Dualar & Dua Kardeşliği

Maddi sıkıntı çekenler okusun, maddi sıkıntı çekenlere okuyalım - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Dualar & Dua Kardeşliği>Maddi sıkıntı çekenler okusun, maddi sıkıntı çekenlere okuyalım
Sin 13:21 25.12.17
BU DUAYI MADDİ SIKINTI CEKENLERE BIR KERE OKUYALIM.
Bu dua zenginlere değil darlık çekenlerin ilacıdır. Bu dua asla bolluk içinde biri tarafından kullanılmaz aksine zor durumda olanların duasıdır.

Günde 7 defa okumanız yeterlidir. Dükkanınızda okuduğunuzda bereketiniz artar müşteri kuyruk olu verir. Sefaletinizde okuduğunuzda paranın nerden geldiğini anlayana kadar tüm borçlardan kurtulursunuz.

Dua:
İnnallahe huver rezzâku zul kuvvetil metîn. Allahümme ya Latifu ya Allah, ya Kerimu ya Allah, ya Ganiyyu ya Allah, ya Fettah ya Allah, ya Rezzak ya Allah, Ya Vehhab ya Allah. Kâle elûguz ibnulkiyye allahumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâu, ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâu, bi yedikel hayru, inneke alâ kulli şey’in kadîr ve istagfirü rabbekum innehu kâne gaffaran. Yursilis semae aleykum midrârâ ve yumdidkum biemvâlin ve benîne ve yec’al lekum ve elûguz ibnulkiyye cennâtin ve yec’al lekum enhârân. Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz. Allâhumme Rabbena ic’al elûguz muhammed ibnulkiyye ve lena min ledunke veliyyen nasiran ve indeke beyten fil cenneti ve edhilnâ fi rahmetike. Rabbena enzil ve elûguz ibnulkiyye aleynâ maideten mines semâi tekünu lenâ îden li evvelinâ ve âhirinâ ve âyeten minke, verzuknâ. Tûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyl(leyli), ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy(hayyi), ve terzuku men teşâu bi gayri hısâbın ve ente hayrur râzikîn.

Meali:
Şüphesiz Allah rızık verendir, güçlüdür, çok kuvvetlidir. Mülkün mâliki olan Allah'ım. Mülkü dilediğine verirsin ve dilediğinden alırsın. Dilediğini azîz kılarsın ve dilediğini zelil edersin. ''Hayır'' senin elindedir. Muhakkak ki sen herşeye kaadirsin. Rabbinizden bağışlama dileyin; çünkü O, çok bağışlayıcıdır. Bağışlama dileyin ki Üzerinize bol yağmurlu olarak semayı göndersin. Size mal ve çocuklar vererek yardım etsin. Sizin için cennetler (verimli bahçeler) yapsın ve sizin için nehirler akıtsın. Allah, kullarına Lâtif’tir (lütufkâr). Dilediği kimseyi rızıklandırır. Ve O, Kaviyy’dir (kuvvetli), Azîz’dir (yüce ve şerefli). Allah'ım, Rabb'imiz! bize katından rahmet yardım gönder ve cennette bir ev yap ve bizi rahmetinin içine al (dahil et). Ey Rabbimiz!, Bizim üzerimize semadan bir sofra indir ki bizim için bayram, bizden öncekiler ve bizden sonrakiler için senden bir mucize olsun. Bizi rızıklandır. Geceyi gündüzün içine sokarsın ve gündüzü gecenin içine sokarsın. Canlıyı ölüden çıkarırsın ve ölüyü canlıdan çıkarırsın. Ve dilediğin kimseyi hesapsız rızıklandırırsın. Ve Sen rızık verenlerin en hayırlısısın..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
pelit41 15:13 25.12.17
aLLAH RAZI OLSUN

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
canturk 15:29 25.12.17
Abdulsamed 20:47 25.12.17
Havasokulu 09:12 27.12.17
Maddi olarak sıkıntı yasayan kardeslerimiz feraha kavusmalarinicin her cuma günü ikindi ile akşam arasında yüz adet okumaya devam edilecek dua budur: Önden bir besmele kafidir , insallah sifa olucaktir.

اَللّٰهُمَّ اَكْف۪ين۪ى بِحَلٰالِكَ عَنْ حَرَامِكَ وَاَغْنِن۪ى بِفَضْلِكَ عَمَّنْ سِوَاكَ

“Allahümme ekfini bihelalike an haramike ve ağnini bifadlike ammen sivâke”

“Müşkülat ve sıkıntı zamanlarında: (en aşağı 100 adet ağır ağır huzuru kalb ile çekilir.)

حَسْبُنَا اللّٰهُ وَنِعْمَ الْوَك۪يل وَنِعْمَ الْمَوْلَا وَنِعْمَ النَّص۪ير

Hasbünallahü ve ni’mel vekil ve ni’mel mevla ve ni’mennasir Zikrine devam ediniz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ebu emir yusuf 05:00 02.01.18
Emeginize saglik kaynak neresi acaba?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Capricorn 21:35 07.04.18
kalender 00:36 17.06.18
Allah razı olsun çok güzel bir dua

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BuRkan 10:27 23.10.18
Allah razı olsun herkesin faydalanacağı bir konu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bahargeldi 10:29 23.10.18
1 2