Esmaül Hüsna

El-Müzill Esması ve Sırları - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Esmaül Hüsna>El-Müzill Esması ve Sırları
SiLence 23:50 29.05.17
İstediğini zelil edip alçaltan,süründüren,hır hakir eden. İstediğinden izzet ve şerefi çekip alan.Allah(c.c) kendisinden büyük tanımıyor zulme,haksızlığa,böbürlenmeye kibirlenmeye izin vermiyor. Çünkü ne mal-mülk,nede şeref ve onur,insanın kendi getirdiği bir şey,kendi kazandığı bir rütbe değil. Allah'ın verdiği ve Ona ait bir şey..


El-Müzill Esması ve Sırları


Bu mübarek ismin zikir adedi(770) adettir.
Zikir saati merih,
Günü Salı'dır..
Özellikleri ve bazı faydaları:

Bu ismin belirtilen miktarda saatine ve usulüne uygun olarak zikrini okuyan kimsenin düşmanı zelil ve perişan olur;ister zengin olsun ister fakir,ister devlet başkanı,başbakan olsun,isterse çöpçü,ister kadın olsun ister erkek.

Zalim ve hasetçi bir kimsenin şerrinden ve zararından emin olmak,kornmak isteyen bir kimse 75 kere okuyup secdeye gitse, korunmak isteği yerine getirilir,duasu kabul olur.

Pazartesinden itibaren üç gün oruç tutan,Cuma gecesi iki rekat namaz kılıp her rekatta fatiha dan sonra 100 kere "YA MÜZİLL" deyip,düşmanının zelil olmasını isteyen kimse,isteğine ulaşır,düşmanı zelil olur.

Çarşamba ,perşembe ve cuma günleri riyazetle oruç tutan,Cuma günü ikindi namazının birinci rekatında ayakta iken 100,rukuda 100,secdede 10 er ,ikinci rekatta aynı işlemleri ve buraya kadar toplam 770 kere,"YA MÜZİLL" okuyan kimse istediğine ulaşır.Tabii bu işin en başında ve sonunda ki yaptığı duada istediğini tekrarlayarak söylemek lazım.


Eğer bu tertip,elde edilmesi zor bir kişi yada bir zalim ve düşmanın şerrinden kurtulmak için yapacaksa ,niyet baştan belli olduğu için sonunda dua kısmında da ismen söylemek işi çabuklaştırır..Kaynak Dr.Arif ArslanDünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 02:21 30.05.17
Faydalı bir havass konusu olmuş.İstifade ediniz.
Sayın üyelerimiz sizleri forumda daha sık ve daha aktif görmek isteriz.Lütfen okuduğunuz her konuya yorum ve mesaj yazarak forumdaki mesaj sayınızı yükseltiniz ve chatteki sohbetlerimize katılınız.Forum hocalarımızın ücretsiz bakım hizmetinden de faydalanınız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
madlen 12:08 31.05.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 11:33 03.06.17
Allah razı olsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yasinkarakus34 23:29 25.07.17
spacetimereality 09:29 31.07.17
Sezen 10:02 28.07.18
Emeğinize sağlık teşekkür ederim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi