Dualar & Dua Kardeşliği

Dikkat Şirke Düşmeyin - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Dualar & Dua Kardeşliği>Dikkat Şirke Düşmeyin
HavasHoca 04:29 11.12.16
DİKKAT:Aşağıdaki yazılanları SAKIN UYGULAMAYINIZ.Bunlar sizi şirke götürecek davranışlardır.TV ekranlarında boy gösterip bilhanca çene çalıp bir de MELEKÇİLİK akımına öncülük eden astrolog-falcı geçinip ahmaklardan-sazanlardan-saftiriklerden seans başına 500 Lira para kopartan bu kadın ve benzerleri sizi ŞİRK'e sürüklemektedir.Sakın ama sakın aşağıdaki örnek olsun diye verdiklerimi uygulamayın.Dinden imandan çıkıp şirke batmayın.Müslüman uyanık olmalı.Ben de sizleri bu çeşit şirk tuzaklarına karşı uyandırmak için örnek olsun-bilgilenin gayesiyle bu konuyu açtım.

Parayı ve Bereketi Çağırma Büyüsü.

Burada size basit bir para çağırma ve bereket büyüsü paylaşıyorum. Kendi formülümdür. Burada ki çağırım milyonlar kazanıp zengin olmaktan çok, parasal döngünün sağlanması ve bereket enerjisinin dengelenmesi içindir. Aynı zamanda paranın ve bereketin arttırılması / desteklenmesi içindir. Bu yaptığınız ritüele karşılık bir çiçek ekin veya bir ağaç dikin, hiç olmadı bir tohum ekin. Böylelikle bize sonsuz bereketini sunan toprağa ve toprak anaya şükranlarımızı sunmuş oluruz.

İhtiyacınız olanlar;
-Bir adet bozuk para
-Saç telinizden bir tutam
-3 adet beyaz, 1 adet koyu yeşil veya kahverengi mum,
-Bir tutam toprak
-Bereket için Tütsü karışımı

Öncelikle çemberi açıp elementleri çağırın. Önünüze üç adet beyaz mumu üçgen olacak şekilde koyun ve tam ortasına kahverengi-koyu yeşil mumu koyun.

Athamenizle yeşil mumu kutsayıp yakın, kutsarken şunu okuyun;
Toprağın enerjisi
çağırıyorum seni
Duy cadının sesini
Bu mum ile getir bereketi
Yakıyorum bereketin ateşini (Burada mumu yakın)//Tabiata tapınma-şirk-cadılık!

Ardından beyaz mumları yakın ve şunu okuyun;
Üç kere üçün gücüyle
Çağırıyorum tüm yardımcı ruhsal güçleri
Toprak ananın bereketi ve üretkenliğiyle
Çağırıyorum bolluğu ve bereketi

Öncelikle önünüze kahverengi-yeşil renkte bez parçasını sörün. Bez parçasının üstüne size bereketi ve parayı simgeleyen semboller çizin.
Avucunuza bozuk parayı, saç telinizi ve bir tutam toprağı alın. Şimdi yavaşça soluk alıp verin ve bel kemiğinizden toprağa doğru kökler salgıladığını imgeleyin. Topraktan izin isteyerek toprağın enerjisini çekin ve yavaşça ellerinizden bozuk paraya, saça ve toprağa enerjiyi odaklayın. O enerjiyi odaklarken aynı zamanda hayatınıza nasıl bereketin geldiğini imgeleyin.

Yeterli miktarda enerji akışı hissettiğinizde yavaşça eşyaları kesenin içerisine bırakın. Athamenizi alın ve eşyaları kutsarken şu spelli söyleyin;

Ağaçların, hayvanların, kuşların diliyle,
Ruhumda akan doğa ananın enerjisiyle,
Çağırıyorum toprağın ruhlarını,
Diliyorum getirmelerini hayatıma refahı.

Doğa ananın bizi beslediği sütü
Toprağın ağaçlara verdiği yaşam gücü
Binlerce yıllık bilge ağaçların öğüdü
ve yaşamda ki özün bütünlüğü
Hepsi yol gösteriyor bana
Hepsi getiriyor refahı hayatıma.

Toprağın bereket enerjisiyle
kutsuyorum bu nesneleri
Evrenin adaletiyle
Bundan böyle getiriyorlar hayatıma bereketi.

Son bir bitiriş cümlesiyle ritüelinizi bitirin. (Bu cümle şimdi ki zamanda ve keskin bir enerjiyle olmalı. "PARA BENDE!" "BEREKET GELDİ!" gibi cümleler olabilir)

Saç telinizi yeşil mumun eriğiyle paraya tutturun. ve Keseyi kapatmadan bereket ve parayı çekmek için yaktığınız tütsü karışımından biraz keseye koyun. Sonra hepsinin üzerine biraz daha mum eriyiği dökün Keseyi kapatın ve sarı bir iple sıkıca bağlayın. Ardından bunu sürekli yanınızda taşıyın.

Ayrıca yaktığınız yeşil ve beyaz mumları söndürmeyin. Kesenizi yeşil mumun önüne koyup, çalışmayı bitirseniz bile, bütün mumlar bitene kadar orada tutun.

Gerekli Para Büyüsü.

Çingeneler , ateş etrafında veya güneşli vardoların icinde bereket ve bolluk için büyü yaparlar. Bu bahsedecegimiz büyü yuzyıllar boyu cok populerdi.
Çingeneler büyü yapmak için eskiden , eski madeni para (tercihen altın) kullanırdı.

