Dualar & Dua Kardeşliği

Muradı 30 Seneden Sonra Bu Dua ile Olmuş. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 
Dualar & Dua Kardeşliği>Muradı 30 Seneden Sonra Bu Dua ile Olmuş.
bitter 23:10 19.02.17
Muradı 30 Seneden Sonra Bu Dua ile Olmuş.
-Allahümme bihuşuil-kalbi indes-sücudi leke ya seyyidi biğayri cühudin ve bike ya Allah ya Celil fela şey'e yüdanike fil-vefai bil-uhudi ve bikürsiyyikel-mükelleli binnuri ila arşikel-mecidi ve bima kane tahte arşike hakkan kable en tahlukas-semavati ve savt'er-ruudi künte iz künte misle ma lem tezel katt ilahen urifte bit-tevhidi fec'alni minel-muhibbine vel-mahbubin'el-mukarrebin'el-aşıkın.

Ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah. - Allah'ım, kalb huzuru ile secde halimde sana sığınıyorum; inkarsız ve inatsız olarak ey efendim. Dileğimi sana arz ediyorum ya Allah, ya Celil, verilen sözlere senin kadar vefa gösteren yoktur. Nurla süslü kürsiden itibaren büyük, şerefli arşına kadar ne varsa onların hürmetine. Semaları, raad seslerini hak olarak yaratmadan evvel arşın altında bulunanlar hürmetine...
Sen sen olalı, benzeri olmayan tekliğinle bilinen ilahsın. Senden diliyorum: Beni zatın için sevenlerden, sevilenlerden, yakınlık bulanlardan, aşıklardan eyle. Ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah.

Bu dua ziyade olarak yazılmıştır. Birçok mutemet nüshalarda bulunmadığı için, kırmızı mürekkeple yazılmıştır. Ancak bu duanın faziletleri vardır. Şeyh Ebülkasım Abdülgafur babasının şöyle dediğini anlattı:
---Yüce Hak'tan bir muradımı tazarru ve niyaz ederek istedim.Tam otuz sene niyaz ettim; muradımın husulü müyesser olmadı.
---Artık nasip değilmiş. Diyerek meyus oldum. Sonradan, bir gece rüyamda bana şöyle dediler: ---Ya Ebelhüseyin, başın ucunda bir dua var; onu al. O dua ile dua et; muradın hasıl olur. Uyandığım zaman başımın ucunda bu duayı yazılmış buldum.
Okudum; o saat muradıma erdim. Sonra, her ne murad için okuduysam, vücuda geldi. Kaynak: Delail Hayrat Şerhi KARADAVUT Bende 4 senedir Allah'a yalvarıyordum ciddi biri karşıma çıksın evleneyim diye. Etmediğim, uygulamadığım dua kalmamıştı. Bir sabah namazdan sonra 8 defa okudum, ertesi gün kısmetim çıktı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Tuana 04:29 20.02.17
Emeğine sağlık

Rabbim herkesin muradını versin inş

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ceyla 21:45 20.02.17
İntebih 19:16 04.04.17
HilafiHuzur 19:23 04.04.17
Allah Razi Olsun Sahihdir Denenmiştir

Perşembe Geceyarisi Dua Edilmeli yada Cuma Sabah Namazinin Hemen Ardından Dua Edilip Niyet Kalpden Geçirilir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 15:06 18.04.17
bu güzel paylaşım için allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
apcağa 14:32 19.04.17
allaha dua ederek yalvarmak çok güzel

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sunshine 01:10 21.04.17
semanx 19:10 26.05.17
amin amin amin...çok güzel dua emeğinize sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Janset 19:27 26.05.17
1 2 3 4