hiç bir cihaz çalışmayacağı belli. İşte o zaman eğitimli Armom savaşcıları bizlere kılıç kalkan ile savaşma ve vuruşmayı hızlı bir talim ile eğitip savaşa hazırlaya bilirler.
Tabi ki Allahın safındaki ordunun askerleri, Kutlu peygamberimiz aleyhisselamın savaşta üstün savaş ve vuruşma ahlakına riayet ederek savaşacaktır. Efendimiz aleyhisselam askerlerine; ağaclara tarla ve ekili alanlara, hayvanlara zarar vermeyin. Suları kirletmeyin. Namuslara dokunmayın. Kadın çocuk ve ihtiyarlara kılıç çekmeyin. Silah bırakıp teslim olanı öldürmeyin. Evleri yakıp yıkmayın. Muallim ve tabipleri talebe ve hastalara zarar vermeyin. Esirleri bağlamayın diye ikaz etmişti. Resulü zişan efendimizin ahlakıyla cihad etmeyi Rabbimizden niyaz ediyoruz. Selam ve dua ile.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Sakarya61 13:51 14.01.20
Nette armom savaşını arattırınca Türkçe kaynak olarak sadece bir kitap çıkıyor. Detaylı bilgi var mı elinizde bukonuyla ilgili?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up