Dualar & Dua Kardeşliği

Çocuklara Okunan Lanet ve Bedduaların Tevbesi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Dualar & Dua Kardeşliği>Çocuklara Okunan Lanet ve Bedduaların Tevbesi
RvP 13:22 18.12.18
(Bu tevbeyi okuduğunuzda bugüne kadar evlatlarınıza okuduğunuz tüm lanet ve bedduaların ‘zarar veren, yakıcı, yıkıcı’ enerjisi çocuklarınızdan kalkacaktır bi iznillah…)

Anne-babanın evlatlarına okuduğu lanet ve beddualar, sanıldığının aksine yabancıların okuduklarından çok daha fazla tesirlidir. Zira anne-baba kadar evlat üzerinde hakkı ve emeği olan hiç kimse yoktur. Okudukları lanet ve beddualar sebebiyle evlatları zarar gören, maddi ve manevi kayba uğrayan ve başları dertten kurtulmayan tüm anne ve babalar, lütfen samimiyetle OKUYUN!

TEVBE

Allah’ım! Üzüntü ve kederle, kin ve nefretle, öfke ve kızgınlıkla, nefis ve şeytana uyarak doğmuş ve doğmamış evlatlarıma, soyuma ve evlatlarımın soyuna okuduğum ve okuyacağım tüm lanet, beddua, bela, kahır, sitem ve intizarlar, ettiğim ve edeceğim tüm küfür ve hakaretler, alaycı sözler, kınama ve aşağılamalar için çok pişmanım. Tevbe ettim, tevbe ettim, tevbe ettim Estağfirullah ya Ğaffar!

Allah’ım! Evlatlarıma ‘’soyun kurusun!’’, ‘’dilin tutulsun’’, ‘’boyun devrilsin’’, ‘’elin kopsun, dilin kopsun’’, ‘’canın çıksın’’, ‘’Allah cezanı versin, Allah belanı versin!’’, ‘’gidişin olsun da dönüşün olmasın!’’, ‘’senin evlatların da sana çektirsin’’, ‘’aç kal, sürün, perişan ol!’’, ‘’olmaz olsaydınız, doğmaz olsaydınız!’’, ‘’doğmanı ben istemedim!’’, ‘’sen de evlatların da gün yüzü görmeyin’’ veya ‘’seni doğuracağıma taş doğursaydım!’’ demekten tevbe ettim.

Allah’ım! Evlatlarıma okuduğum ve okuyacağım tüm beddua ve lanetlemelerimden, evlatlarımın kaderini, cinsiyetini, yaşam biçimlerini, dış görünüşlerini, bedenlerini, hastalıklarını, evlerini, iş ve mesleklerini, kazanç ve ailelerini, eş ve çocuklarını lanetlemekten tövbe ettim.

Evlatlarıma doğumlarından ölümlerine, hastalıklarından sağlıklarına, becerilerinden beceriksizliklerine, kötü alışkanlıklarından iyi huylarına, zekalarından akılsızlıklarına kadar okuduğum ve okuyacağım tüm lanet, beddua, bela, intizar ve lanetlemelerimden tövbe ettim, tevbe ettim, tevbe ettim Estağfirullah Ya Ğaffar! (100 tekrar)

Evlatlarımın ana rahmine düştükleri günü ve saati, dünyaya geldikleri günü ve saati, onlara sahip olduğum günü ve saati, onları kucağıma aldığım, sevdiğim, okşadığım ilk günü lanetlemekten tevbe ettim.

Allah’ım dil ile lanetlemekten ve lanetlenmekten gelen şeytanlardan beni ve evlatlarımı arındır! Evlatlarıma şimdiye kadar okuduğum lanet ve beddualar için yarattığın zerreler, kainattaki ağaçların yaprakları, yeryüzündeki kum taneleri ve okyanuslardaki suların damlaları adedince tövbe ettim Estağfirullah Yâ Gaffar!

Allah’ım! Beni incitmeleri, kalbimi kırmaları, sözümü dinlememeleri, isteklerimin aksine hareket etmeleri, bana kötü davranmaları, bana el kaldırmaları ve hakaret etmeleri sebebiyle ben evlatlarıma olan geçmiş ve gelecek haklarımı helal ettim, dünya ve ahirette evlatlarımdan razı oldum, sende onlardan razı ol. Şahid ol Ya Rabbi…

Allah’ım! geçmiş ve gelecek, dünya ve ahiret, annelik ve babalık, tüm haklarımı evlatlarıma helal ettim. Şahid ol Ya Rabbi…

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
sibayyy 15:24 18.12.18
Ne kadar faydalı bi paylaşım olmuş, Rabbim razı olsun sizden.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bahargeldi 17:14 18.12.18
100 defa tekrar edilen yeri anlamadim yardimci olurmusunuz?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 18:04 18.12.18
tevbe ettim Estağfirullah Ya Ğaffar!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Türk 18:09 18.12.18
Allah razı olsun.tevbesi var diye yine de gevşek olmayalım.ne evlada nede bir başkasına beddua lanet edilmemeli.çok canımızı yanarsa ya hidayet dilemeli yada Allah a havale etmeli.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ruslan 20:16 19.12.18
Kevser 00:11 28.12.18
Elifelif 16:07 15.02.19
Allah teala razı olsun çok faydalı paylaşım çok beğendim .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ehl Dost 17:18 15.02.19
Beddua Etmeyin Beddua Kötüdür. En Kötüsü de size cevrilen silah gibi düşünün.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sakaryalı 22:39 15.02.19
Hayırlı evlat yetiştirmek cümlemize nasip olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2