Esmai idrisiyye

13 üncü İsmin Da'veti-Daveti Esma-i İdrisiyye - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Esmai idrisiyye>13 üncü İsmin Da'veti-Daveti Esma-i İdrisiyye
HavasHoca 19:41 07.06.17
Daveti Esma-i İdrisiyye
13 üncü İmin Da'veti
Çarşamba günü sabah namazından evvel halvet bir yere gir, ta öbür çarşambaya kadar orda kalacaksın.
Ve her gün 1050 defa şu ismi okuyacaksın:
يا زاكي الطاهر من كل افة بقدسه اجب يا دعهائيل

Türkçe okunuşu: Ya zakiyyuttahiru min külli afetin.

Ve bu müddet içinde perhizli oruç tutacaksın. 1 hafta sonra 7 tane ruhani gelir, gelip karşında selam verirler, eğer niyetin kötülük için değilse (yani bu daveti başkasına zarar vermek için yapmadıysan) hiç korkmaya lüzum yoktur. Hemen çok hürmet ve tazim gösterip ayağa kalkıp selamlarını al, her ne şart koşarlarsa kabul et.
Allah'ın izni inayeti ile artık her zaman seninle beraber olurlar. Amma kimseye sırrını söylemeyeceksin. Okuma esnasında güzel kokulu buhur yakılır. Bir celsede ve aynı yerde okuyacaksın.

13.cü İsim:

يا زاكى الطاهر من كل افة بقدسه

ولكن هللا يزكى من يشاء

Ya zekiyyüttahiru min külli afetin bikudsihi

Velakinnallahe yüzekki men yeşa'

Havvası celili

Toplam harfleri 24, burcu Akrep, meleki ulvisi simsimail, süflisi Ebu mahraz, adedi 292 dir.

Bu ismi şerifin meleğini inzal için olan adet 70 bin 906 dır.

Bir kimse pazar günü iptida edip 3 gün riyazetli oruç tutsa, 4.cü gün olunca gusül edip temiz elbise giyinip halvet bir yere oturup öd buhuru yakıp bu ismi şerifi 41 gün boyunca her gün aynı yerde ve aynı saatte başlayarak 1000 defa okusa veya 15 bin defa okusa 41 gün sonra bütün cinler ve şeytanlar kendisine musahhar olur, 41 .ci gün kendisine 7 tane şahıs gelir, yüzleri beyazdır, elbiseleri kırmızıdır, karşında dururlar amma konuşmazlar, onları görünce hemen ' ya hayy' ismi şerifini zikret, onlar dahi seninle beraber zikrederler, bir müddet sonra onların sultanı derki ' ey ademoğlu bu ismi şerifi okumaktan muradın nedir ki ? Biz buraya senin huzuruna gelmeye mecbur kılındık, sen bunu duyar duymaz ' Allahü Teâlâ sizlerden razı olsun, sizleri aziz kılsın, siz benim davetime icabet ettiğiniz gibi Allahü Teâlâ’da sizlerin davetine icabet etsin, sizlerden isteğim benim mühim işlerimde bana yardım etmenizdir '' isteğini kabul ederler, sen dahi hürmet ve tazim ile ayağa kalkıp onların ellerinden tutup musafaha edip deki '' ekremekümüllahü kema ekremtumuni, ve es-adekümüllahu kema es- adtumuni '' deyip tekrar '' hacet anında sizleri çağırabilmem için bana bir alamet veriniz, dersin. Onlarda sana üzerinde davet yazılı bir beyaz mücevher verip sana bu davetin okunuşunu öğretirler.

Bu daveti yapmak isteyen veya herhangi bir daveti yapmak isteyen kişi mutlaka ve mutlaka daima tahareti kâmile üzere olması lazımdır, niyeti düzgün olmalıdır, yani niyeti insanlara ve hayvanlara zarar vermek olmamalıdır, kalbini kötülüklerden temiz tutmalıdır, davetlerden asla şüphe etmemelidir, şüphe edenlerin helak olmasından korkulur.

Bu ismi şerifi pazar günü güneş doğarken yazıp taşıyanlara Hiçbir kişi zarar veremez.

İnsanların dilini bağlamak istersen, yani senin hakkında kötü konuşmalarını engellemek istersen, 3 miskal ağırlığında bir kurşun levha alıp pazar günü güneş doğarken bu ismi şerifi o levhaya demir kalem ile nakşet, sonrada '' فالنة ابن فالن عن والبشر الخلق السنة عقدت '' yaz, sonrada levhayı öd ve enber ile buhurlayıp başında taşısan bütün insanların dili bağlanır, senin hakkında sadece hayır konuşurlar. Defalarca tecrübe olunmuştur, sahih bir ameldir.

Gencine-i Esrar
Nasreddin Hoca
dan alıntıdır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 00:52 17.06.17
Allah razı olsun hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kolonya 18:27 06.07.17
Leyal 12:09 16.07.17
murat23 19:44 06.08.17
HuseynLeyla 22:49 07.08.17
werty 02:22 07.09.17
muhammed19 02:24 07.09.17
HavasHoca 12:58 20.09.17
HuseynLeyla Nickli Üyeden Alıntı:
Allah Razı olsun
Amin ve ecmain.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nokta.x 13:55 20.09.17
Mükemmel bir paylaşım hocam Allah Razı Olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3