Derin Konular

Bakın 2010 yılında neler söylendi ve neler oldu (Şeyh Nazım el Kıbrısi) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Derin Konular>Bakın 2010 yılında neler söylendi ve neler oldu (Şeyh Nazım el Kıbrısi)
Torlak 19:26 28.02.20
(Sene 2010) Şeyh Nazım El Kıbrısi El Hakkani (k.s.) hazretleri diyor ki:

"Şamdan bir kıvılcım çıkacak tüm dünyayı saracak. Milyonlarca insan ölecek. Ölen niye öldüğünü öldüren neden öldürdüğünü bilmeyecek. Bütün dünya karışacak. Özelikle bu Türkiyenin Suriye sınırında büyük hareketlilikler olacak. Türkiyenin güneyinde iç şavaşlar çıkacak. Rusya ile Türkiyenin arası bozulacak. Çin ile Rus şavaş gemileri akdenize inecek.
Akdeniz ısınacak, şavaş gemileri akdenizde yer edinecek. Rus teyyareleri Türkiye sınırında bombardımana yapacaklar. İnsanların maneviyatı bozulacak. Ümmet bölünecek.
İslami cemaatler arasında bölünme olacak. Herkese kendine göre haklı olan hocaların Şeyhlerin peşine gidecek gruplar oluşacak. Fitne ateşi her yeri saracak.
Tarikatlar içindede büyük fitneler çıkacak.
Tarikatlar arasındada büyük fitneler çıkacak. Meşhur olan kişilerin peşine düşülecek. Müslüman gruplar birbirleriyle çekişecekler sen haklısın ben haklıyım.
Şimdi bize derler bunların olması imkansız efendim Suriye ile Türkiye arası çok iyi vize bile yok ve Suriye başkanı Esad Türkiyede tatile geliyor, bu şavas cıkmaz bizce.
Öyle bir karışacakki ortalık birden bire herkes birbirine girecek. Ben söylemiyorum söylettiriyorlar. Biz söylemeye memuruz, inanan inanınır inanmayan telef olur gider. Bizim tarıkatımızda 3 e bölünecek. 1. kısım başka yerlere başka kapılara gidecek bizim tarıkattan düşücek. 2. kısım ihvanımız şehit olacak. 3. ihvanımız ise Sahibul zaman Hz Mehdi hazretlerine asker olacak. Hakiki ihvanımız insanlardan temizlenecek.
İşte o günler şimdi geliyor çok yakın. Hz Mehdi 'yi kabul etmeyenler veya gelmesine daha çok var diyen ne kadar grup varsa dağılacak, aralarında fitne çıkacak. Hz Mehdinin gelmesi bu yüzyılda değil diyen alimler mollalar çıkacak hadis ile anlatacaklar. Ama yanılacaklar.
Dünya sevgisi makam sevgisi olan koltuk sevdası olan Hz Mehdinin gelmesine çokkk var diyecekler veya inkar edecekler.
Şimdi İstanbul 'da Peygamber Efendimiz(sav) ile rüya aleminde değil zahirde görüşen ve Topkapı Sarayındaki kutsal emanetleri gözeten zat Şeyh Mehmet Adil Efendidir. O'nda yüz evliaya gücü vardır lakin göstermez kendisini. Ben herkese bir miras bıraktım. Ama Şeyh Mehmet Efendi 'ye tarikatın sırrını bıraktım."

