Dualar & Dua Kardeşliği

Anne Babanın Hakkını Ödemek İçin Okunacak Mühim Bir Dua - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Dualar & Dua Kardeşliği>Anne Babanın Hakkını Ödemek İçin Okunacak Mühim Bir Dua
zorzamanlarr 19:01 08.01.20
Anne-Babanın Hakkını Ödettirecek Duanın Okunuşu

Elhamdülillâhi rabbissemâvâti ve rabbil eradîne rabbil âlemîn. Ve lehül kibriyâu fissemâvâti vel ardı ve hüvel azîzül hakîm. Elhamdülillâhi rabbissemâvâti ve rabbil eradîne rabbil âlemîn. Ve lehül azametü fissemâvâti vel ardı ve hüvel azîzül hakîm. Lillâhil mülkü rabbissemâvâti ve hüvel azîzül hakîm. Allâhümmec-al sevâbehâ livâlideyy.

Tüm Müminlerin Sayısınca Sevaba Nail Kılan Duanın Okunuşu

Elhamdülillâhi rabbissemâvâti ve rabbil eradîne rabbil âlemîn. Ve lehül kibriyâu fissemâvâti vel ardı ve hüvel azîzül hakîm. Elhamdülillâhi rabbissemâvâti ve rabbil eradîne rabbil âlemîn. Ve lehül azametü fissemâvâti vel ardı ve hüvel azîzül hakîm. Lillâhil mülkü rabbissemâvâti ve hüvel azîzül hakîm. Allâhümmec-al sevâbehâ lil mü'minîne vel mü'minâti hayyihim ve meyyitihim.


her kim ilk duayı okursa anne babasının kendi üstündeki tüm haklarını eda etmiş olur, Allahu teala onun müfakatını cennet yapar ve ona Musa ve harun aleyhisselama verilen sevapların mislini verir.

eğer bu kişi ikinci duayıda okursa Allah bütün dirilere ve ölülere bir yıllık ibadet sevabı yazar. Allahu teala dirilerden ve ölülerden her iman eden kadın ve erkege mukabil o kişiye bir yıllık ibadet sevabı verir, o kişiye bu duasındaki her kelimeye karşılık cennette bin huri ile beraber birde şehir verir ve o kişinin ölümü şehid ölümü olur.

Mecmuatül ahzab , Şazeli cildi - 1 /262-263

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Sugarman 19:06 08.01.20
Bu güzel dualar için Rabbim sizden razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up