Dualar & Dua Kardeşliği

Küfür ve Günahtan korunmak İçin Dua - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Dualar & Dua Kardeşliği>Küfür ve Günahtan korunmak İçin Dua
Astra 18:45 08.10.17
Küfür ve günahtan korunmak için okunacak dua
“Allâhumme ente rabbî, lâ ilâhe illâ ente, halaktenî ve ene abduke ve ene alâ ahdike ve va’dike mesteta’tu. E’âzu bike min şerri mâ sana’tu, ebûu ileyke bini’metike aleyye va’terifu bizunûbî fağfir lî zunûbî. İnnehû lâ yağfiru’z-zunûbe illâ ent.”
Anlamı :
Allah’ım! Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben Senin kulunum. Elimden geldiği kadar Sana verdiğim sözde, ahdimde duruyorum. Yaptığım şeylerin şerrinden Sana sığınırım. Senden bana olan nimetini ve benim Sana karşı günahlarımı itiraf ediyorum. Günahlarımı bağışla. Günahları Senden başka bağışlayacak yoktur.

(Buhârî, Deavât, 16)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Çınar 19:27 08.10.17
Güzel paylaşım allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
naile7000 22:48 08.10.17
Ilena34 00:47 12.10.17
Havasokulu 09:26 16.10.17
.................Küfür Ederken Vücudumuza Bunlar Oluyor ......
Değerli Alim AbdulHay (r.a) Hazretlerinin 37. Eseri olan Tevsirü Mecmu adlı kitabında küfür etmek anında olan olayları bize şöyle naklediyor.

- Kişi bir an sinirlenip hasımına ağır sözler söyleyince ve bu sözler hasımının eşi ve çoçuklarına yönelik hakaretlerse,o hakaret edenin meleği ona dört yılan çıkarır cehennemin dibinden.bu yılanlar kabirde cuma hariç o küfürde bulunanı sırtından ısırıp kabir eziyeti ederler.
Küfür eden ezan anında küfür ederse ve eşi hamileyse çoçuğu şaşı olarak dünyaya gelir.kendiside sebepsiz bayılma illetine tutulur.Bunun nedeni meleği o küfredenin göbek geliğinden içeri cehennem sıkıntısı sokmuştur.bu kişi nereye gitse hep içinde sıkıntı olur.Küfür eden küfrünü hasmının arkasından söylemişse nekadar yıkansada yıkansın hemen ter kokar.Hasmının bir organı yada ameli ile dalga geçip küfreden ömür boyu nasır illetine düşer.Hasmının eşine,kızına şehvetle küfreden hiç bereketli bir mülke sahip olamaz.Malı mülkü hemen eksilir.
Hasmının Atasına sövenin mezarına pis su dolar.Küfür edenin Mezarı üzerine ne ekersen çürür.Hasmının inancına küfredenin okuyan çocuğu varsa eğitimi birden bozulup başarısız olur.Hasmının arkasından kaş göz işareti yapıp küfreden yedi gün boyunca aile huzursuzluğuna düşer.Sevdiği bir eşyası ziyan olur.Hasmına küfür etmek için bir an kollayanın vücudundan bir yeri eksilir.Ömrünü ona buna muhtaç olarak tamamlar.Küfür eden küfrünü güneş batarken ederse hasmı onu mutlak surette ve hiç zorlanmadan öldürür.Hasmına küfür ederken öldüren ağzına eritilmiş demir dökülerek cehennemde azap görür.Kabirinden gözleri akmış olarak kalkar.Hasımına Deniz üzerinde ve içinde küfür edene ölünceye kadar insanlar hep alay eder.Hiç bir yerde hürmet görmezler.Etrafındakiler sadece mülkünü kunlanmak için için ona dost görünürler.Ağzında niymet varken küfreden 9 gün dönümü süresi kadar yediği ve içtiğinden hiç bir tat almaz.Mikail (a.s) 40 gün kendisinden sorumlu nasip meleğini ondan men eder.
Kuran okurken ve akabinde küfreden KABİRDE ağızı ikiye bölünerek mahşere kadar azap görür.Hayvanlara küfredenin evinden cenaze çok çıkar.Kendiside kimsenin bulamayacağı bir yerde ölür.Cesedi ziyadesiyle azap içinde mahşerini bekler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Astra 15:25 16.10.17
007 12:20 17.10.17