Dualar & Dua Kardeşliği

!!!!!!!!!! Amin !!!!!!!!! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Dualar & Dua Kardeşliği>!!!!!!!!!! Amin !!!!!!!!!
Tugra 19:47 06.01.18
Bismillahirrahmanirrahim
Allah'ım Esma-i Hüsnan hürmetine, İsm-i Âzamın hürmetine, Furkan-ı Hakimin hürmetine, Habib-i Ekremin hürmetine, Kelam-ı Kadimin hürmetine, Arş-ı Âzamın hürmetine, milyonlar Kul hüvallahü ehad ile, Bizlere merhamet et, ya Allah, ya Rahman, ya Hannan, ya Mennan, ya Deyyan.Bizleri ve Tüm gecmislerimiz bağışla, ya Gaffar, ya Settar, ya Tevvab, ya Vehhab.Bizleri ve tüm gecmislerimizi affet ya Vedud, ya Rauf, ya Afüvv, ya Gafur.Bizlere lütufta bulun, ya Latif, ya Habir, ya Semi’, ya Basir. Günahlarımızi sil, ya Halim, ya Alim, ya Kerim, ya Rahim. Bizleri yolun doğrusuna ilet, ya Rab, ya Samed, ya Hadi.Fazlınla bize cevadane ihsanlarda bulun, ya Bedi’, ya Baki, ya Adl, ya Hu. Kalbimizi ve kabrimizi İmân ve Kur’an nuruyla nurlandır, ya Nur, ya Hak, ya Hayy, ya Kayyum, ya Malike’l-Mülk, ya ze’l-Celali ve’l-İkram, ya Evvel, ya Âhir, ya Zahir, ya Batın, ya Kavi, ya Kadir, ya Mevla, ya Gafir, ya Erhame’r-Rahimin . Güzel isimlerinden, bu esmayı da ruhumuza şems-i Kur’an’daki İsm-i Âzamın hürmetine ve kitab-ı alemdeki sırr-ı azamın Muhammed Aleyhissalatü Vesselam hürmetine, haline getirecek şekilde, kalbimize ve kabrimizde ruhumuza İsm-i Âzamın nurlarını saçan pencere aç .Allahım, Efendimiz Muhammed’e SAV ) öyle bir salat ve selam et ki, o salat ile bizi bütün korku ve afetlerden kurtar, bütün hacetlerimizi gider, bizi bütün günahlarimizdan temizle, bütün günah ve hatalarımızı bağışla . AMIN

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
İpek 21:37 06.01.18
Aminnnnnn kardeşim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HeartLess 21:40 06.01.18
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğini ve desteğini taktir ediyor ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Amin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tugra 21:50 06.01.18
rica ederim kardesim memnuniyetle

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Astra 22:07 06.01.18
Cennet 22:15 06.01.18
Amin
Çok güzel bir dua bizimle paylaştığın için Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tugra 22:41 06.01.18
Cennet47 Nickli Üyeden Alıntı:
Amin
Çok güzel bir dua bizimle paylaştığın için Allah razı olsun
Amin.Cümlemizden insallah

---------- Post added 06.01.18 at 22:43 ----------

Astra Nickli Üyeden Alıntı:
Amin Allah razı olsun
Amin insallah hepimizden

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kolonya 01:38 07.01.18
Amin amin amin Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tugra 02:16 07.01.18
Kolonya Nickli Üyeden Alıntı:
Amin amin amin Allah razı olsun
Cümlemizden Insallah

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
werty 02:56 07.01.18
Allah’ım sana sığınıyoruz bizi kabul et. Rabbim! Bilerek veya bilmeyerek sana Şirk ve isyan ettiysek AFFET Allah’IM! Her baktığımız yerde seni ve senin büyüklüğünü azametini görelim. Ya rabbi sana güvendik sana sığındık bizi kabul et bizi senden boş çevirme ümidimiz sensin. AMİN“Allah’ım senden hidayet takva iffet ve zenginlik isteriz.” “Allah’ım günahlarımızı affeyle, bize rahmet et, bize hidayet, sağlık ver ve bizi rızıklandır. Tahammül edilmez beladan sıkıntıya düşmekten. Kazanın fena etkisinden ve düşmanın gülmesinden sana sığınırım.”“Allah’ım bizi hidayete ulaştır ve doğru kıl. Allah’ım acizlikten, tenbellikten, korkaklıktan, aşırı yaşlılıktan, cimrilikten kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden sana sığınırız.”“Allah’ım biz kendimize çok zulmettik senden başka hiç kimse günahları affetmez katından bir bağış olarak bizi bağışla ve bize rahmet et şüphesiz Sen affedici ve merhamet edicisin.”“Allah’ım hatamızı bilgisizliğimizi, işimizde ki israfımızı ve bizden daha iyi bildiğin günahlarımızı affet.”“Allah’ım ciddi ve şaka olarak yaptığımız hatalarımızı ve kasten yaptığımızı bağışla bunların hepsi bizde mevcuttur.”“Allah’ım önce yaptığımız ve geriye bıraktığımız. Gizlediğimiz ve açığa vurduğumuz ve bizden daha iyi bildiğin günahlarımızı affeyle. Amin. Öne geçiren geri bırakanda Sensin Sen her şeye gücü yetensin.”“Allah’ım gerek işlediğimiz, gerekse henüz işlemediğimiz günahların şerrinden sana sığınırız.”“Allah’ım vermiş olduğun nimetin kaybolmasından vermiş olduğun sağlığın bozulmasından, ansızın geliverecek olan beladan ve her türlü öfkeden sana sığınırız.”amin“ALLAH’IM! Nefsimize takva ver ve onu temizle. Onun temizleyenlerin en hayırlısı Sensin. Ruhumunun velisi ve mevlası da sensin.”“ALLAH’IM! Faydasız ilimden, korkusuz kalpten. Doymayan nefisten, ve kabul olunmayacak duadan sana sığınırız.” “ALLAH’IM! Senin emrin üzere Müslüman olduk. Sana inandık,sana güvendik, her konuda sana baş vurduk.”“ALLAH’IM! Cehennem ateşi ve fakirliğin şerrinden sana sığınırız.”“ALLAH’IM! Çirkin huylardan, çirkin davranışlardan ve çirkin arzulardan sana sığınırız.”“ALLAH’IM! Alaca hastalığından, delilikten, Cüzzam dan ve diğer kötü hastalıktan sana sığınırız.” Amin “ALLAH’IM! Helalin ile yetindirerek, haramından sakındır.” Amin “ALLAH’IM! Doğru yolda yürümeye bize nasip et. Nefsimizin şerrinden bizi koru.”“ALLAH’IM! Senin sevgini, seni sevenin sevgisini ve Sevgini kazandıran emeli dileriz.”“ALLAH’IM! Sevgini bize nefsinden, ailemizden ve soğuk sudan daha çok sevdir.”“ALLAH’IM! Rahmetinin gereklerini,mağfiretinin sonuçlarını tüm günahlardan arınmaya, her türlü iyilikten payımıza Cenneti kazanmayı ve cehennemden kurtulmayı senden isteriz kuvvet ve kudret ancak Allah’ın yardımı iledir.”AMİN. ecmain.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2