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
fatih 19:32 28.02.20
ALLAH dostları Peygamberlerin varisleri onların içinde de sahih ve olmayanları var elbet ALLAH aslı olan değerli olan hocalarımızı başımızdan almasın
Bu olayları insanlar yaşamları ile belirler.
Maneviyatı yok sayanlar ile maneviyatı yaşayanlar bir olmadığı gibi.
Bunun örnekleri KUR'AN DA anlatmakta vakit ve zaman belirlemesi olmadan ayetlerde anlatılmakta.
Bir çok o yıllarda da İSLAMIN KABULÜ olduğu yıllar Peygamberimizin (sallallahu Aleyhi ve Sellem) dünyaya teşrif ettikleri gece başlamıştır ve dünyasını yaşadığı yıllar boyunca diğer Peygamberler İSLAMIN doğuşu ile inananlar ve karşı olanların mücadeleleri ALLAH'IN gönderdiği afetler ile helak edilişleri KAVİMLERİN isimleri ve neden niçinleri bilinir ve sonra ALLAH biz insanlara da uyarı olarak ayetler ile ikazlar dolu.
Bu konular ayetler ile anlatılıyor ve uyarılıyor hangi millet hangi kavimler günümüzde de öyle ALLAH'A karşı isyan da olanlar ALLAH'A karşı inancı olup da yaşayanlar bir olmadığı anlatılıyor.
LÜT kavmini bile ALLAH helak ederken lütü onların içinden alıp kurtarıyor.
Son yıllarda farklı olaylar dünyada insanların müslümanlar için de de olayların gelişmesi bunlar bir uyarı düşüncesi akla getiriyor.
Müslüman devletler arsında da ülekm de feto olayları islam görünümlü fakat zalim mümin kardeşine zarar verme olayları yakın zamanda develeri imha etmeleri günahsız müslümanlara incından dolayı zülmedilmeleri ve buna benzer eylemlerin artması.
ALLAH'IN DA ADALETİ HÜKMÜ YÜCELİ GÖKLERE VE YERLERE HAKİMİYETİ AN VE AN TECELLİ ETMESİ boşuna değil çok örnekler ile dolu bazılarına şaka gibi gelir ama değil gölcük depremi dahi orada yaşanan olayların KUR'AN'A karşı orada tatsız olaylar dedikodu gibi söz edildi fakat hepsi hakikat idi o yıl olanları bilenleriz ama her gerçek söylendiğinde sevilmeyen insan oluyorsun.
Gölcük deprenm yaşandığı anda o mekanlarda ailem olduğu için oralarda olduk an ve an olayları yaşadık ailem yaşadı bir çok neden ve sebepleri toplumlar insanlar kendileri yaşamları ile belirlemekte güzel mekanlar güzel insanlar ALLAH o mekanları koruması altına aldığını haber veriyor bizler demiyoruz bunları ALLAH KENDİSİ belirliyor bu anlatılanlar da yerler nekadar güzel olur ise ALLAH da okadar o mekanlara RAHMET EDER İNŞALLAH da bu kandiller ve üç aylar hürmetine af ve mağfiret ayında TÖVBE EDENLER OLARAK BİZLERİ KABUL EDER.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
abdul 19:33 28.02.20
Bu zati muhterem hoca bu aciklamayi yaptida neden dikkate alinmadi madem soyledikleri bir bir cikiyor neden yolundan gidilmiyor o zaman bizde anlayis bu bir insan oldükten sonra kiymeti bilinir kiymeti artar rahmetli erbakan vede muhsin yazicioglu gibi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mefar 06:56 28.03.20
Ben bu zat'i ziyarete gitmistim 2012 senesiydi. Rahatsizdi dunya gozu ile goremedim. Olacaklar ic8n cok sey soyledi videolarini izlerdim. O donemlerde adnan oktar a ovgu ile hitab ettigi icin bir takim kimseler kendisinden sogumustu. Allah rahmet eylesin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
lokmanhekimeee 22:36 29.05.20
mefar Nickli Üyeden Alıntı:
Ben bu zat'i ziyarete gitmistim 2012 senesiydi. Rahatsizdi dunya gozu ile goremedim. Olacaklar ic8n cok sey soyledi videolarini izlerdim. O donemlerde adnan oktar a ovgu ile hitab ettigi icin bir takim kimseler kendisinden sogumustu. Allah rahmet eylesin.
aa neden adnan oktara övgü yapıyordu ki o halde

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi