Dualar & Dua Kardeşliği

Amenerrasulü duası - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Dualar & Dua Kardeşliği>Amenerrasulü duası
Sin 14:49 24.05.18
“Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.

La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala ta katelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.”


Rızkın artması için bu duayı okurken önce abdest almalısınız. Daha sonra niyet etmeli ve duayı okumaya başlarken besmele çekmelisiniz. İlk okumaya başladığınız gün 41 defayı geçmemek üzere istediğiniz kadar duayı okuyabilirsiniz. Bir sonraki gün duayı okumuyorsunuz. Üçüncü günde yine duayı okuyabildiğiniz kadar okumaya çaba sarf edin. Rızık duası olarak daha ilk okumaya başladığınız andan itibaren faydasını göreceksiniz. 41 gün devam edilir. Rızık duası olarak faydasını gördükçe bunu belki de alışkanlık haline getireceksiniz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
iyiruh 14:57 24.05.18
Ben çok tecrübe ettim şüphesiz çok güzel bir silah diyorum ben.Ara vermeden 1 gün atlamalı olarak besmelesiz ve mümkünse sabah saatleri yer yüzüne bereket düştüğü vakitler tam sabahları temiz hava vaktinde 5.30 saat 10 arası size kalmış kalbinize göre çok tesirli vallaha

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
imas 22:13 19.02.20
baska bir paylasimda yatsi namazindan sonra diyordu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up