Ebced & Cifir & Remil

Ebced Harfleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Ebced & Cifir & Remil>Ebced Harfleri
HavasHoca 05:51 23.02.17
Kitabu Hafiyetül Harfiyye (İmam Gazali)


Yazarı imam gazali hazretleridir. Hadi Bismillah.

Ebced Harflerinin Hizmetli Melekleri, Harflerin Hizmetlilerini bilmek önemlidir. Karun da bunları ve Bunlara ait tılsımları bilirdi , ve neye kavuştu ise bu İlmi tılsım sayesinde Kavuştu.

Elif : Hetmehtekyail , Bütün melekler üzerine hakimdir.
Be : Harmahyail
Cim : Melfetyail
Dal : Şemhelyail
He : Gakriyail
Vav : Tunyail
Ze : galmeşyail
Ha : tafyail
Tı : şehmiyail
Ye : hezkil
Kef : şehyalin
Lam : tahmetyalin
Mim : seracil
Nun : safriyal
sin : sastafil
Ayn : şerhil
Fe : şetatayalin
Gayn : herzeyalin
Gaf : Arkil
Ra : dehril
şin : hardiyal
Te : meraryelin
se : halseyalin
hı : hemilin
zel : defiilin
Dad : takyail
Zı :tarhiyail
gayn : selkefil1 :

Eğer Suda yürümek Havada uçmak Ve görünmez olmak gibi harikul ade İşler için Gizli şeyleri Ve İstediğin ilmi Öğrenmek İçin Zahlemuş İsimli ruhaniyyi kullanmak İstersen ,
Şu İsimleri Beyaz bir kağıda Misk zağferan ve Su karışımlı bir mürekeb ile YAzarsın, Ve kağıdın içine 4 tane zeytin çekirdeği , veya 4 tane nar çekirdeği , sonra katlayıp üzerinde taşırsın. lakin Riyazatlı ve oruçlu olmalısın , ve bedenin ve elbisen temiz olmalıdır. İlerde yazılacak olan KAsemi Cami-a yıda her namaz ardından 40 defa okursun. Ve gece yarısındada 100 defa okursun, Buna bu şekil üzere 7 gün halvette devam edersin. 7 ci gü hadim sana her yeri aydınlatan nur şeklinde zahir olur ,Ona dersin ki (Benim istidadım kadar bana görün) dersin, (çünkü onunla senin aranda 40 tane Ruhani daha olur. öyle olduğu halde Ortalığı bir nur kaplarki Gece gündüz gibi olur. oda sana ne istiyorsun Ey Mümin kişi der. Sende Bana Gizli işleri öğretmenizi istiyorum , dersin Ondan sonra 40 tane daha melek zuhur ederki Ellerinde Kitab lar vardır. Onlara dersin ki : BAna İtaat ediniz.. dersin.. Onlarda Sana Ne Öğrenmek istiyorsun derler Sende Ne isterseniz onu öğretin dersin.. Sonra Reisleri İleri Gelir Sende hemen İlerde yazacağım Esma-i Misak ı okursun.. Sonra istediğini Sorarsın hemen cevab verirler... Havada uçmak görünmez olmak suda yürümek Ve iksiri azamdan haber verirler.


sahifeye yazılıp sağ kolunda taşıyacağın isimler vefk ve KAsemi cami-a
budur : Resim 1 2 3 (4 ve 5 .cüde yazılı olan hava su toprak ve ateş vefklerinin her biri bir yanınıza konulacak, Alt tarafında yazdım zaten Esma-i Misak lar var


Define olan yerdeki Tılsımları İptal için son sayfadaki KAsemin bittiği yerden itibaren şunu okursun : (bundan evvel Bir Kiremit parçasına (elif harfinin ve be HArfinin meleklerinin İsimlerini yazıp Oraya atarsın) Okuma bittikten sonra melekler orayı harabeye çevirirler.
Ecib ya Tunyail Ve ya Kalmeşyail Ve ya Takyail ve ya Amsayail Ecibuu Bizzecrişşidedi El kahiru ala imari HEziyel mahalli Vel mukiimine bihi HAtta yezheruu MAa indehüm minel habaya Eviddefini evil kenzi.

Eğer Bir Ruhaniyi istihdam için Okunursa O zaman Sayfanın sonundan itibaren sunu okursun : (Yani Ruhaniyi davet Ettiğin zaman)
Ecib a tunyail Ve ya Kalmeşyail Ve ya Takyail Ve ya amsayail Ecibuu Bi hakki İzmarateküm Ellezi taatühe Aleyküm (Bundan sonra İzmarı ) Okursun . bitincede Esri-uu İla Bima emeraküm Bihi vela tekünü BEritine Min suverirruhaniyyin.


Unutmaki Bunu Böyle Okurken Her bir defa okuyup bitirdikten sonra Ayağa kalkarsın, Ve tekrar oturursun Çünkü bu ilimde edepli olmak şarttır. Senin karşında ne KAdın nede küçük çocuk durmuyor Bilakis Nurani varlıklar Hazır olurlar.

28 harfin izmari şerifleri ayrı ayrı budur , resim 6 7Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 14:50 30.12.17
HavasHoca 04:29 23.01.18
İpek Nickli Üyeden Alıntı:
Allah razı olsun
Amin ve ecmain.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fuzuli 21:55 15.02.18
1ocak 03:46 27.05.18
yesimcy 21:19 08.06.18
Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Hakan346043 14:35 30.08.18
Havasokulu 22:18 15.09.18
Pala 20:07 03.10.18
İnşirah 10:24 07.11.18
Paylaşım için teşekkürler..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2