Dualar & Dua Kardeşliği

Görünmezlik Duası - Görünmez olmak - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Dualar & Dua Kardeşliği>Görünmezlik Duası - Görünmez olmak
madlen 23:21 06.02.17
Eger bir kişi takip ediliyorsa veya ablukaya alınmışşa ve onu takip edenlerden kurtulmak istiyorsa aşagıdaki duayı üç defa bir avuç kuru toprak üzerine okuyup o topragı havaya atarak allahın izniyle o kişiler artık onu fark etmezler ve onları atlacaktır.Veya aynı duayı bir kagıt üzerine yazarsa ve o kagıdı üzerinde taşırsa yine istedigi kişileri atlatır.Ve cealna mim beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden fe ağşeynahüm fehüm la yübsirun.Ve sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü'minun.Hatta iza belağa beynesn seddeyni vecede min dunihima kavmel la yekadune yefkahune kavla.Kalu ya zel karneyni inni ye'cuce müfsidune fil erdi fe hel nec'alü leke harcen ala en tec'ale beynena ve beynehüm sedda.Kale ma mekkenni fihi rabbi hayrun fe eiynuni bi kuvvetin ec'al beyneküm ve beynehüm redma.Atuni züberal hadid hatta iza sava beynes sadafeyni kalenfühu hatta iza cealehu naran kale atuni üfriğ aleyhi kidra.Femestau ey yazheruhü ve mestetau lehu nakba.Kale haza rahmetüm mir rabbi fe iza cae va'dü rabbi cealehu dekke've kane va'dü rabbi hakka

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 21:19 04.05.17
GÖRÜNMEZLİK KALKANI TEKNOLOJİSİ

Kanada British Columbia şirketi Hyperstealth Bioteknoloji firması insan ya da nesnelerin çevresine "kuantum görünmezlik" denilen bir tür kamuflaj teknolojisi geliştirmişler.

Kanada ordusuyla ortak projeler yürüten şirket ürettikleri objeyi giyenlerin etrafında ışığı bükerek görünmezlik illüzyonu yaratan teknolojiyi geliştirmişler.

Görünmezlik teknolojisiyle ilgilenen başka kurumlar da var. ABD'de Indiana'daki Purdue Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Bölümü'ndekilerin görünmezlik teknolojisiyle ilgili yaptıkları çalışma 2013 yılında Nature adlı bilim dergisinde yayınlanmış.

Toronto Üniversitesinden iki araştırmacı da yine elektromanyetik görünmezlik kalkanı üzerine yaptıkları çalışmayı 2013 yılında Physical Review adlı bilimsel dergide yayınlamışlar.

Yine Çin'de Nanjing Üniversitesi Aeronautics ve Astronautics Bölümündeki araştırmacılar görünmezlikle ilgili yaptıkları çalışmayı bilimsel bir dergide 2013 yılında yayınlamışlar.

Bilimsel olarak bu yapılırsa o zaman insanlarımız bu gibi güzel duaların varlığına bir kez daha şahit olacaklar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
MahmudEfendi 23:04 19.10.17
Peygameber efendımız (s.a.v.) ın kacarken okudugu ayetler ..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhammed19 23:09 19.10.17
aboard 00:56 20.10.17
bu uygulama icin maneviyatinizin cok kuvvetli olmasi gerekli.bunuda belirteyim. Ayrica gorunmezlik icin buyude vardi ama biz ona yaklasmayiz cok sukur

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nurcan1964 01:07 23.11.17
vakog 20:44 13.12.17
Teşekkür ederim sanırım arapça yazılmalı,arapça yazılışı varmı?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hydrkybl 22:21 13.12.17
Siyah mar ile yapılan bir ritüel var ama mar yakalayamadım ölüm tehlikelisi var

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fulya2 22:25 13.12.17
Alah razi olsun konuyu degerlendirmeyi unutmayin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Amy 10:52 22.02.18
1 2