Dualar & Dua Kardeşliği

Zalimi Helak Etme - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Dualar & Dua Kardeşliği>Zalimi Helak Etme
Astra 02:31 28.03.18
Zulüm Edeni ( Zalimi ) Helak Eden Etkili Dua, Zilzal Suresi

Bismillahirrahmanirrahim.
İza zülziletil ardu zilzaleha. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamühü ( kim için okunuyorsa anne ismi ile söylenecek ). Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamihü ( kim için okunuyorsa anne ismi ile söylenecek ). Ve kalel insanü ma leha. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yütaku intikamühü ( kim için okunuyorsa anne ismi ile söylenecek ). Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamihü ( kim için okunuyorsa anne ismi ile söylenecek ). Bi enne rabbeke ev haleha. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamühü ( kim için okunuyorsa anne ismi ile söylenecek ). Yevme izin yasdürünnase eştaten liyürav a’malehüm. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamihü ( kim için okunuyorsa anne ismi ile söylenecek ). Femen ya’mel miskale zerratin hayran yerah. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yütaku intikamühü ( kim için okunuyorsa anne ismi ile söylenecek ). Vemen ya’mel miska le zerratin şerran yerah. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamihü ( kim için okunuyorsa anne ismi ile söylenecek ) .

"Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla”

1-3. "Yer dehşetle sarsıldıkça sarsıldığı, yeryüzü ağırlıklarını dışarıya çıkardığı ve insanın: "Buna ne oluyor?” dediği zaman; 4-5. İşte o gün, yer, Rabbinin ona vahyetmesiyle kendi haberlerini anlatır. 6. O gün insanlar işlerinin kendilerine gösterilmesi için bölük bölük dönerler. 7. Kim zerre kadar iyilik yapmışsa onu görür. 8. Kim de zerre kadar kötülük yapmışsa onu görür.”

Zalimden kurtulmak için zilzal suresinin bu azimeti çarşamba gecesi kırk bir adet iri tuz üzerine okunur ve o tuzlar ateşe atılıp yakılır. Salıyı çarşambaya bağlayan gece 1 kere verilen işleme göre yapılacaktır. Birde ay küçülürken olacak. Kırkbir tuza bir defa yani kırkbir defa olacak. Hepsini birden yakacaksınız.

Burada fülan ibni fülaneh yerine matlup olan yani zalimin kötülük yapanın anne adıyla beraber okunur.

DualRın Esarı
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
barmenbarmen 03:35 28.03.18
Emegine saglik
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:47 02.04.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Rapsodi90 23:39 11.03.22