Esmaül Hüsna

Allah c.c - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Esmaül Hüsna>Allah c.c
Farid 02:49 17.02.18
Allah c.c. ismi şerifi daire-i Rabbani ehlinden kutbun zikridir. 1. Abdestli olarak yatağına yatıp Allah c.c. ismi şerifinin zikrine başlayıp, uykusu gelinceye kadar zikrine devam eden kimse lutf ve inayet sahibi olup, esrarı meleküte erişir. Rüyasında hayırlı şeyler müşahede eder. Her zor işi kolaylıkla hallolur. Uyurken hiç kimse ona zarar veremez. Hanesinede afat ve bela uğramaz.

2. Doktorların aciz kaldığı bir hasta üzerine Allah c.c. ismi şerifi çok zikredilirse ve o hastanın eceli gelmemişse, Allah Teala nın izniyle muhakkak iyileşir. Hasta olan kimsede her fırsatta Allah c.c. ismini çok zikrederse, en kısa zamanda şifaya kavuşur.

3. Allah c.c. ismi şerifini Cuma günü Cuma namazından önce Ya nidası ile (Ya Allah) 1000 defa okumaya devam eden kimsenin rızık ve kazancı artar. Bolluk ve refaha kavuşup, dilemiş olduğu herşeyde kolayca yerine gelir.

4. Herhangi bir Arabi ayın ilk Cuma günü oruçlu olarak birinci saatte gümüş yüzük üzerine Allah c.c. ismi şerifini nakşedip, bu yüzüğü parmağında taşıyan kimse herkez tarafından sevilir, her yerde sözü geçer ve her istediğini yerine getirirler. Bu yüzüğü bakire bir kız taşırsa en kısa zamanda hayırlı bir evlilik yapar. Bu yüzüğe sahip olan kimse hergün en azından yüzükte yazılı Lafza-i celale bakarak 66 defa Allah ismini zikretmelidir. Bir kimseden bir talepte bulunacağı zaman yüzük sağ ele takılmalıdır.

5. Temiz bir tabak içine 66 defa Allah ismi şerifini yazıp, zemzem, memba veya yağmur suyu ile yazıyı sildikten sonra bu suyu hasta olan kişiye içirirsen, hastanın eceli gelmemişse, Allah Teala hazretlerinin izniyle şifa bulur ve sihhate kavuşur. Sarası tutmuş ve baygın yatan saralının üzerine bu sudan serpilirse, saralı olan kimsenin Cini yanar ve Allah Tealanın izniyle aklı başına gelir. İmam Ahmed bin Ali el Buni r.a. şöyle buyurmuştur: Otuzdört seneden beri saraya mübtela olan bir zata bunu tavsiye ettim. Üç gün oruç tutup itikaftan sonra, bir tabağa 66 defa Allah ismi şerifini yazdıktan sonra suyunu saralının üzerine serpti. Saralı hasta şifaya kavuştu ve bir daha kendisini sara tutmadı.

Sara tutmuş ve baygın bir vaziyette yatan bir kimseyi ayıltmak istersen: Mavi renkli keten bez üzerine hurufu mukatta' olarak 66 defa Allah ismi şerifini yaz. Yazdığın bezi fitil gibi büküp yaktıktan sonra saralının burnuna dumanını çektirirsen, saralının aklı başına gelir ve ayağa kalkar. Sara tutan kişinin parmaklarına Allah c.c. ismi şerifi hurufu mukatta' olarak yazılırsa, arız Cin yanar.
6. Bir kağıt üzerine 70 defa Allah ismi şerifini yazdıktan sonra, yazıyı bir sürahinin içinde su ile silip bu suyu hasta olan kimseye içirirsen, Allah c.c. ın izniyle şifa bulur ve hastalığından kurtulur.
7. Her türlü dileğinin yerine gelmesi için, kamer şartayn menziline geldiği zaman iki rekat hacet namazı kıl. Birinci rekatta Fatiha ile Ayetel kürsiyi, ikinci rekatta Fatiha suresi ile ihlas suresini okuyup, namazdan sonra ismi Zatı 111 defa oku. Allah'tan riyaset, heybet, azamet, insanların arasında sözü geçerli olmak ve insanların kendisine itaatini isterse, istediği dilediğine ulaşır.
8. Rızkı kolaylaştırmak için ismi Zat'ı (Allah) günde 5000 defa okuyup, ardından 1000 defa Yâ Hayyu Yâ Kayyûm isim lerini zikreden kimsenin, bir hafta geçmeden rızkı çoğalır ve her yerden rızık gelir.

Alıntıdır

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 11:36 18.02.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], Allah-u Zülcelal razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sezen 10:05 28.07.18
Emeğinize sağlık teşekkür ederim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Batubey 00:18 06.08.18
Allah razı olsun paylaşım için

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi