Dualar & Dua Kardeşliği

Zamanın Sahibi artık saat gelmedi mi ? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Dualar & Dua Kardeşliği>Zamanın Sahibi artık saat gelmedi mi ?
Lil bin Ali 20:50 13.06.19
“Bismillahirrahmanirrahim

Allahumme kun li-veliyyik'el-huccet'inb'il-Hesen, salavatuke aleyhi ve ala âbâih, fî hazîh'is-sâeti ve fî kulli sâatin, veliyyen ve hafizen ve gaiden ve nâsiran ve delîlen ve eynâ; hetta tuskinehû erzake tav'an ve tumettiahû fîhâ tavîla.”

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

Allah'ım! Velin Hüccet İbn'il-Hasan'ı (Hz. Mehdi'yi); salavat onun ve babalarının üzerine olsun, (insanların) teslimiyetiyle birlikte yeryüzüne yerleştirip (hakim kılıp) uzun zaman orada faydalandırıncaya kadar onun şimdi ve her zaman dostu, koruyucusu, rehberi, yardımcısı, kılavuzu ve gözü ol.”
-----------------------------------------------

ALLAH’IM!

‘’Allah’ım! Zengin, seninle zengin olmak isteyen ve sana muhtaç olandır; fakir ise yarattığınla zengin olmak isteyip senden yüz çevirendir. Öyleyse Muhammed ve Âl-i Muhammed’e salât et; kendinle beni yarattığından müstağni eyle ve beni yalnızca sana el açan kimselerden kıl!

Allah’ım! Bedbaht, önünde tövbe ve arkasında rahmet olduğu hâlde ümidini (senden) kesen kimsedir. Amelim zayıf olsa da, rahmetine ümidim güçlüdür; öyleyse güçlü ümidim için zayıf amelimi bana bağışla!

Allah’ım! Biliyorsun ki, kulların arasında benden daha katı kalpli, günahı daha büyük olanlar vardır. Ben de biliyorum ki, senden daha güçlü, daha çok esirgeyen ve daha çok bağışlayan yoktur. Öyleyse rahmetinde tek olan (Allah), hatalarında tek olmayanı bağışla!

Allah’ım! Sen emrettin, biz isyan ettik; sen nehy ettin, biz kaçınmadık; sen hatırlattın, biz unuttuk; sen gözümüzü açtın, biz kendimizi körlüğe vurduk; sen sakındırdın, biz sınırları aştık. Oysa senin bize yaptığın ihsanının karşılığı bu değildi. Oysa sen açığa vurduğumuzu da, gizlediğimizi de bilirsin; yapmakta olduğumuzdan ve yaptıklarımızdan haberdarsın. Öyleyse Muhammed’e ve Âl-i Muhammed’e salât et; hata ve unuttuklarımızdan dolayı bizi muaheze etme. Üzerimize olan haklarını bize bağışla, ihsanını bize tamamla ve rahmetini bize indir…’’

----------------------------

ey sahibul zaman ey muntazar ey kaim ey mehdi ey acib kisi . daha ne kadar saklanacaksın . daha ne kadar kacacaksın . artık zaman gelmedi mi . bunca insanı bekletmeye ne hakkın var . ey zamanın hücceti ve sahibi . ey hücceti azam . ey insanı nur . yetmedi mi beklemen . nice insan yolunu bekler . ey emirulmüminin evladı ALİ nin evladı . ey gercek babası muhammed olanın evladı . yetmedi mi beklemek . neyi bekliyorsun . daha ne kadar bekleyeceksin kaim . rabbin seni seviyor . senin sevindirdiklerinide seviyor öyle deil mi kaim . öyle deil mi kaim . öyle deil mi KAİM .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
BLueSea 11:58 18.06.19
Bencede zamanın sahibi artık gelmeli bu zulüm kan gözyaşı her türlü pislik son bulmalı. Tabi en iyisini Allah cc. Bilir. Teşekkürler lil emeğine sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up