Dualar & Dua Kardeşliği

Evlilik ve İş İçin Okunacak Dua - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Dualar & Dua Kardeşliği>Evlilik ve İş İçin Okunacak Dua
SiLence 23:25 04.02.17
Aşağıda yazılan ayeti kerimeyi okumayı adet edinen ve buna (40) gün günde en az (500) defa okuyan bir hanıma bu müddet zarfında mutlaka hayırlı bir talip çıkar ve evlenir.

Bismillahirrahmanirrahim

Alellâhi tevekkelnâ Rabbeneftah beynenâ ve beyne kavminâ bil hakkı ve ente hayrul fâtihıyn Ya fettâhu iftah lenâ hayral bâbi bi câhi sâhıbil vesîleh


Bu okuma sadece hanımların kısmetlerinin açılmasına mahsus değildir.

- İş arayanlar,

- Hapisten kurtulmak isteyenlere,

- Davası sürümcemede kalanlara,

- Hasılı insanların yenemediği bütün zorluk ve müşkillerde istifade olunan bir can simidi gibidir.Bu duayı günde (500) defa okuyaman kimse en azından ara vermeksizin (111) kere okumalı.

Ve (489) defada duadan sonra “Yâ Fettâh” ismi şerifini zikir ederse inş Cenabı Hakk ın kapısından eli boş döndürülmez.

Okumalarınıza başlarken istiğfar ve duanın başında ve sonunda salavat getirmeyi ihmal etmeyin .kabulü için köprüdür

Her zikri ALLAH’ın C.C. huzuruna Melekler yükseltir “LÂ İLAHE İLLALLAH” ise aracısız, engelsiz ve direk olarak ALLAH’ın C.C. huzuruna çıkar, ALLAH’ın huzurunda söyleyen kişinin mağfiret olunması için inler durur. “LÂ İLAHE İLLALLAH” ile ALLAH C.C. arasında perde yoktur.

Cennet’in 8 kapısı üzerinde yazar. Yedi kat gökleri ve yerleri ve içindeki her şeyi ve yaratılmış her şeyi, terazinin bir kefesine koysanız bir kefesine “LÂ İLAHE İLLALLAH” Kelime-i Tevhid’ini koysanız, “LÂ İLAHE İLLALLAH” ağır gelir.

Seksen senelik kafir’i bile bir kere kalp ve dille söylemesiyle tertemiz eder BİİZNİLLAH.

"LAİLAHEİLLALLAH" bütün günahları mahveder, mizana konulmaz çünkü onun karşısında bir şey durmaz.1 kere sadakatle söylendiğinde, 4000 büyük günahı defterden sildirir ve 4000 derece yükseltir.

Şaban ayında bu duayı okuyana bin sene ibadet etmiş sevabı yazılır. Bin senelik günahı da olsa silinir. Kabrinden yüzü ayın ondördü gibi çıkar ve ALLAH C.C. indinde sıddık olarak yazılır. "Lailaheillalahu velâ ne'büdü illa iyyehü mühlisine lehüddine velev kerihel kâfirune"Son nefeste imanı kurtarma duası: "Ya Hayyu Ya Kayyumu, Ya Zel Celâli Ve'l İkrâm, ELLAHÜMME inni es'elüke en tühyiye kalbi bi Nûri ma'rifetike ebeden, Ya ALLAH, Ya ALLAH, Ya ALLAH Celle Celâlüh" Sabah namazının sünnetiyle farzı arasında okunacak.

Çok önemli bir duadır...Sabah ve akşam namazının farzında selâm'dan hemen sonra 10 kere

"LA İLAHE İLLALLAHU VAHDEHU LA ŞERİKELEH LEHÜL MÜLKÜ VE LEHÜL HAMDÜ YUHYİ VE YUMİT VE HÜVE HAYYUL LA YEMÜT BİYEDİHİL HAYR VE HÜVE ÂLA KÜLLİ ŞEY-İN KADİR" günahları tertemiz eder, akşama/sabaha kadar günah yazılmaz

"ELHAMDÜLİLLAH demenin katlı mükafatı gibi hiçbir zikrin mükafatı olamaz" Hadis'i Şerif. Yer ile gök arasını doldurur. Bu hamd'de mizan'ı doldurur.

°Yatarken 3 kere

"Estağfirullah el Aziym Ellezi La İlahe İllahü El Hayyul Kayyumu ve Etübü İleyk"

diyenin deniz köpüğü kadar günahı olsa afvedilir.

(tabii ki tam bir pişmanlıkla söylenmeli)

Alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 12:35 21.04.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 12:35 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler kardeşim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Leyal 20:54 25.07.17
Eloa 08:14 24.03.18