Dualar & Dua Kardeşliği

Herkes tarafından kabul görmek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Dualar & Dua Kardeşliği>Herkes tarafından kabul görmek
MrBerkHD 00:30 30.12.19
Bu duanın faydaları;

Gelmiş ve gelecek her türlü musibet ve üzüntü verici şeylerin bertaraf edilmesi için çok tesirli bir duadır.Bu duayı okuyan kişi manevi yönden güçlenir.İzzet sahibi olur.Her türlü kötülükten korunur.Herkes tarafından kabul görür.Bütün afetlerden korunur ve kurtulur.

Ne zaman kendinizi güçsüz hissederseniz bu mübarek duayı okumaya devam edin.İşte o zaman Allah’ın izni ile çok güçlü hissedeceksiniz kendinizi.Bu duada ilk okunacak satırlar isra süresi 111 nci Âyettir.

Okunacak Dua:

Ve kulil hamdu lillâhillezî lem yettehız veleden ve lem yekun lehu şerîkun fîl mulki ve lem yekun lehu veliyyun minez zulli ve kebbirhu tekbîrâ(tekbîren).

Allahü ekberu Allahü ekberu Allahuü ekberu lâ ilahe illâllahü vallâhü ekberu Allahü ekberu ve lillahil hamd.Allâhü ekberu kebirân vel hamdü lillâhi kesiran ve sübhânellâhi bükraten ve esıylen sübhânellâhi vel hamdü lillâhi ve lâ ilâhe illallâhü ekberu ve lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azıym.”

Manası: ” Çocuk edinmeyen, mülkünde hiçbir ortak olmayan,yardımcıya ihtiyacı olmayan Allah’a hamd olsun.Tekbir getirerek O’nu büyükle de büyükle.En büyük Allah’tır. Allah’tan başka bir ilah yoktur. Allah en büyüktür.Bütün hamdler,övgüler O’nadır.Sabah ve akşam Allah’ı tesbih ederim.Güç ve kuvvet ancak Allah’ın yardımı iledir.”

Kaynak:Sırrul esrar dualarArif Pamuk)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Sugarman 01:23 30.12.19
Allah razı olsun. Paylaşımlarınız çok güzel ve yerinde ki bu zamanda bir çoğumuzun ihtiyacı olan dualar. Bu duaların bizlere ulaşmasına vesile olduğunuz için Allah ne muradınız varsa tez vakitte nasip eder inşallah.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
MrBerkHD 01:51 30.12.19
ÖNEMLİ BİR DİLEK İÇİN Yüksek mertebedeki bir kişinin yanında işin olupta bu işini çok çabuk bir şekilde halletmek istersen 41 defa şu isimleri oku:Kavfü kavfü elkavfü elkavfü lefüfü lefüfü afüfü afüfü ecîbû yâ huddâme hâzihil esmâi vakdû hâceti ve leyyinû kalbe fülâne hattâ yakdî hâcetî. Okuduktan sonra o kişinin makamına git. Allah'ın izniyle senin istediğini yerine getirir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up