5 kısa yeşil mum ve 10 tane çeyrek para alın. Paraları tuzlu suyla durulayın. 5 fincan tabagini halka seklinde daire yapin. her bir tabagin ortasina madeni para koyun.
Madeni paraların uzerine birazcik mum damlatın ve mumu yapistirin. Kalan 5 tane parayı halkanın içine 5 köşeli yıldız sekilde dizin.
Yıldızın doruk tepesi sizden uzak olsun ve yuksek sesle su sozleri tekrarlayın:

''Şu anda şu kadar paraya ihtiyacim var (paramiktarı solenir)^''

Yeşil ve mor renkli , 5 köseli mum ışıklarından bir yıldız parladıgını dusunun. Bir kac dakika paraların mum alevinden dokuldugunu hayal edin.
Mumları kendi halinde yanmaya bırakın, eger bu paraya gercekten ihtiyaciniz varsa, rüzgarla para gelecektir , yoldadır. Para geldigi zaman mistik aleme tesekkur edin.

Para ve şans getirmek icin çingeneler şu deyimi kullanır: Trinka beş ..


Ünlü astrolog Nuray Sayarı’dan evinize bolluk, bereket getirmesi için kendi kendinize yapabileceğiniz uygulama önerileri….

Herkesin dileğidir, bolluk ve bereket içinde, rahat yaşayabilmek. Bunun da bir enerji olduğunu ve bu enerjiyi de kendimize çekmenin yolları olduğunu söyleyen Nuray Sayarı, sevenlerine bu konuda da yardımcı oluyor. Kendi kendinize evde uygulayabileceğiniz ritüellerle, kendinize, evinize ve ailenize bereket enerjisini çekebilirsiniz. Bunun için de ilk yapmanız gereken şey niyet etmek… Ritüelinizi uygulamaya “şimdi, şu andan itibaren bolluk bereket içinde olmaya niyet ediyorum” diyerek ritüelinize başlıyorsunuz ve örneğin yeni ay zamanında ya da güneşli bir Pazar gününde bereket keseleri hazırlayabilirsiniz. Nasıl mı?
Kendinize beyaz bir kese dikin ya da satın alın. İçine bir avuç tartılmamış kişniş tohumu doldurun. Doldururken “ben şimdi, şu andan itibaren, benliğimle bolluk ve bereket içerisinde olmaya niyet ediyorum” deyin. Kesenin ağzını bağlarken de üç kere “bolluk ve bereket içerisindeyim” deyin ve bir yere özellikle mutfağınızda tezgâhın bir kenarına ya da asabileceğiniz bir yere asın. Ve enerjinin nasıl değiştiğine tanık olun…

Nuray Sayarı’nın bolluk, bereket ve para enerjisini kendinize çekebilmeniz için bir diğer önerisi de, Jüpiter günü olan Perşembe günleri ya da yine yeni ay döneminde uygulayabileceğiniz bir ritüel. Bunun içinse, bir kahve fincanının yarısı kadar yenibahara ihtiyacınız var. Ufak bir tencere su koyun ve yenibaharı içine boşaltın. Tahta bir kaşıkla karıştırarak kaynatın. Kaynatırken de şu sözleri tekrarlayın; “ben şu andan itibaren, benliğimi, evimi kendimi, mekânımı, bolluk bereket enerjisine açıyorum”. Kokuyu hissedin, bütün evinize ya da ofisinize sardırın ve bolluğun, bereketin açığa çıkışına tanık olun…
Bolluk ve bereketin sizinle olması dileğiyle...

Sakınnn Haa,böyle saçmalıklara ve soytarılıklara inanıp dinden çıkmayın.Bilmeyerek şirke girmeyin.

Ve yine sakın olaki bu Nuray SAYARI'nın kitaplarını alıpda MELEK DAVETİ falan yapmaya kalkmayın.Sakın ama sakın böyle saçmalıklara inanmayınız.
Böyle falcı ve astrolog geçinenlere de sakın inanmayınız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
İlkcan 05:07 11.12.16
Ne kadar saçma bi uygulama ve inanç şekli aman allahım ne günlere kaldık Allahım bizleri korusun inşallah

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
AllahınKulu 01:09 24.12.16
Mustafa 11:29 24.12.16
bunları bide ehli sunnet olarak gösteriyorlar bunlar büyü değil bunlar yaratıcının bereket tılsımlarıdır gibi saçmalıklarıda var ulan para sen nelere kadir ettin milleti

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
life_is_fun 16:52 24.12.16
Yukarıda geçen / verilen abidik gubudik uygulamaları bilmem / tanımam ama

Astroloji bir islam ilmidir ve büyük islam alimleri yetişmiştir bu alanda geçmişte...

diye yorum yapmış olayım...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 11:23 26.12.16
O kadar çok yazan var ki bu melek çağırma konusuyla ilgili,yok tüy görürseniz melek mesaj veriyomuş,bozuk para görürseniz size burdayım diyormuş filan gibi..saçma sapan şeyler,Allah korusun dinden çıkarırlar insanı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 10:59 21.04.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 21:31 07.12.17
Konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bulutlu 20:34 04.08.18
İlim mürşidi kamil insanlardan alınır hamd olsun ki bu ayrımı yapabilecek kadar imanımız var sakın ha düşmeyin böyle soytarıların ağına

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
merlot 23:21 04.08.18
''Duy cadının sesini'' vay cadı vay ...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi